ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

YUSUF BAKAR  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : YEŞİLYURT
Doğum Tarihi : 11/07/1991
Uyruk : KKTC
Baba Adı : Mehmet habib
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10144
Klasman : Süper Lig Yardımcı Hakemi
Bölge : GÜZELYURT

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 15793 Dipkarpaz TSK 1 - 2 Ortaköy SK 08.03.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1.Lig Play-Out Final A TAKIM
2) 15141 Mağusa Türk Gücü 4 - 1 Gönyeli SK 07.03.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 22. Hafta A TAKIM
3) 15134 Küçük Kaymaklı TSK 3 - 1 Çetinkaya TSK 01.03.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 21. Hafta A TAKIM
4) 15501 Dörtyol SK 2 - 3 Yonpaş Dumlupınar TSK 29.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 21. Hafta A TAKIM
5) 15493 Çanakkale TSK 1 - 1 Mesarya SK 23.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 20. Hafta A TAKIM
6) 15488 Ozanköy SK 0 - 2 Yalova SK 22.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 20. Hafta A TAKIM
7) 15057 Dikmen Gücü SK 2 - 1 Ortaköy SK 22.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 17. Hafta A TAKIM
8) 15483 Esentepe KKSK 2 - 2 Görneç KSK 16.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 19. Hafta A TAKIM
9) 15121 Merit Alsancak Yeşilova 2 - 1 Cihangir GSK 15.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 19. Hafta A TAKIM
10) 15111 Binatlı YSK 1 - 0 Hamitköy ŞHSK 09.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 18. Hafta A TAKIM
11) 15471 L. Gençler Birliği SK 0 - 2 Girne Halk Evi 08.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 18. Hafta A TAKIM
12) 15046 Gülgün Süt Düzova GSK 1 - 0 Yılmazköy SK 02.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 14. Hafta A TAKIM
13) 15469 Lapta TBSK 0 - 2 Yonpaş Dumlupınar TSK 01.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 17. Hafta A TAKIM
14) 15101 Çetinkaya TSK 1 - 2 Türk Ocağı Limasol 31.01.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 17. Hafta A TAKIM
15) 15093 Yenicami AK 7 - 3 Gönyeli SK 26.01.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 16. Hafta A TAKIM
16) 15037 Karaoğlanoğlu SB 2 - 0 Dikmen Gücü SK 18.01.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 12. Hafta A TAKIM
17) 15035 Denizli SK 3 - 1 Ortaköy SK 12.01.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 11. Hafta A TAKIM
18) 14949 Vadili TÇBSK 8 - 4 Dipkarpaz TSK 05.01.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 10. Hafta A TAKIM
19) 15067 Yalova SK 2 - 3 Binatlı YSK 28.12.2019 1. YARDIMCI HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
20) 14945 Geçitkale GSK 0 - 3 Yeniboğaziçi DSK 22.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 9. Hafta A TAKIM
21) 14359 Cihangir GSK 1 - 2 Mağusa Türk Gücü 21.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 15. Hafta A TAKIM
22) 14345 Gönyeli SK 0 - 2 Doğan Türk Birliği 15.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 14. Hafta A TAKIM
23) 14471 Bostancı Bağcıl SK 0 - 0 Yonpaş Dumlupınar TSK 14.12.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 14. Hafta A TAKIM
24) 14460 Mormenekşe GBSK 1 - 2 Girne Halk Evi 08.12.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 13. Hafta A TAKIM
25) 14459 Yalova SK 1 - 1 Lapta TBSK 07.12.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 13. Hafta A TAKIM
26) 14332 Baf Ülkü Yurdu 0 - 2 Lefke TSK 01.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 12. Hafta A TAKIM
27) 14928 Serdarlı GB 1 - 2 İncirli SK 30.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 6. Hafta A TAKIM
28) 15008 Değirmenlik SK 0 - 0 Tatlısu HOBSK 24.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 5. Hafta A TAKIM
29) 14448 Yonpaş Dumlupınar TSK 0 - 1 Görneç KSK 23.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 11. Hafta A TAKIM
30) 14325 Yenicami AK 2 - 3 Mağusa Türk Gücü 22.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 11. Hafta A TAKIM
31) 14435 Lapta TBSK 4 - 3 Mesarya SK 17.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 10. Hafta A TAKIM
32) 14316 Göçmenköy İYSK 0 - 3 Merit Alsancak Yeşilova 16.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 10. Hafta A TAKIM
33) 14311 Binatlı YSK 3 - 1 Düzkaya KOSK 10.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 9. Hafta A TAKIM
34) 14430 Mormenekşe GBSK 2 - 1 Çanakkale TSK 09.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 9. Hafta A TAKIM
35) 14420 Girne Halk Evi 3 - 4 Maraş GSK 03.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 8. Hafta A TAKIM
36) 14301 Göçmenköy İYSK 1 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 02.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 8. Hafta A TAKIM
37) 14414 Yalova SK 0 - 0 Yonpaş Dumlupınar TSK 29.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 7. Hafta A TAKIM
38) 14902 Yarköy PGSK 2 - 4 Mehmetçik TÇBSK 27.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 1. Hafta A TAKIM
39) 14292 Merit Alsancak Yeşilova 2 - 0 Çetinkaya TSK 26.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 7. Hafta A TAKIM
40) 14282 Cihangir GSK 3 - 1 Hamitköy ŞHSK 20.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 6. Hafta A TAKIM
41) 14408 Ozanköy SK 1 - 2 Mormenekşe GBSK 19.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 6. Hafta A TAKIM
42) 14279 Lefke TSK 0 - 4 Binatlı YSK 13.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 5. Hafta A TAKIM
43) 14398 Girne Halk Evi 3 - 2 Esentepe KKSK 12.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 5. Hafta A TAKIM
44) 14267 Düzkaya KOSK 0 - 1 Gönyeli SK 05.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 4. Hafta A TAKIM
45) 14381 Lapta TBSK 4 - 2 Çanakkale TSK 29.09.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 3. Hafta A TAKIM
46) 14250 Yenicami AK 3 - 1 Hamitköy ŞHSK 22.09.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 2. Hafta A TAKIM
47) 14372 Karşıyaka ASK 1 - 2 Maraş GSK 21.09.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 2. Hafta A TAKIM
48) 14361 Dörtyol SK 1 - 1 Görneç KSK 15.09.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 1. Hafta A TAKIM
49) 14248 Mağusa Türk Gücü 0 - 1 Türk Ocağı Limasol 14.09.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 1. Hafta A TAKIM
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması