ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

MERT İŞLEK  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : MAĞUSA
Doğum Tarihi : 12/12/2000
Uyruk : KKTC
Baba Adı : SÜLEYMAN
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10631
Klasman : Aday
Bölge : GAZİMAĞUSA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 15856 Yedikonuk SK 0 - 3 Yeni Erenköy TSK 06.09.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 1.GRUP 8. Hafta A TAKIM
2) 15876 Pile TSK 1 - 3 Çayönü SK 02.09.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 3.GRUP 7. Hafta A TAKIM
3) 15865 Karadeniz 61 SB 4 - 0 Boğaziçi SK 01.09.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 2.GRUP 7. Hafta A TAKIM
4) 15905 Ağırdağ Boğaz TSK 2 - 4 Alayköy SKKD 30.08.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 5.GRUP 6. Hafta A TAKIM
5) 15705 Sipahi TSK 1 - 2 Yeni Erenköy TSK 19.08.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 1.GRUP 5. Hafta A TAKIM
6) 15704 Bafra SK 0 - 2 Yedikonuk SK 18.08.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 1.GRUP 5. Hafta A TAKIM
7) 15756 Bahçeli SK 0 - 2 Haspolat SGSK 15.08.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 5.GRUP 4. Hafta A TAKIM
8) 15697 Ergazi GSK 3 - 2 Sipahi TSK 09.08.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 1.GRUP 3. Hafta A TAKIM
9) 15711 Karadeniz 61 SB 2 - 1 Civisil SK 08.08.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 2.GRUP 3. Hafta A TAKIM
10) 15736 Yeniceköy ZSK 1 - 0 Gaziköy SK 05.08.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 4.GRUP 2. Hafta A TAKIM
11) 15721 Çayönü SK 2 - 5 Pile TSK 04.08.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 3.GRUP 2. Hafta A TAKIM
12) 15706 Ötüken TKOSK 2 - 0 Boğaziçi SK 26.07.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 2.GRUP 1. Hafta A TAKIM
13) 15692 Yeni Erenköy TSK 2 - 0 Kumyalı SK 25.07.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 1.GRUP 1. Hafta A TAKIM
14) 15382 Yonpaş Dumlupınar TSK 4 - 0 Yalova SK 08.03.2020 2. YARDIMCI HAKEM U21 1. Lig 22. Hafta U21
15) 15606 Güvercinlik İYSK 1 - 5 Yonpaş Dumlupınar TSK 01.03.2020 2. YARDIMCI HAKEM KTFF U15 Ligi 2.Grup 4. Hafta U15
16) 15242 Hamitköy ŞHSK 0 - 0 Gençlik Gücü TSK 16.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM U21 Süper Lig 19. Hafta U21
17) 15641 Göçmenköy İYSK 0 - 5 Küçük Kaymaklı TSK 16.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM KTFF U15 Ligi 4.Grup 5. Hafta U15
18) 15587 Büyükkonuk BİASK 1 - 6 Sipahi TSK 15.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM KTFF U15 Ligi 1.Grup 2. Hafta U15
19) 15586 1461 İskele Trabzonspor 4 - 0 Tatlısu Seracılar SK 15.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM KTFF U15 Ligi 1.Grup 2. Hafta U15
20) 15602 Maraş GSK 7 - 0 Çanakkale TSK 14.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM KTFF U15 Ligi 2.Grup 2. Hafta U15
21) 15351 Görneç KSK 0 - 2 Yalova SK 08.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM U21 1. Lig 18. Hafta U21
22) 15599 Mağusa Türk Gücü 3 - 1 Yonpaş Dumlupınar TSK 07.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM KTFF U15 Ligi 2.Grup 1. Hafta U15
23) 15226 Mağusa Türk Gücü 18 - 0 Göçmenköy İYSK 01.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM U21 Süper Lig 17. Hafta U21
24) 15333 Yonpaş Dumlupınar TSK 10 - 0 Girne Halk Evi 26.01.2020 2. YARDIMCI HAKEM U21 1. Lig 16. Hafta U21
25) 15332 Çanakkale TSK 4 - 3 Esentepe KKSK 25.01.2020 2. YARDIMCI HAKEM U21 1. Lig 16. Hafta U21
26) 15684 Mağusa Türk Gücü 2 - 1 Yenicami AK 24.01.2020 2. YARDIMCI HAKEM KTFF U17 Ligi YARI FİNAL 2. MAÇ U17
27) 14960 Yeniboğaziçi DSK 1 - 2 Serdarlı GB 18.01.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 12. Hafta A TAKIM
28) 15088 Cihangir GSK 2 - 1 Türk Ocağı Limasol 04.01.2020 2. YARDIMCI HAKEM KTFF U17 Ligi Çeyrek Final 2. Maç U17
29) 15082 Yonpaş Dumlupınar TSK 0 - 1 Yenicami AK 29.12.2019 1. YARDIMCI HAKEM KTFF U17 Ligi Çeyrek Final 1. Maç U17
30) 14780 Mormenekşe GBSK 1 - 6 Maraş GSK 22.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM U21 1. Lig 15. Hafta U21
31) 14593 Doğan Türk Birliği 7 - 0 Hamitköy ŞHSK 21.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM U21 Süper Lig 15. Hafta U21
32) 14583 Düzkaya KOSK 2 - 3 Türk Ocağı Limasol 08.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM U21 Süper Lig 13. Hafta U21
33) 14836 Yeniboğaziçi DSK 1 - 3 Mağusa Türk Gücü 01.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM U17 Ligi B Grubu 8. Hafta U17
34) 14760 L. Gençler Birliği SK 7 - 0 Karşıyaka ASK 30.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM U21 1. Lig 12. Hafta U21
35) 14562 Hamitköy ŞHSK 1 - 4 Küçük Kaymaklı TSK 23.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM U21 Süper Lig 11. Hafta U21
36) 14744 Yonpaş Dumlupınar TSK 8 - 0 Karşıyaka ASK 17.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM U21 1. Lig 10. Hafta U21
37) 14556 Göçmenköy İYSK 2 - 3 Merit Alsancak Yeşilova 16.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM U21 Süper Lig 10. Hafta U21
38) 14890 Dörtyol SK 1 - 1 Cihangir GSK 15.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM U17 Ligi D Grubu 7. Hafta U17
39) 14732 Maraş GSK 2 - 2 Lapta TBSK 10.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM U21 1. Lig 9. Hafta U21
40) 14888 Akıncılar GSK 0 - 11 Dörtyol SK 09.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM U17 Ligi D Grubu 6. Hafta U17
41) 14539 Çetinkaya TSK 4 - 2 Gönyeli SK 03.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM U21 Süper Lig 8. Hafta U21
42) 14831 Maraş GSK 1 - 5 Sipahi TSK 02.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM U17 Ligi B Grubu 5. Hafta U17
43) 14713 Dörtyol SK 1 - 2 Çanakkale TSK 26.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM U21 1. Lig 7. Hafta U21
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması