ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

MESUT BOZLAR  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : Mersin
Doğum Tarihi : 23/05/1987
Uyruk : KKTC
Baba Adı : Yasin
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10239
Klasman : C
Bölge : LEFKOŞA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 15717 Pergama SD 1 - 2 Çayönü SK 26.07.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 3.GRUP 1. Hafta A TAKIM
2) 15731 Gönendere ŞSKSK 1 - 5 Akıncılar GSK 25.07.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 4.GRUP 1. Hafta A TAKIM
3) 15567 Mesarya SK 3 - 1 Yalova SK 19.07.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 30. Hafta A TAKIM
4) 15385 Esentepe KKSK 1 - 0 Maraş GSK 07.03.2020 1. YARDIMCI HAKEM U21 1. Lig 22. Hafta U21
5) 15250 Türk Ocağı Limasol 0 - 0 Merit Alsancak Yeşilova 23.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM U21 Süper Lig 20. Hafta U21
6) 15603 Maraş GSK 1 - 3 Yonpaş Dumlupınar TSK 22.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM KTFF U15 Ligi 2.Grup 3. Hafta U15
7) 15604 Çanakkale TSK 0 - 3 Mağusa Türk Gücü 22.02.2020 HAKEM KTFF U15 Ligi 2.Grup 3. Hafta U15
8) 15055 Ortaköy SK 1 - 1 Karaoğlanoğlu SB 16.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 16. Hafta A TAKIM
9) 15615 Akıncılar GSK 2 - 5 Mormenekşe GBSK 15.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM KTFF U15 Ligi 3.Grup 2. Hafta U15
10) 15616 Yeniboğaziçi DSK 1 - 2 Değirmenlik SK 15.02.2020 HAKEM KTFF U15 Ligi 3.Grup 2. Hafta U15
11) 15352 Mormenekşe GBSK 2 - 3 Dörtyol SK 09.02.2020 HAKEM U21 1. Lig 18. Hafta U21
12) 15230 Mağusa Türk Gücü 1 - 0 Çetinkaya TSK 08.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM U21 Süper Lig 18. Hafta U21
13) 15597 Yenişehir SK 1 - 5 Maraş GSK 08.02.2020 HAKEM KTFF U15 Ligi 2.Grup 1. Hafta U15
14) 15651 Lapta TBSK 0 - 8 Girne Halk Evi 06.02.2020 HAKEM KTFF U15 Ligi 5.Grup 2. Hafta U15
15) 14969 Serdarlı GB 1 - 0 Dipkarpaz TSK 02.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 14. Hafta A TAKIM
16) 15220 Hamitköy ŞHSK 1 - 2 Yenicami AK 01.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM U21 Süper Lig 17. Hafta U21
17) 15335 L. Gençler Birliği SK 2 - 0 Bostancı Bağcıl SK 25.01.2020 1. YARDIMCI HAKEM U21 1. Lig 16. Hafta U21
18) 15074 Mormenekşe GBSK 1 - 4 Lefke TSK 28.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
19) 14942 İncirli SK 3 - 0 Yarköy PGSK 22.12.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 9. Hafta A TAKIM
20) 14821 Merit Alsancak Yeşilova 0 - 2 Lapta TBSK 15.12.2019 HAKEM U17 Ligi A Grubu 10. Hafta U17
21) 14587 Merit Alsancak Yeşilova 2 - 0 Lefke TSK 14.12.2019 HAKEM U21 Süper Lig 14. Hafta U21
22) 14897 Vadili TÇBSK 6 - 1 Akıncılar GSK 08.12.2019 HAKEM U17 Ligi D Grubu 9. Hafta U17
23) 14577 Doğan Türk Birliği 0 - 3 Merit Alsancak Yeşilova 07.12.2019 1. YARDIMCI HAKEM U21 Süper Lig 13. Hafta U21
24) 14754 Lapta TBSK 1 - 4 Dörtyol SK 30.11.2019 HAKEM U21 1. Lig 12. Hafta U21
25) 14817 Doğan Türk Birliği 2 - 0 Lapta TBSK 29.11.2019 HAKEM U17 Ligi A Grubu 8. Hafta U17
26) 14747 Mesarya SK 0 - 0 Maraş GSK 24.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM U21 1. Lig 11. Hafta U21
27) 14926 Vadili TÇBSK 4 - 1 Mehmetçik TÇBSK 23.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 5. Hafta A TAKIM
28) 14918 Türkmenköy ASK 2 - 1 İncirli SK 17.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 4. Hafta A TAKIM
29) 14835 Sipahi TSK 3 - 1 Yonpaş Dumlupınar TSK 16.11.2019 HAKEM U17 Ligi B Grubu 7. Hafta U17
30) 14915 Serdarlı GB 0 - 1 Yeniboğaziçi DSK 10.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 3. Hafta A TAKIM
31) 14734 Mormenekşe GBSK 1 - 3 Çanakkale TSK 09.11.2019 HAKEM U21 1. Lig 9. Hafta U21
32) 14909 Geçitkale GSK 5 - 1 Dipkarpaz TSK 03.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 2. Hafta A TAKIM
33) 14543 Düzkaya KOSK 0 - 5 Yenicami AK 02.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM U21 Süper Lig 8. Hafta U21
34) 14882 Akıncılar GSK 0 - 1 Vadili TÇBSK 27.10.2019 HAKEM U17 Ligi D Grubu 4. Hafta U17
35) 14994 Gülgün Süt Düzova GSK 2 - 1 Karaoğlanoğlu SB 26.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 1. Hafta A TAKIM
36) 14879 Dörtyol SK 3 - 12 Değirmenlik SK 20.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM U17 Ligi D Grubu 3. Hafta U17
37) 14525 Çetinkaya TSK 1 - 3 Küçük Kaymaklı TSK 19.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM U21 Süper Lig 6. Hafta U21
38) 14825 Yonpaş Dumlupınar TSK 4 - 2 Sipahi TSK 13.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM U17 Ligi B Grubu 2. Hafta U17
39) 14516 Merit Alsancak Yeşilova 3 - 3 Türk Ocağı Limasol 12.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM U21 Süper Lig 5. Hafta U21
40) 14509 Türk Ocağı Limasol 1 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 06.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM U21 Süper Lig 4. Hafta U21
41) 14802 Lapta TBSK 4 - 1 Dikmen Gücü SK 05.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM U17 Ligi A Grubu 1. Hafta U17
42) 14507 Düzkaya KOSK 1 - 1 Gönyeli SK 05.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM U21 Süper Lig 4. Hafta U21
43) 14685 Lapta TBSK 2 - 2 Çanakkale TSK 29.09.2019 2. YARDIMCI HAKEM U21 1. Lig 3. Hafta U21
44) 14684 Maraş GSK 0 - 5 Yonpaş Dumlupınar TSK 28.09.2019 1. YARDIMCI HAKEM U21 1. Lig 3. Hafta U21
45) 14675 Ozanköy SK 2 - 3 Mesarya SK 22.09.2019 2. YARDIMCI HAKEM U21 1. Lig 2. Hafta U21
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması