ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
K-Pet Liglerinde 8. Haftanın Sonuçları 04/11/2017



K-Pet Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
10.11.2017
18:00
LEFKOŞA ATATÜRK STADI YENİCAMİ AK 1 - 2
Detaylar
DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK (H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(Y) FERHAT TUNA
(D) EMRE ÖZTAŞLI
11.11.2017
14:00
GAZİMAĞUSA CANBULAT STADI MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 2 - 1
Detaylar
GAÜ ÇETİNKAYA TSK (H) KEREM ERAN
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(Y) ALİ ORÇAN
(D) OSMAN KÜÇÜK
11.11.2017
14:00
LEFKOŞA ATATÜRK STADI GENÇLİK GÜCÜ TSK 0 - 3
Detaylar
BAF ÜLKÜ YURDU (H) ALİ ÖZER
(Y) DOĞAN ELMALI
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(D) HASAN ERİŞ
12.11.2017
14:00
CİHANGİR STADI CİHANGİR GSK 1 - 4
Detaylar
KÜÇÜK KAYMAKLI TSK (H) MEHMET SEZENER
(Y) EMİNE YARKIN
(Y) KAAN KODAY
(D) TURGAY MİSK
12.11.2017
14:00
İSKELE CUMHURİYET STADI L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 3 - 2
Detaylar
LEFKE TSK (H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) ZEKAİ TÖRE
(D) İHSAN PAYAS
12.11.2017
14:00
ÜNER BERKALP STADYUMU BİNATLI YSK 1 - 1
Detaylar
YENİ BOĞAZİÇİ DSK (H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) CEMAL SAKALLI
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(D) EVREN KARADEMİR
13.11.2017
18:00
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI TÜRK OCAĞI LİMASOL 1 - 2
Detaylar
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK (H) FEHİM DAYI
(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) NECMİ BULUT
(D) HÜSEYİN ÖZKAN
13.11.2017
18:00
LEFKOŞA ATATÜRK STADI YALOVA SK 1 - 2
Detaylar
OZANKÖY SK (H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) ALİ AKÇINAR
(Y) MEHMET TARIM
(D) SERKAN DURMAZ


K-Pet 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
11.11.2017
14:00
GÖRNEÇ ÜÇ ŞEHİTLER STADI (SENTETİK) GÖRNEÇ KSK 1 - 0
Detaylar
MORMENEKŞE GB (H) MEHMET MALEK
(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
(Y) ALİ KARAHASAN
(D) MEHMET SEZENER
11.11.2017
14:00
GÖNYELİ STADI (SENTETİK) GÖNYELİ SK 3 - 0
Detaylar
ÇANAKKALE TSK (H) TURGAY MİSK
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(D) SERHAN ŞİMŞEK
12.11.2017
14:00
GAZİMAĞUSA DR. FAZIL KÜÇÜK STADI DUMLUPINAR TSK 0 - 0
Detaylar
ESENTEPE KKSK (H) SERDAR BİLGİMER
(Y) ÖMER DOĞRU
(Y) MERT ERCAN BULUT
(D) UTKU HAMAMCIOĞLU
12.11.2017
14:00
MARAŞ STADI (SENTETİK) MARAŞ GSK 2 - 0
Detaylar
DOĞANCI SK (H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) OLGUN CANİK
(D) OSMAN ÖZPAŞA
12.11.2017
14:00
HAMİTKÖY ESAT ERDOĞMUŞ STADI HAMİTKÖY ŞHSK 1 - 0
Detaylar
KAYA MEHMETÇİK TÇB (H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(Y) ENVER KALKIN
(D) KEREM ERAN
12.11.2017
14:00
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI GİRNE HALK EVİ 3 - 2
Detaylar
BOSTANCI BAĞCIL SK (H) SERKAN DURMAZ
(Y) OZAN KEL
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) OSMAN KÜÇÜK
12.11.2017
14:00
YENİ BOĞAZİÇİ OSMAN E. MEHMET STADI AKOVA VUDA T.Ç.B. 2 - 2
Detaylar
DEĞİRMENLİK SK (H) HASAN ERİŞ
(Y) HAKAN ÜNAL
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) FEHİM DAYI
12.11.2017
14:00
GÖÇMENKÖY STADI GÖÇMENKÖY İYSK 1 - 0
Detaylar
LAPTA TBSK (H) TİMUR ERCAN BODİ
(Y) HAKAN GÖK
(Y) SERTAN ALKIN
(D) ALİ ÖZER


U21 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
11.11.2017
11:30
GAZİMAĞUSA CANBULAT STADI MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 2 - 0
Detaylar
GAÜ ÇETİNKAYA TSK (H) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) ÖMER KÖSE
(Y) MAZLUM KARABOĞA
11.11.2017
11:30
LEFKOŞA ATİLLA TOPALOĞLU STADI GENÇLİK GÜCÜ TSK 1 - 1
Detaylar
BAF ÜLKÜ YURDU (H) TAŞAR KARLANKUŞ
(Y) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) ÖZGÜR CEM TAŞDEMİR
11.11.2017
11:30
ORTAKÖY SAHASI YENİCAMİ AK 3 - 3
Detaylar
DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK (H) BURAK MANDIRALI
(Y) İSMAİL EGELİ
(Y) DOĞAN YILDIZ
11.11.2017
11:30
BOSTANCI FİKRİ KARAYEL STADI YALOVA SK 1 - 2
Detaylar
OZANKÖY SK (H) MEHMET ÖZKAN
(Y) AHMET GENÇ
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
12.11.2017
11:30
CİHANGİR STADI CİHANGİR GSK 1 - 1
Detaylar
KÜÇÜK KAYMAKLI TSK (H) İSMAİL EGELİ
(Y) HACI AHMET ÖZER
(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
12.11.2017
11:30
KARAOĞLANOĞLU ORHAN DURAL STADI TÜRK OCAĞI LİMASOL 0 - 1
Detaylar
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK (H) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) AHMET GENÇ
(Y) ENES PEKER
12.11.2017
11:30
İSKELE CUMHURİYET STADI L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 12 - 0
Detaylar
LEFKE TSK (H) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) ÖMER KÖSE
(Y) SERDAR GÜRPINAR
12.11.2017
11:30
GÜZELYURT BİNATLI ANT. SAHASI BİNATLI YSK 3 - 1
Detaylar
YENİ BOĞAZİÇİ DSK (H) HÜSEYİN BAZ
(Y) CAFER BAYRAKTAR
(Y) ABDULLAH GENÇ


U21 Bölgesel Lig Doğu Grubu

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
11.11.2017
14:00
DEĞİRMENLİK SADIK CEMİL STADI (SENTETİK) DEĞİRMENLİK SK 0 - 4
Detaylar
DUMLUPINAR TSK (H) ABDULLAH GENÇ
(Y) LATİF ERİŞMEN
(Y) HASAN CUŞKUN
11.11.2017
12:00
MEHMETÇİK STADI KAYA MEHMETÇİK TÇB 1 - 3
Detaylar
ESENTEPE KKSK (H) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) HALİL ÖZKAN KOLBUDAK
11.11.2017
11:00
GÖRNEÇ ÜÇ ŞEHİTLER STADI (SENTETİK) GÖRNEÇ KSK 1 - 11
Detaylar
MORMENEKŞE GB (H) LATİF ERİŞMEN
(Y) ABDULLAH GENÇ
(Y) HASAN CUŞKUN
11.11.2017
14:00
DİPKARPAZ SAHASI DİPKARPAZ TÜRK SK 4 - 2
Detaylar
MESARYA SK (H) HACI AHMET ÖZER
(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) MEHMET SUNGUR
12.11.2017
11:00
ÇANAKKALE MUHARREM DÖVEÇ STADI ÇANAKKALE TSK 2 - 0
Detaylar
AKOVA VUDA T.Ç.B. (H) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) MESUT BOZLAR
(Y) RÜYA SAKALLI
12.11.2017
11:00
MARAŞ STADI (SENTETİK) MARAŞ GSK 3 - 0
Detaylar
GAZİKÖY SK (H) BURAK MANDIRALI
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) ALİ EREN ORÇAN


U21 Bölgesel Lig Batı Grubu

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
11.11.2017
10:00
BOSTANCI BAĞCIL STADI BOSTANCI BAĞCIL SK 3 - 6
Detaylar
DOĞANCI SK (H) İRFAN ALICI
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
11.11.2017
14:30
GÖÇMENKÖY STADI GÖÇMENKÖY İYSK 4 - 2
Detaylar
HAMİTKÖY ŞHSK (H) İSMAİL EGELİ
(Y) BURAK MANDIRALI
(Y) DOĞAN YILDIZ
11.11.2017
11:00
GÖNYELİ STADI (SENTETİK) GÖNYELİ SK 2 - 2
Detaylar
LAPTA TBSK (H) MESUT BOZLAR
(Y) ÇAĞRI İLKOĞLU
(Y) RÜYA SAKALLI
12.11.2017
14:30
DENİZLİ STADI DENİZLİ SK 1 - 2
Detaylar
KARŞIYAKA ASK (H) MEHMET ÖZKAN
(Y) İRFAN ALICI
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
12.11.2017
14:30
KARAOĞLANOĞLU ORHAN DURAL STADI GİRNE HALK EVİ 0 - 6
Detaylar
DÜZKAYA KOSK (H) AHMET GENÇ
(Y) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) ENES PEKER


KTFF U17 Ligi

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
11.11.2017
14:30
LEFKOŞA ATİLLA TOPALOĞLU STADI GAÜ ÇETİNKAYA TSK 2 - 1
Detaylar
TÜRK OCAĞI LİMASOL (H) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) TAŞAR KARLANKUŞ
(Y) ÖZGÜR CEM TAŞDEMİR
11.11.2017
14:00
KARŞIYAKA ERGİN CEMAL ŞAHDUR SAHASI KARŞIYAKA ASK 0 - 3
Detaylar
CİHANGİR GSK (H) CAFER BAYRAKTAR
(Y) HÜSEYİN BAZ
(Y) MURAT İZCİ
12.11.2017
12:30
LEFKOŞA ATİLLA TOPALOĞLU STADI YENİCAMİ AK 3 - 0
Detaylar
DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK (H) MURAT İZCİ
(Y) LATİF ERİŞMEN
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
12.11.2017
10:00
LEFKOŞA ATİLLA TOPALOĞLU STADI KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 4 - 0
Detaylar
GENÇLİK GÜCÜ TSK (H) LATİF ERİŞMEN
(Y) MURAT İZCİ
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
Site İçi Arama