ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

FATİH BARDAKÇIOĞLU  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri :
Doğum Tarihi : 29/06/1991
Uyruk : KKTC
Baba Adı :
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10150
Klasman : B
Bölge : GÜZELYURT

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 15900 Yeniceköy ZSK 2 - 1 Akıncılar GSK 15.09.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 4.GRUP 10. Hafta A TAKIM
2) 15895 Gaziköy SK 0 - 6 Kırıkkale TSK 05.09.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 4.GRUP 8. Hafta A TAKIM
3) 15929 Akçay SK 3 - 0 Serhatköy SK 29.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 7.GRUP 6. Hafta A TAKIM
4) 15728 Güvercinlik İYSK 0 - 1 Çayönü SK 19.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 3.GRUP 5. Hafta A TAKIM
5) 15712 Civisil SK 2 - 0 Boğaziçi SK 16.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 2.GRUP 4. Hafta A TAKIM
6) 15752 Ağırdağ Boğaz TSK 0 - 2 Haspolat SGSK 09.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 5.GRUP 3. Hafta A TAKIM
7) 15763 Sadrazam Kayalar SK 2 - 0 Tepebaşı SK 04.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 6.GRUP 2. Hafta A TAKIM
8) 15833 Girne Halk Evi 0 - 0 Esentepe KKSK 30.07.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig Play-Off 3. Hafta A TAKIM
9) 15762 Çamlıbel SKD 0 - 1 Kalkanlı SK 26.07.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 6.GRUP 1. Hafta A TAKIM
10) 15835 Karşıyaka ASK 0 - 2 Çanakkale TSK 22.07.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig Play-Out 1. Hafta A TAKIM
11) 15180 Binatlı YSK 1 - 6 Mağusa Türk Gücü 11.07.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 27. Hafta A TAKIM
12) 15543 Yalova SK 0 - 1 Girne Halk Evi 08.07.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 27. Hafta A TAKIM
13) 15179 Çetinkaya TSK 1 - 2 Lefke TSK 05.07.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 26. Hafta A TAKIM
14) 15165 Yenicami AK 3 - 2 Türk Ocağı Limasol 02.07.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 25. Hafta A TAKIM
15) 15157 Baf Ülkü Yurdu 0 - 1 Gönyeli SK 26.06.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 24. Hafta A TAKIM
16) 15519 L. Gençler Birliği SK 2 - 1 Yalova SK 24.06.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 24. Hafta A TAKIM
17) 15149 Doğan Türk Birliği 2 - 0 Türk Ocağı Limasol 18.06.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 23. Hafta A TAKIM
18) 15798 Cihangir GSK 2 - 1 Mağusa Türk Gücü 11.03.2020 2. YARDIMCI HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası Çeyrek Final 2. Maç A TAKIM
19) 15144 Baf Ülkü Yurdu 1 - 0 Küçük Kaymaklı TSK 08.03.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 22. Hafta A TAKIM
20) 15063 Ortaköy SK 6 - 2 Tatlısu HOBSK 01.03.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 18. Hafta A TAKIM
21) 14988 Dipkarpaz TSK 3 - 4 1461 İskele Trabzonspor 29.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 18. Hafta A TAKIM
22) 15124 Göçmenköy İYSK 1 - 4 Yenicami AK 22.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 20. Hafta A TAKIM
23) 15120 Doğan Türk Birliği 3 - 1 Binatlı YSK 16.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 19. Hafta A TAKIM
24) 15485 Mesarya SK 1 - 1 Yonpaş Dumlupınar TSK 15.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 19. Hafta A TAKIM
25) 15474 Mormenekşe GBSK 2 - 3 Dörtyol SK 09.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 18. Hafta A TAKIM
26) 15108 Gençlik Gücü TSK 0 - 4 Gönyeli SK 08.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 18. Hafta A TAKIM
27) 15102 Küçük Kaymaklı TSK 3 - 2 Düzkaya KOSK 02.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 17. Hafta A TAKIM
28) 15465 Esentepe KKSK 3 - 5 L. Gençler Birliği SK 01.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 17. Hafta A TAKIM
29) 15040 Değirmenlik SK 5 - 1 Karaoğlanoğlu SB 26.01.2020 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 13. Hafta A TAKIM
30) 15092 Türk Ocağı Limasol 0 - 3 Mağusa Türk Gücü 24.01.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 16. Hafta A TAKIM
31) 14958 Geçitkale GSK 0 - 2 İncirli SK 19.01.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 12. Hafta A TAKIM
32) 15034 Gülgün Süt Düzova GSK 4 - 1 Tatlısu HOBSK 12.01.2020 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 11. Hafta A TAKIM
33) 15072 Gönyeli SK 3 - 0 Maraş GSK 28.12.2019 4. HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
34) 14360 Türk Ocağı Limasol 1 - 0 Göçmenköy İYSK 22.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 15. Hafta A TAKIM
35) 15026 Karaoğlanoğlu SB 1 - 2 Denizli SK 21.12.2019 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 9. Hafta A TAKIM
36) 15021 Ortaköy SK 2 - 3 Dikmen Gücü SK 15.12.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 8. Hafta A TAKIM
37) 14465 Mesarya SK 0 - 0 Dörtyol SK 14.12.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 14. Hafta A TAKIM
38) 14349 Baf Ülkü Yurdu 2 - 1 Binatlı YSK 13.12.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 14. Hafta A TAKIM
39) 14935 Vadili TÇBSK 1 - 2 Türkmenköy ASK 08.12.2019 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 7. Hafta A TAKIM
40) 14337 Doğan Türk Birliği 1 - 0 Merit Alsancak Yeşilova 07.12.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 13. Hafta A TAKIM
41) 14453 Esentepe KKSK 1 - 1 Mormenekşe GBSK 01.12.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 12. Hafta A TAKIM
42) 14336 Cihangir GSK 7 - 2 Düzkaya KOSK 30.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 12. Hafta A TAKIM
43) 14924 Dipkarpaz TSK 3 - 1 Serdarlı GB 24.11.2019 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 5. Hafta A TAKIM
44) 14326 Binatlı YSK 1 - 0 Türk Ocağı Limasol 23.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 11. Hafta A TAKIM
45) 14440 Yonpaş Dumlupınar TSK 5 - 0 Karşıyaka ASK 17.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 10. Hafta A TAKIM
46) 14433 Esentepe KKSK 0 - 0 Dörtyol SK 16.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 10. Hafta A TAKIM
47) 14308 Merit Alsancak Yeşilova 4 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 10.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 9. Hafta A TAKIM
48) 14913 İncirli SK 1 - 0 Geçitkale GSK 09.11.2019 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 3. Hafta A TAKIM
49) 14422 Çanakkale TSK 2 - 1 Yalova SK 03.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 8. Hafta A TAKIM
50) 14302 Cihangir GSK 0 - 3 Lefke TSK 02.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 8. Hafta A TAKIM
51) 14415 Mormenekşe GBSK 1 - 2 Karşıyaka ASK 27.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 7. Hafta A TAKIM
52) 14995 Denizli SK 0 - 1 Tatlısu HOBSK 26.10.2019 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 1. Hafta A TAKIM
53) 14283 Türk Ocağı Limasol 3 - 3 Gönyeli SK 19.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 6. Hafta A TAKIM
54) 14274 Hamitköy ŞHSK 3 - 3 Düzkaya KOSK 13.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 5. Hafta A TAKIM
55) 14399 Yalova SK 1 - 1 Ozanköy SK 12.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 5. Hafta A TAKIM
56) 14268 Cihangir GSK 4 - 1 Merit Alsancak Yeşilova 05.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 4. Hafta A TAKIM
57) 14387 Yonpaş Dumlupınar TSK 0 - 1 Mesarya SK 04.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 4. Hafta A TAKIM
58) 14382 Girne Halk Evi 2 - 3 L. Gençler Birliği SK 29.09.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 3. Hafta A TAKIM
59) 14263 Çetinkaya TSK 1 - 4 Mağusa Türk Gücü 28.09.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 3. Hafta A TAKIM
60) 14786 Mağusa Türk Gücü 1 - 1 Yenicami AK 06.09.2019 2. YARDIMCI HAKEM KTFF Süper Kupa Final A TAKIM
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması