ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

TUFAN ÇERÇİOĞLU  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : İZMİR
Doğum Tarihi : 02/04/1990
Uyruk : TC
Baba Adı : OSMAN
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10143
Klasman : A
Bölge : GAZİMAĞUSA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 15944 Gaziveren SK 0 - 0 Pile TSK 20.09.2020 HAKEM BTM 2. Ligi Play-Off 2. Tur A TAKIM
2) 15871 Civisil SK 0 - 2 Ötüken TKOSK 15.09.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 2.GRUP 10. Hafta A TAKIM
3) 15856 Yedikonuk SK 0 - 3 Yeni Erenköy TSK 06.09.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 1.GRUP 8. Hafta A TAKIM
4) 15931 Gayretköy GSK 2 - 0 Akçay SK 01.09.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 7.GRUP 7. Hafta A TAKIM
5) 15850 Ergazi GSK 3 - 1 Bafra SK 29.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 1.GRUP 6. Hafta A TAKIM
6) 15760 Haspolat SGSK 2 - 1 Demirhan SK 18.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 5.GRUP 5. Hafta A TAKIM
7) 15742 Kırıkkale TSK 2 - 0 Gönendere ŞSKSK 15.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 4.GRUP 4. Hafta A TAKIM
8) 15724 Yenişehir SK 3 - 3 Çayönü SK 08.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 3.GRUP 3. Hafta A TAKIM
9) 15736 Yeniceköy ZSK 1 - 0 Gaziköy SK 05.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 4.GRUP 2. Hafta A TAKIM
10) 15692 Yeni Erenköy TSK 2 - 0 Kumyalı SK 25.07.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 1.GRUP 1. Hafta A TAKIM
11) 15211 Gönyeli SK 3 - 0 Lefke TSK 22.07.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 30. Hafta A TAKIM
12) 15196 Düzkaya KOSK 1 - 3 Mağusa Türk Gücü 19.07.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 29. Hafta A TAKIM
13) 15188 Baf Ülkü Yurdu 2 - 0 Yenicami AK 15.07.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 28. Hafta A TAKIM
14) 15557 L. Gençler Birliği SK 0 - 4 Yonpaş Dumlupınar TSK 12.07.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 28. Hafta A TAKIM
15) 15183 Doğan Türk Birliği 3 - 2 Küçük Kaymaklı TSK 10.07.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 27. Hafta A TAKIM
16) 15548 Mesarya SK 9 - 0 Görneç KSK 08.07.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 27. Hafta A TAKIM
17) 15538 Çanakkale TSK 1 - 1 Karşıyaka ASK 04.07.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 26. Hafta A TAKIM
18) 15526 Dörtyol SK 2 - 1 Esentepe KKSK 28.06.2020 HAKEM K-Pet 1.Lig 25. Hafta A TAKIM
19) 15519 L. Gençler Birliği SK 2 - 1 Yalova SK 24.06.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 24. Hafta A TAKIM
20) 15513 Dörtyol SK 1 - 4 L. Gençler Birliği SK 20.06.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 23. Hafta A TAKIM
21) 15507 Esentepe KKSK 0 - 2 Maraş GSK 07.03.2020 HAKEM K-Pet 1.Lig 22. Hafta A TAKIM
22) 15060 Dikmen Gücü SK 6 - 3 Değirmenlik SK 01.03.2020 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 18. Hafta A TAKIM
23) 15138 Lefke TSK 3 - 1 Gençlik Gücü TSK 29.02.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 21. Hafta A TAKIM
24) 15493 Çanakkale TSK 1 - 1 Mesarya SK 23.02.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 20. Hafta A TAKIM
25) 15059 Karaoğlanoğlu SB 2 - 1 Tatlısu HOBSK 22.02.2020 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 17. Hafta A TAKIM
26) 15116 Lefke TSK 1 - 4 Yenicami AK 16.02.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 19. Hafta A TAKIM
27) 14978 Dipkarpaz TSK 0 - 1 İncirli SK 15.02.2020 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 16. Hafta A TAKIM
28) 15474 Mormenekşe GBSK 2 - 3 Dörtyol SK 09.02.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 18. Hafta A TAKIM
29) 15049 Dikmen Gücü SK 4 - 0 Gülgün Süt Düzova GSK 08.02.2020 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 15. Hafta A TAKIM
30) 15581 Düzkaya KOSK 1 - 3 Göçmenköy İYSK 05.02.2020 4. HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 2. Tur A TAKIM
31) 14956 Yeniboğaziçi DSK 2 - 1 Mehmetçik TÇBSK 12.01.2020 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 11. Hafta A TAKIM
32) 15031 Tatlısu HOBSK 0 - 1 Denizli SK 04.01.2020 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 10. Hafta A TAKIM
33) 15064 Cihangir GSK 6 - 0 Ozanköy SK 28.12.2019 4. HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
34) 14942 İncirli SK 3 - 0 Yarköy PGSK 22.12.2019 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 9. Hafta A TAKIM
35) 14480 L. Gençler Birliği SK 3 - 1 Görneç KSK 21.12.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
36) 15020 Yılmazköy SK 0 - 2 Değirmenlik SK 14.12.2019 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 8. Hafta A TAKIM
37) 14461 Ozanköy SK 1 - 1 Esentepe KKSK 08.12.2019 HAKEM K-Pet 1.Lig 13. Hafta A TAKIM
38) 14452 Girne Halk Evi 2 - 1 Yalova SK 01.12.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 12. Hafta A TAKIM
39) 14334 Mağusa Türk Gücü 1 - 1 Binatlı YSK 30.11.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 12. Hafta A TAKIM
40) 15010 Yılmazköy SK 2 - 0 Gülgün Süt Düzova GSK 24.11.2019 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 5. Hafta A TAKIM
41) 14448 Yonpaş Dumlupınar TSK 0 - 1 Görneç KSK 23.11.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 11. Hafta A TAKIM
42) 14317 Mağusa Türk Gücü 2 - 1 Lefke TSK 17.11.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 10. Hafta A TAKIM
43) 15004 Karaoğlanoğlu SB 0 - 3 Değirmenlik SK 16.11.2019 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 4. Hafta A TAKIM
44) 14430 Mormenekşe GBSK 2 - 1 Çanakkale TSK 09.11.2019 HAKEM K-Pet 1.Lig 9. Hafta A TAKIM
45) 14299 Çetinkaya TSK 1 - 3 Gönyeli SK 03.11.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 8. Hafta A TAKIM
46) 14999 Ortaköy SK 4 - 3 Denizli SK 02.11.2019 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 2. Hafta A TAKIM
47) 14903 İncirli SK 2 - 0 1461 İskele Trabzonspor 26.10.2019 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 1. Hafta A TAKIM
48) 14283 Türk Ocağı Limasol 3 - 3 Gönyeli SK 19.10.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 6. Hafta A TAKIM
49) 14400 Mormenekşe GBSK 1 - 1 Görneç KSK 13.10.2019 HAKEM K-Pet 1.Lig 5. Hafta A TAKIM
50) 14268 Cihangir GSK 4 - 1 Merit Alsancak Yeşilova 05.10.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 4. Hafta A TAKIM
51) 14380 Maraş GSK 0 - 1 Yonpaş Dumlupınar TSK 28.09.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 3. Hafta A TAKIM
52) 14363 Mesarya SK 2 - 0 Mormenekşe GBSK 14.09.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 1. Hafta A TAKIM
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması