ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
K-Pet Liglerinde 4. Haftanın Maç Sonuçları 07/10/2017



K-Pet Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
13.10.2017
18:30
LEFKOŞA ATATÜRK STADI YENİCAMİ AK 4 - 1
Detaylar
LEFKE TSK (H) FEHİM DAYI
(Y) HAKAN GÖK
(Y) FERHAT TUNA
(D) EMRE ÖZTAŞLI
14.10.2017
15:30
ÜNER BERKALP STADYUMU BİNATLI YSK 2 - 2
Detaylar
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK (H) MEHMET MALEK
(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY
14.10.2017
15:30
LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN RUSO STADI GENÇLİK GÜCÜ TSK 1 - 1
Detaylar
MAĞUSA TÜRK GÜCÜ (H) KEREM ERAN
(Y) ZEKAİ TÖRE
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) TURGAY MİSK
14.10.2017
15:30
OZANKÖY MUSTAFA ÖZKAYIM STADI OZANKÖY SK 1 - 1
Detaylar
DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK (H) TİMUR ERCAN BODİ
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) NECMİ BULUT
(D) İHSAN PAYAS
15.10.2017
15:30
YENİ BOĞAZİÇİ OSMAN E. MEHMET STADI YENİ BOĞAZİÇİ DSK 3 - 1
Detaylar
KÜÇÜK KAYMAKLI TSK (H) MEHMET SEZENER
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(Y) EMİNE YARKIN
(D) EVREN KARADEMİR
15.10.2017
15:30
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI YALOVA SK 5 - 1
Detaylar
GAÜ ÇETİNKAYA TSK (H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) MEHMET TARIM
(D) HÜSEYİN EYYÜPLER
15.10.2017
15:30
CİHANGİR STADI CİHANGİR GSK 4 - 1
Detaylar
BAF ÜLKÜ YURDU (H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) ÖMER DOĞRU
(D) OSMAN KÜÇÜK
16.10.2017
18:30
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI TÜRK OCAĞI LİMASOL 0 - 2
Detaylar
L. GENÇLER BİRLİĞİ SK (H) ALİ ÖZER
(Y) OZAN KEL
(Y) HAKAN ÜNAL
(D) HÜSEYİN ÖZKAN


K-Pet 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
14.10.2017
15:30
GÖNYELİ STADI (SENTETİK) GÖNYELİ SK 3 - 0
Detaylar
DOĞANCI SK (H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) KAAN KODAY
(D) SERHAN ŞİMŞEK
14.10.2017
15:30
GAZİMAĞUSA DR. FAZIL KÜÇÜK STADI DUMLUPINAR TSK 4 - 1
Detaylar
DEĞİRMENLİK SK (H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) EREN ERDOĞAN
(Y) İSMAİL EGELİ
(D) OSMAN ÖZPAŞA
14.10.2017
15:30
MARAŞ STADI (SENTETİK) MARAŞ GSK 5 - 2
Detaylar
GİRNE HALK EVİ (H) OSMAN KÜÇÜK
(Y) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(Y) ALİ ORÇAN
(D) ALİ ÖZER
14.10.2017
15:30
YENİ BOĞAZİÇİ OSMAN E. MEHMET STADI AKOVA VUDA T.Ç.B. 2 - 3
Detaylar
HAMİTKÖY ŞHSK (H) SERDAR BİLGİMER
(Y) MERT ERCAN BULUT
(Y) MEHMET ÖZKAN
(D) MEHMET SEZENER
15.10.2017
15:30
ÇANAKKALE MUHARREM DÖVEÇ STADI ÇANAKKALE TSK 0 - 1
Detaylar
ESENTEPE KKSK (H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(Y) CEMAL SARI
(D) FEHİM DAYI
15.10.2017
15:30
GÖÇMENKÖY STADI GÖÇMENKÖY İYSK 1 - 0
Detaylar
KAYA MEHMETÇİK TÇB (H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(Y) OLGUN CANİK
(D) SERDAR BİLGİMER
15.10.2017
15:30
GÖRNEÇ ÜÇ ŞEHİTLER STADI (SENTETİK) GÖRNEÇ KSK 1 - 0
Detaylar
BOSTANCI BAĞCIL SK (H) TURGAY MİSK
(Y) ALİ AKÇINAR
(Y) LATİF ERİŞMEN
(D) TİMUR ERCAN BODİ
15.10.2017
15:30
LAPTA ŞHT. ŞEVKET KADİR STADI LAPTA TBSK 2 - 1
Detaylar
MORMENEKŞE GB (H) İHSAN PAYAS
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(D) KEREM ERAN


U21 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
14.10.2017
13:00
GÜZELYURT BİNATLI ANT. SAHASI BİNATLI YSK 2 - 2
Detaylar
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK (H) ABDULLAH GENÇ
(Y) AHMET GENÇ
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
14.10.2017
13:00
ORTAKÖY SAHASI YENİCAMİ AK 2 - 2
Detaylar
LEFKE TSK (H) HACI AHMET ÖZER
(Y) BURAK MANDIRALI
(Y) MESUT BOZLAR
14.10.2017
13:00
LEFKOŞA ATİLLA TOPALOĞLU STADI GENÇLİK GÜCÜ TSK 1 - 1
Detaylar
MAĞUSA TÜRK GÜCÜ (H) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) CAFER BAYRAKTAR
(Y) HÜSEYİN BAZ
14.10.2017
13:00
OZANKÖY MUSTAFA ÖZKAYIM STADI OZANKÖY SK 1 - 2
Detaylar
DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK (H) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) ÖMER KÖSE
(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
15.10.2017
13:00
YENİ BOĞAZİÇİ OSMAN E. MEHMET STADI YENİ BOĞAZİÇİ DSK 0 - 6
Detaylar
KÜÇÜK KAYMAKLI TSK (H) EREN ERDOĞAN
(Y) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) ÖMER KÖSE
15.10.2017
13:00
BOSTANCI FİKRİ KARAYEL STADI YALOVA SK 0 - 3
Detaylar
GAÜ ÇETİNKAYA TSK (H) İSMAİL EGELİ
(Y) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
15.10.2017
13:00
CİHANGİR STADI CİHANGİR GSK 1 - 0
Detaylar
BAF ÜLKÜ YURDU (H) BURAK MANDIRALI
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) DOĞAN YILDIZ
15.10.2017
13:00
KARAOĞLANOĞLU ORHAN DURAL STADI TÜRK OCAĞI LİMASOL 4 - 0
Detaylar
L. GENÇLER BİRLİĞİ SK (H) MESUT BOZLAR
(Y) İRFAN ALICI
(Y) HÜSEYİN BAZ


KTFF U17 Ligi

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
14.10.2017
10:00
CİHANGİR STADI CİHANGİR GSK 0 - 1
Detaylar
DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK (H) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) CEMAL SARI
(Y) MAZLUM KARABOĞA
14.10.2017
10:00
LAPTA ŞHT. ŞEVKET KADİR STADI KARŞIYAKA ASK 0 - 3
Detaylar
KÜÇÜK KAYMAKLI TSK (H) LATİF ERİŞMEN
(Y) İRFAN ALICI
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
15.10.2017
10:00
LEFKOŞA ATİLLA TOPALOĞLU STADI GAÜ ÇETİNKAYA TSK 0 - 2
Detaylar
YENİCAMİ AK (H) MEHMET ÖZKAN
(Y) AHMET GENÇ
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
15.10.2017
10:00
GİRNE PIA BELLA SAHASI TÜRK OCAĞI LİMASOL 1 - 2
Detaylar
GENÇLİK GÜCÜ TSK (H) CAFER BAYRAKTAR
(Y) ABDULLAH GENÇ
(Y) BERK BAĞRIKARA
Site İçi Arama