ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

İSMAİL EGELİ  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : LEFKOSA
Doğum Tarihi : 08/09/1996
Uyruk : KKTC
Baba Adı : CAFER
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10545
Klasman : B
Bölge : İSKELE

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 14153 DİKMEN GÜCÜ SK 3 - 2 GAYRETKÖY GSK 16.06.2019 HAKEM BTM 2. LİGİ 2.GRUP 9. Hafta A TAKIM
2) 14214 ERGAZİ GSK 0 - 2 ARDAHAN SD 15.06.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 6.GRUP 9. Hafta A TAKIM
3) 14181 DEMİRHAN SK 2 - 1 KIRIKKALE TSK 13.06.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 4.GRUP 8. Hafta A TAKIM
4) 14197 KARADENİZ 61 SB 5 - 2 TATLISU SERACILAR SK 12.06.2019 HAKEM BTM 2. LİGİ 5.GRUP 8. Hafta A TAKIM
5) 14167 SADRAZAM KAYALAR SK 6 - 0 KALKANLI SK 11.06.2019 HAKEM BTM 2. LİGİ 3.GRUP 8. Hafta A TAKIM
6) 14131 YENİŞEHİR SK 3 - 6 ÇAYÖNÜ SK 08.06.2019 HAKEM BTM 2. LİGİ 1.GRUP 10. Hafta A TAKIM
7) 14206 BAFRA SK 2 - 2 YENİ ERENKÖY TSK 02.06.2019 HAKEM BTM 2. LİGİ 6.GRUP 6. Hafta A TAKIM
8) 14124 İNCİRLİ SK 1 - 1 TUZLA ABSK 29.05.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 1.GRUP 8. Hafta A TAKIM
9) 13980 YENİŞEHİR SK 2 - 4 GÜVERCİNLİK İYSK 26.05.2019 HAKEM BTM 2. LİGİ 1.GRUP 7. Hafta A TAKIM
10) 14115 OZANKÖY SK 1 - 4 HAMİTKÖY ŞHSK 23.05.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig Play-Off 3. Hafta A TAKIM
11) 14040 BOĞAZİÇİ SK 3 - 1 ÖTÜKEN TKOSK 19.05.2019 HAKEM BTM 2. LİGİ 5.GRUP 5. Hafta A TAKIM
12) 14054 ERGAZİ GSK 1 - 1 YENİ ERENKÖY TSK 18.05.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 6.GRUP 5. Hafta A TAKIM
13) 14105 BAF ÜLKÜ YURDU 2 - 0 BİNATLI YSK 15.05.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig Play-Out 1. Hafta A TAKIM
14) 14103 DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 6 - 3 ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KKK 13.05.2019 HAKEM Futsal Ligi Play-Off Final FUTSAL
15) 14104 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ 6 - 3 ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ 13.05.2019 4. HAKEM Futsal Ligi Play-Off Üçüncülük Maçı FUTSAL
16) 13969 İNCİRLİ SK 2 - 0 ÇAYÖNÜ SK 12.05.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 1.GRUP 4. Hafta A TAKIM
17) 13450 MORMENEKŞE GBSK 2 - 0 KARŞIYAKA ASK 12.05.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 30. Hafta A TAKIM
18) 13970 GÜVERCİNLİK İYSK 3 - 2 PİLE TSK 11.05.2019 HAKEM BTM 2. LİGİ 1.GRUP 4. Hafta A TAKIM
19) 14099 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ 0 - 3 DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 07.05.2019 1. YARDIMCI HAKEM Futsal Ligi Play-Off Yarı Final FUTSAL
20) 14019 MUTLUYAKA HSK 0 - 1 YENİCEKÖY ZSK 05.05.2019 HAKEM BTM 2. LİGİ 4.GRUP 3. Hafta A TAKIM
21) 13988 PINARBAŞI ÇSK 2 - 0 GAYRETKÖY GSK 04.05.2019 2. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 2.GRUP 3. Hafta A TAKIM
22) 13303 YENİCAMİ AK 1 - 1 ÇETİNKAYA TSK 04.05.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 29. Hafta A TAKIM
23) 14073 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ 4 - 1 ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KKK 30.04.2019 HAKEM Futsal Ligi 9. Hafta FUTSAL
24) 13984 DİKMEN GÜCÜ SK 3 - 0 PINARBAŞI ÇSK 28.04.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 2.GRUP 2. Hafta A TAKIM
25) 13295 BİNATLI YSK 1 - 2 ESENTEPE KKSK 28.04.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 28. Hafta A TAKIM
26) 14031 KARADENİZ 61 SB 1 - 4 1461 İSKELE TRABZONSPOR 27.04.2019 HAKEM BTM 2. LİGİ 5.GRUP 2. Hafta A TAKIM
27) 14066 GİRNE ÜNİVERSİTESİ 3 - 0 LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ 24.04.2019 HAKEM Futsal Ligi 8. Hafta FUTSAL
28) 14067 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ 5 - 1 DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 24.04.2019 1. YARDIMCI HAKEM Futsal Ligi 8. Hafta FUTSAL
29) 14068 GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ 3 - 8 ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KKK 24.04.2019 4. HAKEM Futsal Ligi 8. Hafta FUTSAL
30) 13961 TUZLA ABSK 0 - 2 İNCİRLİ SK 21.04.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 1.GRUP 1. Hafta A TAKIM
31) 13422 KARŞIYAKA ASK 0 - 1 DÜZKAYA KOSK 21.04.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 27. Hafta A TAKIM
32) 14026 TATLISU SERACILAR SK 4 - 2 CİVİSİL SK 20.04.2019 HAKEM BTM 2. LİGİ 5.GRUP 1. Hafta A TAKIM
33) 13290 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 1 - 1 CİHANGİR GSK 19.04.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 27. Hafta A TAKIM
34) 13956 ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ 6 - 5 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ 17.04.2019 HAKEM Futsal Ligi 7. Hafta FUTSAL
35) 13953 ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KKK 11 - 1 GİRNE ÜNİVERSİTESİ 16.04.2019 HAKEM Futsal Ligi 7. Hafta FUTSAL
36) 13954 KIBRIS SAĞLIK VE TOPLUM BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ 7 - 6 GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ 16.04.2019 4. HAKEM Futsal Ligi 7. Hafta FUTSAL
37) 13414 GÖÇMENKÖY İYSK 1 - 2 OZANKÖY SK 14.04.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 26. Hafta A TAKIM
38) 13415 AKOVA VUDA TÇB 4 - 1 YALOVA SK 13.04.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 26. Hafta A TAKIM
39) 13951 LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ 5 - 7 ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KKK 10.04.2019 HAKEM Futsal Ligi 6. Hafta FUTSAL
40) 13949 GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ 4 - 8 DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 09.04.2019 1. YARDIMCI HAKEM Futsal Ligi 6. Hafta FUTSAL
41) 13272 GENÇLİK GÜCÜ TSK 2 - 2 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 07.04.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 25. Hafta A TAKIM
42) 13947 ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ 5 - 8 GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ 03.04.2019 2. YARDIMCI HAKEM Futsal Ligi 5. Hafta FUTSAL
43) 13948 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ 9 - 1 ULUSLARARASI FİNAL ÜNİVERSİTESİ 03.04.2019 HAKEM Futsal Ligi 5. Hafta FUTSAL
44) 13946 DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 9 - 0 GİRNE ÜNİVERSİTESİ 02.04.2019 HAKEM Futsal Ligi 5. Hafta FUTSAL
45) 13265 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 4 - 0 GİRNE HALK EVİ 31.03.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 24. Hafta A TAKIM
46) 13879 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 4 - 0 GENÇLİK GÜCÜ TSK 27.03.2019 1. YARDIMCI HAKEM Kıbrıs Kupası Çeyrek Final 2. Maç A TAKIM
47) 13927 GİRNE ÜNİVERSİTESİ 0 - 5 ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ 26.03.2019 HAKEM Futsal Ligi 4. Hafta FUTSAL
48) 13926 GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ 3 - 4 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ 26.03.2019 2. YARDIMCI HAKEM Futsal Ligi 4. Hafta FUTSAL
49) 13260 TÜRK OCAĞI LİMASOL 1 - 3 LEFKE TSK 24.03.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 23. Hafta A TAKIM
50) 13396 KARŞIYAKA ASK 0 - 3 MESARYA SK 23.03.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 23. Hafta A TAKIM
51) 13923 DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 4 - 7 ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KKK 20.03.2019 HAKEM Futsal Ligi 3. Hafta FUTSAL
52) 13922 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ 10 - 5 GİRNE ÜNİVERSİTESİ 19.03.2019 HAKEM Futsal Ligi 3. Hafta FUTSAL
53) 13921 ULUSLARARASI FİNAL ÜNİVERSİTESİ 0 - 9 GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ 19.03.2019 4. HAKEM Futsal Ligi 3. Hafta FUTSAL
54) 13817 GÖRNEÇ KSK 3 - 1 VADİLİ TÇB SK 17.03.2019 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 16. Hafta A TAKIM
55) 13386 AKOVA VUDA TÇB 0 - 0 MARAŞ GSK 17.03.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 22. Hafta A TAKIM
56) 13381 ÇANAKKALE TSK 0 - 3 HAMİTKÖY ŞHSK 16.03.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 22. Hafta A TAKIM
57) 13887 LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ 4 - 4 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ 13.03.2019 HAKEM Futsal Ligi 2. Hafta FUTSAL
58) 13237 GİRNE HALK EVİ 1 - 6 YENİCAMİ AK 11.03.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 21. Hafta A TAKIM
59) 13857 LAPTA TBSK 5 - 1 ORTAKÖY SK 10.03.2019 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 11. Hafta A TAKIM
60) 13883 LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ 9 - 6 GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ 06.03.2019 2. YARDIMCI HAKEM Futsal Ligi 1. Hafta FUTSAL
61) 13882 KIBRIS SAĞLIK VE TOPLUM BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ 2 - 7 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ 06.03.2019 HAKEM Futsal Ligi 1. Hafta FUTSAL
62) 13881 DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 7 - 10 ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ 05.03.2019 1. YARDIMCI HAKEM Futsal Ligi 1. Hafta FUTSAL
63) 13810 DÖRTYOL SK 4 - 0 DİPKARPAZ TSK 03.03.2019 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 14. Hafta A TAKIM
64) 13231 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 2 - 3 ESENTEPE KKSK 02.03.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 20. Hafta A TAKIM
65) 13805 TÜRKMENKÖY ASK 5 - 0 GAZİKÖY SK 27.02.2019 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 13. Hafta A TAKIM
66) 13851 TATLISU HOSK 3 - 0 YILMAZKÖY SK 24.02.2019 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 9. Hafta A TAKIM
67) 13357 MARAŞ GSK 1 - 1 OZANKÖY SK 23.02.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 19. Hafta A TAKIM
68) 13725 ÇETİNKAYA TSK 1 - 4 GENÇLİK GÜCÜ TSK 20.02.2019 1. YARDIMCI HAKEM Digitech U15 Ligi 3.Grup 3. Hafta U15
69) 13215 CİHANGİR GSK 2 - 1 ÇETİNKAYA TSK 17.02.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 18. Hafta A TAKIM
70) 13352 GÖÇMENKÖY İYSK 3 - 1 BOSTANCI BAĞCIL SK 16.02.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 18. Hafta A TAKIM
71) 13843 OZANKÖY SK 2 - 2 DÜZKAYA KOSK 13.02.2019 2. YARDIMCI HAKEM Kıbrıs Kupası 2. Tur A TAKIM
72) 13796 SERDARLI GB 2 - 2 GEÇİTKALE GSK 10.02.2019 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 10. Hafta A TAKIM
73) 13212 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 1 - 2 LEFKE TSK 09.02.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 17. Hafta A TAKIM
74) 13198 GİRNE HALK EVİ 0 - 1 GÖNYELİ SK 03.02.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 16. Hafta A TAKIM
75) 13792 BAF ÜLKÜ YURDU 2 - 1 YENİCAMİ AK 31.01.2019 HAKEM KTFF U17 Ligi Final U17
76) 13325 YONPAŞ DUMLUPINAR TSK 3 - 1 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 27.01.2019 1. YARDIMCI HAKEM Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
77) 13182 DİPKARPAZ TSK 1 - 1 MEHMETÇİK TÇB 26.01.2019 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 9. Hafta A TAKIM
78) 13141 ORTAKÖY SK 1 - 3 DENİZLİ SK 12.01.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 7. Hafta A TAKIM
79) 13169 GAZİKÖY SK 0 - 2 GEÇİTKALE GSK 05.01.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 6. Hafta A TAKIM
80) 13018 MESARYA SK 0 - 5 DÜZKAYA KOSK 29.12.2018 1. YARDIMCI HAKEM U21 1. Lig 15. Hafta U21
81) 12776 MESARYA SK 2 - 0 DÜZKAYA KOSK 29.12.2018 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
82) 12654 YENİCAMİ AK 0 - 0 TÜRK OCAĞI LİMASOL 27.12.2018 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 15. Hafta A TAKIM
83) 13158 DÖRTYOL SK 3 - 0 MEHMETÇİK TÇB 23.12.2018 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 4. Hafta A TAKIM
84) 12767 YENİBOĞAZİÇİ DSK 1 - 0 YALOVA SK 22.12.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 14. Hafta A TAKIM
85) 13116 KARAOĞLANOĞLU SB 2 - 0 YILMAZKÖY SK 19.12.2018 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 1. Hafta A TAKIM
86) 12757 YONPAŞ DUMLUPINAR TSK 3 - 0 BOSTANCI BAĞCIL SK 16.12.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 13. Hafta A TAKIM
87) 12638 GİRNE HALK EVİ 1 - 2 ÇETİNKAYA TSK 15.12.2018 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 13. Hafta A TAKIM
88) 12634 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 1 - 0 BAF ÜLKÜ YURDU 09.12.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 12. Hafta A TAKIM
89) 13142 DİPKARPAZ TSK 3 - 0 GAZİKÖY SK 02.12.2018 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 1. Hafta A TAKIM
90) 12743 KARŞIYAKA ASK 4 - 2 ÇANAKKALE TSK 01.12.2018 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 11. Hafta A TAKIM
91) 12616 CİHANGİR GSK 2 - 1 GİRNE HALK EVİ 25.11.2018 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 10. Hafta A TAKIM
92) 12731 DÜZKAYA KOSK 3 - 1 DEĞİRMENLİK SK 24.11.2018 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 10. Hafta A TAKIM
93) 12610 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 2 - 1 LEFKE TSK 18.11.2018 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 9. Hafta A TAKIM
94) 12726 MORMENEKŞE GBSK 1 - 2 BOSTANCI BAĞCIL SK 17.11.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 9. Hafta A TAKIM
95) 12722 OZANKÖY SK 3 - 0 YALOVA SK 11.11.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 8. Hafta A TAKIM
96) 12600 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 4 - 3 GENÇLİK GÜCÜ TSK 10.11.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 8. Hafta A TAKIM
97) 12712 YONPAŞ DUMLUPINAR TSK 2 - 3 MESARYA SK 04.11.2018 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 7. Hafta A TAKIM
98) 12708 MARAŞ GSK 2 - 6 AKOVA VUDA TÇB 03.11.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 7. Hafta A TAKIM
99) 12586 YENİCAMİ AK 3 - 1 GİRNE HALK EVİ 27.10.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 6. Hafta A TAKIM
100) 12574 BİNATLI YSK 0 - 2 CİHANGİR GSK 21.10.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 5. Hafta A TAKIM
101) 12693 HAMİTKÖY ŞHSK 3 - 1 GÖÇMENKÖY İYSK 20.10.2018 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 5. Hafta A TAKIM
102) 13063 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 2 - 0 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 14.10.2018 1. YARDIMCI HAKEM KTFF U17 Ligi C Grubu 4. Hafta U17
103) 12804 YENİCAMİ AK 5 - 0 ESENTEPE KKSK 14.10.2018 HAKEM U21 Süper Lig 4. Hafta U21
104) 12683 YALOVA SK 4 - 1 DEĞİRMENLİK SK 13.10.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 4. Hafta A TAKIM
105) 12562 GENÇLİK GÜCÜ TSK 1 - 1 LEFKE TSK 07.10.2018 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 3. Hafta A TAKIM
106) 12682 YONPAŞ DUMLUPINAR TSK 7 - 2 DOĞANCI SK 06.10.2018 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 3. Hafta A TAKIM
107) 13041 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 9 - 0 VADİLİ TÇB SK 30.09.2018 HAKEM KTFF U17 Ligi B Grubu 2. Hafta U17
108) 12794 CİHANGİR GSK 1 - 1 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 30.09.2018 HAKEM U21 Süper Lig 2. Hafta U21
109) 12671 MESARYA SK 2 - 3 BOSTANCI BAĞCIL SK 29.09.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 2. Hafta A TAKIM
110) 12541 GÖNYELİ SK 2 - 1 GİRNE HALK EVİ 23.09.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 1. Hafta A TAKIM
111) 13022 TÜRK OCAĞI LİMASOL 5 - 0 DÜZKAYA KOSK 22.09.2018 1. YARDIMCI HAKEM KTFF U17 Ligi A Grubu 1. Hafta U17
112) 12784 TÜRK OCAĞI LİMASOL 3 - 1 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 22.09.2018 HAKEM U21 Süper Lig 1. Hafta U21
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması