ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

MEHMET VOLKAN ÇELİK  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : Malatya
Doğum Tarihi : 31/03/1998
Uyruk : TC
Baba Adı :
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10542
Klasman : B
Bölge : GAZİMAĞUSA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 15800 Doğan Türk Birliği 2 - 2 Göçmenköy İYSK 11.03.2020 2. YARDIMCI HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası Çeyrek Final 2. Maç A TAKIM
2) 15146 Çetinkaya TSK 2 - 2 Merit Alsancak Yeşilova 06.03.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 22. Hafta A TAKIM
3) 15139 Baf Ülkü Yurdu 0 - 0 Göçmenköy İYSK 01.03.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 21. Hafta A TAKIM
4) 15689 Küçük Kaymaklı TSK 0 - 4 Yenicami AK 25.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası Çeyrek Final 1. Maç A TAKIM
5) 14984 1461 İskele Trabzonspor 2 - 5 Serdarlı GB 23.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 17. Hafta A TAKIM
6) 15127 Düzkaya KOSK 1 - 0 Hamitköy ŞHSK 22.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 20. Hafta A TAKIM
7) 15054 Tatlısu HOBSK 4 - 0 Zümrütköy SK 16.02.2020 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 16. Hafta A TAKIM
8) 14978 Dipkarpaz TSK 0 - 1 İncirli SK 15.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 16. Hafta A TAKIM
9) 15585 Dipkarpaz TSK 7 - 2 Bafra SK 15.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM KTFF U15 Ligi 1.Grup 2. Hafta U15
10) 15112 Cihangir GSK 2 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 09.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 18. Hafta A TAKIM
11) 15049 Dikmen Gücü SK 4 - 0 Gülgün Süt Düzova GSK 08.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 15. Hafta A TAKIM
12) 15581 Düzkaya KOSK 1 - 3 Göçmenköy İYSK 05.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 2. Tur A TAKIM
13) 15103 Gönyeli SK 4 - 1 Binatlı YSK 02.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 17. Hafta A TAKIM
14) 14971 Mehmetçik TÇBSK 2 - 2 Vadili TÇBSK 01.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 14. Hafta A TAKIM
15) 15458 Görneç KSK 2 - 3 Dörtyol SK 26.01.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 16. Hafta A TAKIM
16) 15457 L. Gençler Birliği SK 3 - 1 Bostancı Bağcıl SK 25.01.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 16. Hafta A TAKIM
17) 14951 Türkmenköy ASK 0 - 1 Yeniboğaziçi DSK 04.01.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 10. Hafta A TAKIM
18) 15078 Mesarya SK 3 - 3 Çetinkaya TSK 28.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
19) 14944 Vadili TÇBSK 2 - 0 Serdarlı GB 22.12.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 9. Hafta A TAKIM
20) 14946 Türkmenköy ASK 2 - 0 Mehmetçik TÇBSK 21.12.2019 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 9. Hafta A TAKIM
21) 15023 Tatlısu HOBSK 1 - 1 Karaoğlanoğlu SB 15.12.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 8. Hafta A TAKIM
22) 14468 Lapta TBSK 1 - 2 Mormenekşe GBSK 14.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 14. Hafta A TAKIM
23) 14343 Düzkaya KOSK 1 - 3 Türk Ocağı Limasol 08.12.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 13. Hafta A TAKIM
24) 14933 İncirli SK 7 - 0 Dipkarpaz TSK 07.12.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 7. Hafta A TAKIM
25) 15016 Değirmenlik SK 5 - 0 Gülgün Süt Düzova GSK 07.12.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 7. Hafta A TAKIM
26) 14452 Girne Halk Evi 2 - 1 Yalova SK 01.12.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 12. Hafta A TAKIM
27) 14927 Yeniboğaziçi DSK 1 - 0 Yarköy PGSK 30.11.2019 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 6. Hafta A TAKIM
28) 15010 Yılmazköy SK 2 - 0 Gülgün Süt Düzova GSK 24.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 5. Hafta A TAKIM
29) 14446 Ozanköy SK 2 - 4 L. Gençler Birliği SK 23.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 11. Hafta A TAKIM
30) 14319 Cihangir GSK 1 - 0 Binatlı YSK 17.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 10. Hafta A TAKIM
31) 14920 Mehmetçik TÇBSK 2 - 2 Serdarlı GB 16.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 4. Hafta A TAKIM
32) 14425 Dörtyol SK 3 - 1 Bostancı Bağcıl SK 10.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 9. Hafta A TAKIM
33) 14914 Dipkarpaz TSK 3 - 3 Türkmenköy ASK 09.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 3. Hafta A TAKIM
34) 14996 Zümrütköy SK 1 - 4 Dikmen Gücü SK 03.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 2. Hafta A TAKIM
35) 14421 Görneç KSK 1 - 3 Lapta TBSK 02.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 8. Hafta A TAKIM
36) 14411 Mesarya SK 2 - 0 Bostancı Bağcıl SK 27.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 7. Hafta A TAKIM
37) 14293 Küçük Kaymaklı TSK 1 - 2 Baf Ülkü Yurdu 26.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 7. Hafta A TAKIM
38) 14407 Karşıyaka ASK 0 - 3 Yalova SK 19.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 6. Hafta A TAKIM
39) 14396 Maraş GSK 3 - 1 L. Gençler Birliği SK 12.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 5. Hafta A TAKIM
40) 14391 Görneç KSK 3 - 1 Esentepe KKSK 05.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 4. Hafta A TAKIM
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması