ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

OLGUN CANİK  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : LEFKOŞA
Doğum Tarihi : 27/07/1991
Uyruk : KKTC
Baba Adı :
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10429
Klasman : B
Bölge : LEFKOŞA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 15934 Gaziveren SK 3 - 1 Akçay SK 05.09.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 7.GRUP 8. Hafta A TAKIM
2) 15878 Pergama SD 0 - 0 Güvercinlik İYSK 02.09.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 3.GRUP 7. Hafta A TAKIM
3) 15849 Sipahi TSK 0 - 0 Yedikonuk SK 29.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 1.GRUP 6. Hafta A TAKIM
4) 15770 Kalkanlı SK 2 - 2 Tepebaşı SK 18.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 6.GRUP 5. Hafta A TAKIM
5) 15702 Yeni Erenköy TSK 1 - 1 Bafra SK 15.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 1.GRUP 4. Hafta A TAKIM
6) 15708 Boğaziçi SK 0 - 1 Karadeniz 61 SB 04.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 2.GRUP 2. Hafta A TAKIM
7) 15844 Hamitköy ŞHSK 3 - 3 Binatlı YSK 30.07.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig Play-Out 2. Hafta A TAKIM
8) 15832 Esentepe KKSK 3 - 2 L. Gençler Birliği SK 26.07.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig Play-Off 2. Hafta A TAKIM
9) 15716 Yenişehir SK 1 - 1 Güvercinlik İYSK 25.07.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 3.GRUP 1. Hafta A TAKIM
10) 15835 Karşıyaka ASK 0 - 2 Çanakkale TSK 22.07.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig Play-Out 1. Hafta A TAKIM
11) 15821 Mağusa Türk Gücü 4 - 2 Küçük Kaymaklı TSK 21.07.2020 HAKEM U21 Süper Lig Şampiyonluk Grubu 1. Hafta U21
12) 15200 Yenicami AK 5 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 19.07.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 29. Hafta A TAKIM
13) 15189 Merit Alsancak Yeşilova 3 - 1 Doğan Türk Birliği 15.07.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 28. Hafta A TAKIM
14) 15554 Maraş GSK 0 - 1 Dörtyol SK 12.07.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 28. Hafta A TAKIM
15) 15185 Lefke TSK 1 - 2 Baf Ülkü Yurdu 10.07.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 27. Hafta A TAKIM
16) 15546 Karşıyaka ASK 1 - 1 L. Gençler Birliği SK 08.07.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 27. Hafta A TAKIM
17) 15172 Mağusa Türk Gücü 3 - 3 Yenicami AK 05.07.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 26. Hafta A TAKIM
18) 15167 Gönyeli SK 1 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 01.07.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 25. Hafta A TAKIM
19) 15531 Ozanköy SK 2 - 3 Çanakkale TSK 28.06.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 25. Hafta A TAKIM
20) 15819 Mağusa Türk Gücü 0 - 1 Doğan Türk Birliği 24.06.2020 1. YARDIMCI HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası YARI FİNAL 1. MAÇ A TAKIM
21) 15154 Merit Alsancak Yeşilova 1 - 0 Baf Ülkü Yurdu 20.06.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 23. Hafta A TAKIM
22) 15504 Yonpaş Dumlupınar TSK 1 - 0 Yalova SK 08.03.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 22. Hafta A TAKIM
23) 15142 Cihangir GSK 2 - 2 Doğan Türk Birliği 07.03.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 22. Hafta A TAKIM
24) 15495 Mormenekşe GBSK 4 - 0 Ozanköy SK 01.03.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 21. Hafta A TAKIM
25) 15138 Lefke TSK 3 - 1 Gençlik Gücü TSK 29.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 21. Hafta A TAKIM
26) 15130 Türk Ocağı Limasol 3 - 1 Merit Alsancak Yeşilova 23.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 20. Hafta A TAKIM
27) 15248 Mağusa Türk Gücü 3 - 2 Küçük Kaymaklı TSK 22.02.2020 HAKEM U21 Süper Lig 20. Hafta U21
28) 15605 Yenişehir SK 9 - 1 Güvercinlik İYSK 22.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM KTFF U15 Ligi 2.Grup 3. Hafta U15
29) 15481 Lapta TBSK 1 - 4 L. Gençler Birliği SK 16.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 19. Hafta A TAKIM
30) 15119 Gönyeli SK 6 - 1 Düzkaya KOSK 15.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 19. Hafta A TAKIM
31) 15115 Göçmenköy İYSK 0 - 2 Lefke TSK 09.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 18. Hafta A TAKIM
32) 15051 Zümrütköy SK 3 - 4 Karaoğlanoğlu SB 08.02.2020 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 15. Hafta A TAKIM
33) 15467 Bostancı Bağcıl SK 2 - 2 Görneç KSK 02.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 17. Hafta A TAKIM
34) 15104 Baf Ülkü Yurdu 0 - 3 Cihangir GSK 01.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 17. Hafta A TAKIM
35) 15686 Türk Ocağı Limasol 2 - 1 Mağusa Türk Gücü 29.01.2020 HAKEM KTFF U17 Ligi Final U17
36) 15455 Yonpaş Dumlupınar TSK 0 - 2 Girne Halk Evi 26.01.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 16. Hafta A TAKIM
37) 15039 Denizli SK 0 - 2 Gülgün Süt Düzova GSK 18.01.2020 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 12. Hafta A TAKIM
38) 14950 Geçitkale GSK 3 - 1 Serdarlı GB 05.01.2020 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 10. Hafta A TAKIM
39) 15067 Yalova SK 2 - 3 Binatlı YSK 28.12.2019 4. HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
40) 14355 Yenicami AK 1 - 2 Merit Alsancak Yeşilova 21.12.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 15. Hafta A TAKIM
41) 14938 Mehmetçik TÇBSK 2 - 3 İncirli SK 15.12.2019 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 8. Hafta A TAKIM
42) 14465 Mesarya SK 0 - 0 Dörtyol SK 14.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 14. Hafta A TAKIM
43) 14349 Baf Ülkü Yurdu 2 - 1 Binatlı YSK 13.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 14. Hafta A TAKIM
44) 14342 Gençlik Gücü TSK 0 - 3 Mağusa Türk Gücü 08.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 13. Hafta A TAKIM
45) 14459 Yalova SK 1 - 1 Lapta TBSK 07.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 13. Hafta A TAKIM
46) 14456 Çanakkale TSK 0 - 3 Yonpaş Dumlupınar TSK 01.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 12. Hafta A TAKIM
47) 14329 Küçük Kaymaklı TSK 0 - 2 Doğan Türk Birliği 30.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 12. Hafta A TAKIM
48) 14324 Lefke TSK 3 - 3 Çetinkaya TSK 25.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 11. Hafta A TAKIM
49) 15011 Zümrütköy SK 0 - 1 Ortaköy SK 23.11.2019 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 5. Hafta A TAKIM
50) 14320 Düzkaya KOSK 3 - 2 Gençlik Gücü TSK 16.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 10. Hafta A TAKIM
51) 15002 Yılmazköy SK 3 - 1 Tatlısu HOBSK 09.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 3. Hafta A TAKIM
52) 14305 Doğan Türk Birliği 1 - 2 Mağusa Türk Gücü 08.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 9. Hafta A TAKIM
53) 14907 1461 İskele Trabzonspor 2 - 1 Yarköy PGSK 03.11.2019 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 2. Hafta A TAKIM
54) 14302 Cihangir GSK 0 - 3 Lefke TSK 02.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 8. Hafta A TAKIM
55) 14906 Yeniboğaziçi DSK 2 - 1 Türkmenköy ASK 26.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 1. Hafta A TAKIM
56) 14412 Maraş GSK 1 - 1 Esentepe KKSK 26.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 7. Hafta A TAKIM
57) 14286 Göçmenköy İYSK 2 - 4 Baf Ülkü Yurdu 20.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 6. Hafta A TAKIM
58) 14408 Ozanköy SK 1 - 2 Mormenekşe GBSK 19.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 6. Hafta A TAKIM
59) 14397 Lapta TBSK 1 - 0 Bostancı Bağcıl SK 13.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 5. Hafta A TAKIM
60) 14277 Küçük Kaymaklı TSK 3 - 1 Mağusa Türk Gücü 12.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 5. Hafta A TAKIM
61) 14272 Yenicami AK 2 - 2 Lefke TSK 07.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 4. Hafta A TAKIM
62) 14388 Çanakkale TSK 1 - 2 Maraş GSK 06.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 4. Hafta A TAKIM
63) 14262 Baf Ülkü Yurdu 2 - 3 Türk Ocağı Limasol 30.09.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 3. Hafta A TAKIM
64) 14256 Göçmenköy İYSK 0 - 0 Mağusa Türk Gücü 20.09.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 2. Hafta A TAKIM
65) 14366 Girne Halk Evi 0 - 0 Yonpaş Dumlupınar TSK 16.09.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 1. Hafta A TAKIM
66) 14245 Küçük Kaymaklı TSK 1 - 1 Gençlik Gücü TSK 14.09.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 1. Hafta A TAKIM
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması