ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
K-Pet 1.Lig Play-Off Grubu Kuralları 03/04/2017
K-Pet 1.Lig Play-Off Grubu Kuralları

K-Pet 1.Lig Play-Off karşılaşmaları 8 Nisan 2017 tarihinde oynanacak. 4 takımın mücadele edeceği karşılaşmalar sonucunda Play-Off Finalistleri belirlenecek.

Statüde belirlenen kurallara göre oynanacak olan karşılaşmalar sonunda, Pla-Off Finalini kazanan takım K-Pet Süper Lig'e yükselecek sonuncu takım olacak.

K-PET 1.LİG STATÜSÜ:

2.KISIM: (Play-Off)
(5) Lig Grupları müsabakaları sonunda her iki grupta, lig sıralamasındaki 2.inci ve 3.üncü sıraları alan takımlar, “Play-Off Müsabakaları”na katılarak, KTFF Süper Lig'e terfi edecek 3.üncü takımı belirlerler.

(6) Lig Grupları maçları sonunda Play-Off Müsabakaları’na katılan takımlar aşağıdaki örnek gibi eşleşir ve tek maç eleme usulüyle Müsabaka Talimatı Madde 11 uyarınca karşılaşma oynanır;

KIRMIZI GRUP 2'İNCİSİ
BEYAZ GRUP 3'ÜNCÜSÜ

BEYAZ GRUP 2'İNCİSİ
KIRMIZI GRUP 3'ÜNCÜSÜ

(7) "Play-Off Müsabakaları" eşleşmelerinde kazanan takımlar Play-Off Grubu Final maçı oynar ve kazanan takım KTFF Süper Lig’e yükselir.

(8) “Play-Off Müsabakalarında" takımların, 4 (dört) sarı kart uygulamaları, diğer sezon içerisinde oynanan müsabakalarındaki kırmızı kart uygulamaları ve disiplin cezaları devam edecektir. Atılan goller gol krallığına etki etmeyecektir.

(9) “Play-Off Müsabakaları" federasyonun belirleyeceği tarafsız sahalarda oynanacaktır.

(10) Yukarıda belirtilen "Play-Off Müsabakaları" örnek eşleşmelerinde Kırmızı Grup 2.incisi ve Beyaz Grup 2.incisini temsil eden takımlar ev sahibi addedilip, tribün, yedek kulübesi, soyunma odası ve diğer tüm talimatlardaki düzenlemeler KTFF tarafından uygulanır.

2016-2017 1.Lig Statüsü

 

Diğer Haberler :
Esentepe KKSK - Lapta TBSK karşılaşması 10 Ekim'de
2016-2017 Sezonu K-Pet 1.Lig tescil edildi
K-Pet 1.Lig'e veda eden son takımlar Mesarya SK ve Denizli SK oldu
K-Pet 1.Lig Play-Out Gruplarında kurallar
K-Pet 1.Lig Beyaz Grup karşılaşmaları tamamlandı
Site İçi Arama
Fikstürler
Puan Cetvelleri