ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

FERHAT TUNA  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri :
Doğum Tarihi : 18/03/1990
Uyruk : KKTC
Baba Adı :
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10224
Klasman : B
Bölge : GAZİMAĞUSA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 14124 İNCİRLİ SK 1 - 1 TUZLA ABSK 29.05.2019 HAKEM BTM 2. LİGİ 1.GRUP 8. Hafta A TAKIM
2) 14110 BİNATLI YSK 0 - 0 ESENTEPE KKSK 23.05.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig Play-Out 3. Hafta A TAKIM
3) 14023 GÜLGÜN SÜT DÜZOVA GSK 3 - 0 YENİCEKÖY ZSK 18.05.2019 HAKEM BTM 2. LİGİ 4.GRUP 5. Hafta A TAKIM
4) 14117 MARAŞ GSK 1 - 1 ÇANAKKALE TSK 15.05.2019 1. YARDIMCI HAKEM K.Pet 1.Lig Play-Out 1. Hafta A TAKIM
5) 14035 1461 İSKELE TRABZONSPOR 3 - 0 CİVİSİL SK 12.05.2019 HAKEM BTM 2. LİGİ 5.GRUP 4. Hafta A TAKIM
6) 13970 GÜVERCİNLİK İYSK 3 - 2 PİLE TSK 11.05.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 1.GRUP 4. Hafta A TAKIM
7) 13311 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 3 - 4 ESENTEPE KKSK 11.05.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 30. Hafta A TAKIM
8) 14016 YENİCEKÖY ZSK 3 - 0 DEMİRHAN SK 28.04.2019 2. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 4.GRUP 2. Hafta A TAKIM
9) 13296 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 3 - 2 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 28.04.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 28. Hafta A TAKIM
10) 13431 DOĞANCI SK 1 - 3 GÖÇMENKÖY İYSK 27.04.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 28. Hafta A TAKIM
11) 14028 1461 İSKELE TRABZONSPOR 4 - 1 BOĞAZİÇİ SK 21.04.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 5.GRUP 1. Hafta A TAKIM
12) 13424 MARAŞ GSK 3 - 0 MORMENEKŞE GBSK 21.04.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 27. Hafta A TAKIM
13) 13960 AKDOĞAN AKINCILAR GSK 4 - 4 GÜVERCİNLİK İYSK 20.04.2019 HAKEM BTM 2. LİGİ 1.GRUP 1. Hafta A TAKIM
14) 13416 YENİBOĞAZİÇİ DSK 1 - 0 DEĞİRMENLİK SK 14.04.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 26. Hafta A TAKIM
15) 13279 ÇETİNKAYA TSK 4 - 2 ESENTEPE KKSK 13.04.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 26. Hafta A TAKIM
16) 13959 YENİCAMİ AK 2 - 3 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 10.04.2019 1. YARDIMCI HAKEM Kıbrıs Kupası YARI FİNAL 1. MAÇ A TAKIM
17) 13272 GENÇLİK GÜCÜ TSK 2 - 2 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 07.04.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 25. Hafta A TAKIM
18) 13264 LEFKE TSK 0 - 1 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 31.03.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 24. Hafta A TAKIM
19) 13828 TÜRKMENKÖY ASK 4 - 2 SERDARLI GB 30.03.2019 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 18. Hafta A TAKIM
20) 13877 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 10 - 0 OZANKÖY SK 27.03.2019 2. YARDIMCI HAKEM Kıbrıs Kupası Çeyrek Final 2. Maç A TAKIM
21) 13392 YONPAŞ DUMLUPINAR TSK 1 - 1 GÖÇMENKÖY İYSK 23.03.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 23. Hafta A TAKIM
22) 13388 MESARYA SK 4 - 3 YONPAŞ DUMLUPINAR TSK 17.03.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 22. Hafta A TAKIM
23) 13251 BAF ÜLKÜ YURDU 3 - 5 GENÇLİK GÜCÜ TSK 16.03.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 22. Hafta A TAKIM
24) 13859 TATLISU HOSK 1 - 1 DENİZLİ SK 10.03.2019 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 11. Hafta A TAKIM
25) 13241 GÖNYELİ SK 2 - 2 CİHANGİR GSK 09.03.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 21. Hafta A TAKIM
26) 13874 YONPAŞ DUMLUPINAR TSK 2 - 0 BİNATLI YSK 06.03.2019 1. YARDIMCI HAKEM Kıbrıs Kupası Çeyrek Final 1. Maç A TAKIM
27) 13229 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 2 - 1 TÜRK OCAĞI LİMASOL 03.03.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 20. Hafta A TAKIM
28) 13367 ÇANAKKALE TSK 1 - 5 BOSTANCI BAĞCIL SK 02.03.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 20. Hafta A TAKIM
29) 13808 VADİLİ TÇB SK 4 - 0 SERDARLI GB 27.02.2019 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 13. Hafta A TAKIM
30) 13364 HAMİTKÖY ŞHSK 2 - 1 MESARYA SK 24.02.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 19. Hafta A TAKIM
31) 13803 GÖRNEÇ KSK 4 - 0 TÜRKMENKÖY ASK 23.02.2019 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 12. Hafta A TAKIM
32) 13214 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 2 - 1 GÖNYELİ SK 17.02.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 18. Hafta A TAKIM
33) 13354 KARŞIYAKA ASK 1 - 1 DEĞİRMENLİK SK 16.02.2019 HAKEM K-Pet 1.Lig 18. Hafta A TAKIM
34) 13841 TÜRK OCAĞI LİMASOL 0 - 0 YENİCAMİ AK 13.02.2019 1. YARDIMCI HAKEM Kıbrıs Kupası 2. Tur A TAKIM
35) 13207 BİNATLI YSK 1 - 4 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 10.02.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 17. Hafta A TAKIM
36) 13345 MARAŞ GSK 3 - 1 KARŞIYAKA ASK 09.02.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 17. Hafta A TAKIM
37) 13201 CİHANGİR GSK 5 - 1 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 02.02.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 16. Hafta A TAKIM
38) 13330 MORMENEKŞE GBSK 0 - 1 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 27.01.2019 2. YARDIMCI HAKEM Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
39) 13331 YALOVA SK 0 - 2 GİRNE HALK EVİ 26.01.2019 1. YARDIMCI HAKEM Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
40) 13141 ORTAKÖY SK 1 - 3 DENİZLİ SK 12.01.2019 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 7. Hafta A TAKIM
41) 13174 VADİLİ TÇB SK 2 - 2 GÖRNEÇ KSK 09.01.2019 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 7. Hafta A TAKIM
42) 13136 LAPTA TBSK 1 - 3 TATLISU HOSK 06.01.2019 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 6. Hafta A TAKIM
43) 12652 GENÇLİK GÜCÜ TSK 1 - 2 GÖNYELİ SK 29.12.2018 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 15. Hafta A TAKIM
44) 13128 ZÜMRÜTKÖY SK 0 - 4 KARAOĞLANOĞLU SB 23.12.2018 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 4. Hafta A TAKIM
45) 12646 TÜRK OCAĞI LİMASOL 4 - 0 GİRNE HALK EVİ 22.12.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 14. Hafta A TAKIM
46) 13119 DENİZLİ SK 2 - 2 LAPTA TBSK 09.12.2018 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 2. Hafta A TAKIM
47) 12749 DOĞANCI SK 0 - 2 HAMİTKÖY ŞHSK 09.12.2018 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 12. Hafta A TAKIM
48) 13142 DİPKARPAZ TSK 3 - 0 GAZİKÖY SK 02.12.2018 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 1. Hafta A TAKIM
49) 12619 ESENTEPE KKSK 1 - 0 ÇETİNKAYA TSK 01.12.2018 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 11. Hafta A TAKIM
50) 12614 LEFKE TSK 2 - 1 BİNATLI YSK 26.11.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 10. Hafta A TAKIM
51) 12731 DÜZKAYA KOSK 3 - 1 DEĞİRMENLİK SK 24.11.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 10. Hafta A TAKIM
52) 12609 YENİCAMİ AK 1 - 1 BAF ÜLKÜ YURDU 17.11.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 9. Hafta A TAKIM
53) 12720 GÖÇMENKÖY İYSK 3 - 0 YONPAŞ DUMLUPINAR TSK 11.11.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 8. Hafta A TAKIM
54) 12580 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 4 - 1 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 29.10.2018 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 6. Hafta A TAKIM
55) 12706 YALOVA SK 1 - 0 KARŞIYAKA ASK 27.10.2018 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 6. Hafta A TAKIM
56) 12696 YENİBOĞAZİÇİ DSK 1 - 2 DÜZKAYA KOSK 21.10.2018 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 5. Hafta A TAKIM
57) 12563 YENİCAMİ AK 3 - 1 ESENTEPE KKSK 14.10.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 4. Hafta A TAKIM
58) 12687 AKOVA VUDA TÇB 5 - 0 BOSTANCI BAĞCIL SK 13.10.2018 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 4. Hafta A TAKIM
59) 12557 GÖNYELİ SK 4 - 1 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 07.10.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 3. Hafta A TAKIM
60) 12672 GÖÇMENKÖY İYSK 0 - 1 YENİBOĞAZİÇİ DSK 29.09.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 2. Hafta A TAKIM
61) 12552 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 1 - 1 ÇETİNKAYA TSK 28.09.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 2. Hafta A TAKIM
62) 12661 HAMİTKÖY ŞHSK 2 - 2 KARŞIYAKA ASK 23.09.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 1. Hafta A TAKIM
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması