ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

İSMAİL ERCAN  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : CEYHAN
Doğum Tarihi : 01/03/1990
Uyruk : KKTC
Baba Adı : ismet
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10246
Klasman : A
Bölge : GÜZELYURT

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 15939 Akçay SK 2 - 2 Mevlevi SK 12.09.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 7.GRUP 9. Hafta A TAKIM
2) 15935 Mevlevi SK 1 - 4 Gayretköy GSK 05.09.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 7.GRUP 8. Hafta A TAKIM
3) 15921 Tepebaşı SK 0 - 5 Sadrazam Kayalar SK 02.09.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 6.GRUP 7. Hafta A TAKIM
4) 15890 Akıncılar GSK 8 - 0 Gönendere ŞSKSK 29.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 4.GRUP 6. Hafta A TAKIM
5) 15785 Gaziveren SK 1 - 0 Gayretköy GSK 19.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 7.GRUP 5. Hafta A TAKIM
6) 15725 Pile TSK 2 - 2 Güvercinlik İYSK 16.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 3.GRUP 4. Hafta A TAKIM
7) 15765 Sadrazam Kayalar SK 3 - 0 Kalkanlı SK 08.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 6.GRUP 3. Hafta A TAKIM
8) 15764 Akdeniz KSD 4 - 0 Çamlıbel SKD 04.08.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 6.GRUP 2. Hafta A TAKIM
9) 15825 Mağusa Türk Gücü 2 - 2 Doğan Türk Birliği 30.07.2020 HAKEM U21 Süper Lig Şampiyonluk Grubu 3. Hafta U21
10) 15838 Lapta TBSK 0 - 0 Çanakkale TSK 26.07.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig Play-Out 2. Hafta A TAKIM
11) 15771 Serhatköy SK 4 - 5 Akçay SK 25.07.2020 HAKEM BTM 2. LİGİ 7.GRUP 1. Hafta A TAKIM
12) 15210 Baf Ülkü Yurdu 5 - 1 Gençlik Gücü TSK 22.07.2020 HAKEM K-Pet Süper Lig 30. Hafta A TAKIM
13) 15197 Cihangir GSK 2 - 4 Türk Ocağı Limasol 19.07.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 29. Hafta A TAKIM
14) 15564 Yalova SK 1 - 1 Maraş GSK 16.07.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 29. Hafta A TAKIM
15) 15550 Esentepe KKSK 3 - 0 Ozanköy SK 12.07.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 28. Hafta A TAKIM
16) 15180 Binatlı YSK 1 - 6 Mağusa Türk Gücü 11.07.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 27. Hafta A TAKIM
17) 15548 Mesarya SK 9 - 0 Görneç KSK 08.07.2020 HAKEM K-Pet 1.Lig 27. Hafta A TAKIM
18) 15174 Baf Ülkü Yurdu 1 - 1 Doğan Türk Birliği 05.07.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 26. Hafta A TAKIM
19) 15537 Girne Halk Evi 1 - 0 Dörtyol SK 04.07.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 26. Hafta A TAKIM
20) 15164 Lefke TSK 1 - 5 Mağusa Türk Gücü 01.07.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 25. Hafta A TAKIM
21) 15529 Yalova SK 2 - 0 Bostancı Bağcıl SK 28.06.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 25. Hafta A TAKIM
22) 15159 Çetinkaya TSK 1 - 2 Hamitköy ŞHSK 26.06.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 24. Hafta A TAKIM
23) 15518 Yonpaş Dumlupınar TSK 3 - 1 Ozanköy SK 23.06.2020 HAKEM K-Pet 1.Lig 24. Hafta A TAKIM
24) 15514 Yalova SK 2 - 1 Çanakkale TSK 20.06.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 23. Hafta A TAKIM
25) 15153 Binatlı YSK 0 - 0 Gençlik Gücü TSK 18.06.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 23. Hafta A TAKIM
26) 15140 Gençlik Gücü TSK 1 - 1 Yenicami AK 08.03.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 22. Hafta A TAKIM
27) 15506 Çanakkale TSK 1 - 3 Dörtyol SK 07.03.2020 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 22. Hafta A TAKIM
28) 15495 Mormenekşe GBSK 4 - 0 Ozanköy SK 01.03.2020 HAKEM K-Pet 1.Lig 21. Hafta A TAKIM
29) 15688 Türk Ocağı Limasol 2 - 1 Çetinkaya TSK 26.02.2020 4. HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası Çeyrek Final 1. Maç A TAKIM
30) 15131 Binatlı YSK 0 - 2 Lefke TSK 23.02.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 20. Hafta A TAKIM
31) 15057 Dikmen Gücü SK 2 - 1 Ortaköy SK 22.02.2020 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 17. Hafta A TAKIM
32) 14977 Serdarlı GB 0 - 1 Yarköy PGSK 15.02.2020 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 16. Hafta A TAKIM
33) 15123 Çetinkaya TSK 1 - 2 Göçmenköy İYSK 14.02.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 19. Hafta A TAKIM
34) 15109 Yenicami AK 4 - 0 Doğan Türk Birliği 10.02.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 18. Hafta A TAKIM
35) 14976 Vadili TÇBSK 4 - 0 Geçitkale GSK 09.02.2020 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 15. Hafta A TAKIM
36) 15575 Binatlı YSK 1 - 2 Mağusa Türk Gücü 05.02.2020 4. HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 2. Tur A TAKIM
37) 15045 Denizli SK 3 - 3 Dikmen Gücü SK 02.02.2020 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 14. Hafta A TAKIM
38) 15100 Hamitköy ŞHSK 3 - 1 Yenicami AK 01.02.2020 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 17. Hafta A TAKIM
39) 15043 Gülgün Süt Düzova GSK 2 - 3 Ortaköy SK 25.01.2020 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 13. Hafta A TAKIM
40) 14961 Mehmetçik TÇBSK 1 - 1 1461 İskele Trabzonspor 19.01.2020 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 12. Hafta A TAKIM
41) 14953 İncirli SK 2 - 2 Vadili TÇBSK 11.01.2020 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 11. Hafta A TAKIM
42) 15029 Zümrütköy SK 2 - 1 Yılmazköy SK 04.01.2020 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 10. Hafta A TAKIM
43) 15075 Bostancı Bağcıl SK 0 - 6 Doğan Türk Birliği 28.12.2019 4. HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
44) 14945 Geçitkale GSK 0 - 3 Yeniboğaziçi DSK 22.12.2019 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 9. Hafta A TAKIM
45) 14474 Yalova SK 2 - 2 Mesarya SK 21.12.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
46) 14472 L. Gençler Birliği SK 2 - 2 Çanakkale TSK 15.12.2019 HAKEM K-Pet 1.Lig 14. Hafta A TAKIM
47) 14347 Merit Alsancak Yeşilova 6 - 1 Lefke TSK 14.12.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 14. Hafta A TAKIM
48) 15012 Denizli SK 1 - 1 Değirmenlik SK 01.12.2019 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 6. Hafta A TAKIM
49) 14454 Bostancı Bağcıl SK 6 - 1 Ozanköy SK 30.11.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 12. Hafta A TAKIM
50) 14324 Lefke TSK 3 - 3 Çetinkaya TSK 25.11.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 11. Hafta A TAKIM
51) 14926 Vadili TÇBSK 4 - 1 Mehmetçik TÇBSK 23.11.2019 HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 5. Hafta A TAKIM
52) 14435 Lapta TBSK 4 - 3 Mesarya SK 17.11.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 10. Hafta A TAKIM
53) 14316 Göçmenköy İYSK 0 - 3 Merit Alsancak Yeşilova 16.11.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 10. Hafta A TAKIM
54) 15003 Gülgün Süt Düzova GSK 2 - 3 Denizli SK 10.11.2019 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 3. Hafta A TAKIM
55) 14312 Gençlik Gücü TSK 0 - 2 Göçmenköy İYSK 09.11.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 9. Hafta A TAKIM
56) 14997 Karaoğlanoğlu SB 1 - 0 Yılmazköy SK 03.11.2019 HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 2. Hafta A TAKIM
57) 14302 Cihangir GSK 0 - 3 Lefke TSK 02.11.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 8. Hafta A TAKIM
58) 14409 Dörtyol SK 3 - 4 Çanakkale TSK 26.10.2019 HAKEM K-Pet 1.Lig 7. Hafta A TAKIM
59) 14404 Bostancı Bağcıl SK 3 - 1 Maraş GSK 20.10.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 6. Hafta A TAKIM
60) 14408 Ozanköy SK 1 - 2 Mormenekşe GBSK 19.10.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 6. Hafta A TAKIM
61) 14274 Hamitköy ŞHSK 3 - 3 Düzkaya KOSK 13.10.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 5. Hafta A TAKIM
62) 14272 Yenicami AK 2 - 2 Lefke TSK 07.10.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 4. Hafta A TAKIM
63) 14390 Bostancı Bağcıl SK 0 - 2 Girne Halk Evi 05.10.2019 HAKEM K-Pet 1.Lig 4. Hafta A TAKIM
64) 14381 Lapta TBSK 4 - 2 Çanakkale TSK 29.09.2019 HAKEM K-Pet 1.Lig 3. Hafta A TAKIM
65) 14375 L. Gençler Birliği SK 1 - 0 Esentepe KKSK 23.09.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 2. Hafta A TAKIM
66) 14253 Düzkaya KOSK 0 - 4 Küçük Kaymaklı TSK 22.09.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 2. Hafta A TAKIM
67) 14364 Maraş GSK 0 - 0 Ozanköy SK 15.09.2019 4. HAKEM K-Pet 1.Lig 1. Hafta A TAKIM
68) 14241 Doğan Türk Birliği 4 - 0 Göçmenköy İYSK 12.09.2019 4. HAKEM K-Pet Süper Lig 1. Hafta A TAKIM
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması