ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

YUSUFCAN DÖNDER  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : ADANA
Doğum Tarihi : 15/09/1996
Uyruk : TC
Baba Adı : MUZAFFER
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10591
Klasman : C
Bölge : GAZİMAĞUSA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 15938 Serhatköy SK 0 - 3 Gayretköy GSK 12.09.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 7.GRUP 9. Hafta A TAKIM
2) 15868 Ardahan SD 1 - 3 Boğaziçi SK 06.09.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 2.GRUP 8. Hafta A TAKIM
3) 15850 Ergazi GSK 3 - 1 Bafra SK 29.08.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 1.GRUP 6. Hafta A TAKIM
4) 15729 Yenişehir SK 2 - 3 Pile TSK 19.08.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 3.GRUP 5. Hafta A TAKIM
5) 15726 Çayönü SK 1 - 2 Mutluyaka HSK 16.08.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 3.GRUP 4. Hafta A TAKIM
6) 15741 Yeniceköy ZSK 3 - 2 Dilekkaya ASK 15.08.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 4.GRUP 4. Hafta A TAKIM
7) 15697 Ergazi GSK 3 - 2 Sipahi TSK 09.08.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 1.GRUP 3. Hafta A TAKIM
8) 15723 Pergama SD 0 - 3 Pile TSK 08.08.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 3.GRUP 3. Hafta A TAKIM
9) 15696 Kumyalı SK 0 - 3 Yedikonuk SK 05.08.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 1.GRUP 2. Hafta A TAKIM
10) 15691 Bafra SK 1 - 2 Ergazi GSK 25.07.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 1.GRUP 1. Hafta A TAKIM
11) 15569 Görneç KSK 5 - 2 L. Gençler Birliği SK 19.07.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 30. Hafta A TAKIM
12) 15594 Büyükkonuk BİASK 1 - 1 1461 İskele Trabzonspor 07.03.2020 1. YARDIMCI HAKEM KTFF U15 Ligi 1.Grup 5. Hafta U15
13) 15596 Dipkarpaz TSK 1 - 4 Sipahi TSK 07.03.2020 HAKEM KTFF U15 Ligi 1.Grup 5. Hafta U15
14) 15595 Bafra SK 1 - 6 Tatlısu Seracılar SK 07.03.2020 1. YARDIMCI HAKEM KTFF U15 Ligi 1.Grup 5. Hafta U15
15) 15253 Gönyeli SK 1 - 0 Türk Ocağı Limasol 01.03.2020 HAKEM U21 Süper Lig 21. Hafta U21
16) 14991 Mehmetçik TÇBSK 3 - 0 Türkmenköy ASK 29.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 18. Hafta A TAKIM
17) 15247 Düzkaya KOSK 2 - 1 Hamitköy ŞHSK 22.02.2020 HAKEM U21 Süper Lig 20. Hafta U21
18) 15587 Büyükkonuk BİASK 1 - 6 Sipahi TSK 15.02.2020 HAKEM KTFF U15 Ligi 1.Grup 2. Hafta U15
19) 15586 1461 İskele Trabzonspor 4 - 0 Tatlısu Seracılar SK 15.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM KTFF U15 Ligi 1.Grup 2. Hafta U15
20) 15223 Gönyeli SK 1 - 2 Binatlı YSK 02.02.2020 HAKEM U21 Süper Lig 17. Hafta U21
21) 15346 Maraş GSK 2 - 0 Karşıyaka ASK 01.02.2020 HAKEM U21 1. Lig 17. Hafta U21
22) 14966 1461 İskele Trabzonspor 0 - 1 Vadili TÇBSK 26.01.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 13. Hafta A TAKIM
23) 15332 Çanakkale TSK 4 - 3 Esentepe KKSK 25.01.2020 HAKEM U21 1. Lig 16. Hafta U21
24) 14954 Dipkarpaz TSK 1 - 1 Geçitkale GSK 11.01.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 11. Hafta A TAKIM
25) 14947 Mehmetçik TÇBSK 2 - 1 Yarköy PGSK 05.01.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 10. Hafta A TAKIM
26) 15088 Cihangir GSK 2 - 1 Türk Ocağı Limasol 04.01.2020 1. YARDIMCI HAKEM KTFF U17 Ligi Çeyrek Final 2. Maç U17
27) 15081 Değirmenlik SK 1 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 29.12.2019 1. YARDIMCI HAKEM KTFF U17 Ligi Çeyrek Final 1. Maç U17
28) 14780 Mormenekşe GBSK 1 - 6 Maraş GSK 22.12.2019 1. YARDIMCI HAKEM U21 1. Lig 15. Hafta U21
29) 14593 Doğan Türk Birliği 7 - 0 Hamitköy ŞHSK 21.12.2019 1. YARDIMCI HAKEM U21 Süper Lig 15. Hafta U21
30) 14583 Düzkaya KOSK 2 - 3 Türk Ocağı Limasol 08.12.2019 1. YARDIMCI HAKEM U21 Süper Lig 13. Hafta U21
31) 14838 Mağusa Türk Gücü 5 - 1 Sipahi TSK 07.12.2019 HAKEM U17 Ligi B Grubu 9. Hafta U17
32) 14893 Vadili TÇBSK 1 - 3 Cihangir GSK 01.12.2019 HAKEM U17 Ligi D Grubu 8. Hafta U17
33) 14574 Mağusa Türk Gücü 4 - 0 Binatlı YSK 30.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM U21 Süper Lig 12. Hafta U21
34) 14562 Hamitköy ŞHSK 1 - 4 Küçük Kaymaklı TSK 23.11.2019 HAKEM U21 Süper Lig 11. Hafta U21
35) 14744 Yonpaş Dumlupınar TSK 8 - 0 Karşıyaka ASK 17.11.2019 HAKEM U21 1. Lig 10. Hafta U21
36) 14556 Göçmenköy İYSK 2 - 3 Merit Alsancak Yeşilova 16.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM U21 Süper Lig 10. Hafta U21
37) 14729 Dörtyol SK 4 - 0 Bostancı Bağcıl SK 10.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM U21 1. Lig 9. Hafta U21
38) 14888 Akıncılar GSK 0 - 11 Dörtyol SK 09.11.2019 HAKEM U17 Ligi D Grubu 6. Hafta U17
39) 14539 Çetinkaya TSK 4 - 2 Gönyeli SK 03.11.2019 HAKEM U21 Süper Lig 8. Hafta U21
40) 14831 Maraş GSK 1 - 5 Sipahi TSK 02.11.2019 HAKEM U17 Ligi B Grubu 5. Hafta U17
41) 14533 Küçük Kaymaklı TSK 6 - 1 Baf Ülkü Yurdu 26.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM U21 Süper Lig 7. Hafta U21
42) 14522 Cihangir GSK 0 - 1 Hamitköy ŞHSK 20.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM U21 Süper Lig 6. Hafta U21
43) 14878 Cihangir GSK 7 - 1 Vadili TÇBSK 19.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM U17 Ligi D Grubu 3. Hafta U17
44) 14701 Lapta TBSK 1 - 2 Bostancı Bağcıl SK 13.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM U21 1. Lig 5. Hafta U21
45) 14877 Akıncılar GSK 0 - 27 Değirmenlik SK 12.10.2019 HAKEM U17 Ligi D Grubu 2. Hafta U17
46) 14700 Maraş GSK 1 - 1 L. Gençler Birliği SK 12.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM U21 1. Lig 5. Hafta U21
47) 14511 Göçmenköy İYSK 1 - 3 Çetinkaya TSK 06.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM U21 Süper Lig 4. Hafta U21
48) 14683 Mesarya SK 5 - 0 Karşıyaka ASK 28.09.2019 2. YARDIMCI HAKEM U21 1. Lig 3. Hafta U21
49) 14677 Yonpaş Dumlupınar TSK 9 - 1 Lapta TBSK 22.09.2019 1. YARDIMCI HAKEM U21 1. Lig 2. Hafta U21
50) 14492 Gençlik Gücü TSK 1 - 4 Merit Alsancak Yeşilova 21.09.2019 2. YARDIMCI HAKEM U21 Süper Lig 2. Hafta U21
51) 14666 Mesarya SK 9 - 1 Mormenekşe GBSK 14.09.2019 1. YARDIMCI HAKEM U21 1. Lig 1. Hafta U21
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması