ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
K-Pet Liglerinde 11. Hafta Maç Sonuçları 25/11/2017



K-Pet Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
01.12.2017
18:00
LEFKOŞA ATATÜRK STADI GAÜ ÇETİNKAYA TSK 2 - 1
Detaylar
LEFKE TSK (H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(D) HÜSEYİN ÖZKAN
02.12.2017
14:00
ALSANCAK MUSTAFA HİDAYET ÇAĞLAR STADI MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 1 - 1
Detaylar
BAF ÜLKÜ YURDU (H) TURGAY MİSK
(Y) OLGUN CANİK
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) SERKAN DURMAZ
02.12.2017
14:00
OZANKÖY MUSTAFA ÖZKAYIM STADI OZANKÖY SK 0 - 5
Detaylar
TÜRK OCAĞI LİMASOL (H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) ALİ ORÇAN
(Y) CEMAL SAKALLI
(D) HÜSEYİN EYYÜPLER
02.12.2017
14:00
YENİ BOĞAZİÇİ OSMAN E. MEHMET STADI YENİ BOĞAZİÇİ DSK 0 - 0
Detaylar
CİHANGİR GSK (H) MEHMET MALEK
(Y) FERHAT TUNA
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(D) TİMUR ERCAN BODİ
03.12.2017
14:00
LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN RUSO STADI KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 1 - 1
Detaylar
L. GENÇLER BİRLİĞİ SK (H) ALİ ÖZER
(Y) HAKAN ÜNAL
(Y) HAKAN GÖK
(D) HAKAN MUHTAROĞLU
03.12.2017
14:00
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 2 - 0
Detaylar
MAĞUSA TÜRK GÜCÜ (H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(D) KEREM ERAN
03.12.2017
14:00
ALSANCAK MUSTAFA HİDAYET ÇAĞLAR STADI YALOVA SK 3 - 1
Detaylar
GENÇLİK GÜCÜ TSK (H) MEHMET SEZENER
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) ALİ KARAHASAN
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY
04.12.2017
18:00
ÜNER BERKALP STADYUMU BİNATLI YSK 0 - 0
Detaylar
YENİCAMİ AK (H) FEHİM DAYI
(Y) MEHMET TARIM
(Y) OZAN KEL
(D) EVREN KARADEMİR


K-Pet 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
02.12.2017
14:00
DOĞANCI EMEK STADI DOĞANCI SK 2 - 3
Detaylar
DEĞİRMENLİK SK (H) HAKAN MUHTAROĞLU
(Y) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(D) FEHİM DAYI
02.12.2017
14:00
MEHMETÇİK STADI KAYA MEHMETÇİK TÇB 0 - 2
Detaylar
BOSTANCI BAĞCIL SK (H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) DOĞAN ELMALI
(Y) HAKAN GÖK
(D) EVREN KARADEMİR
02.12.2017
14:00
MORMENEKŞE CEMAL BALSES STADI MORMENEKŞE GB 3 - 1
Detaylar
HAMİTKÖY ŞHSK (H) KEREM ERAN
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(Y) EMİNE YARKIN
(D) SERHAN ŞİMŞEK
02.12.2017
14:00
GÖNYELİ STADI (SENTETİK) GÖNYELİ SK 1 - 1
Detaylar
GÖRNEÇ KSK (H) HASAN ERİŞ
(Y) NECMİ BULUT
(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU
(D) MEHMET SEZENER
02.12.2017
14:00
GÖÇMENKÖY STADI GÖÇMENKÖY İYSK 3 - 0
Detaylar
AKOVA VUDA T.Ç.B. (H) OSMAN KÜÇÜK
(Y) MUSTAFA TORUN
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY
03.12.2017
14:00
ESENTEPE ERDAL BARUT STADI ESENTEPE KKSK 3 - 2
Detaylar
GİRNE HALK EVİ (H) TİMUR ERCAN BODİ
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) MERT ERCAN BULUT
(D) UTKU HAMAMCIOĞLU
03.12.2017
14:00
LAPTA ŞHT. ŞEVKET KADİR STADI LAPTA TBSK 2 - 3
Detaylar
MARAŞ GSK (H) SERKAN DURMAZ
(Y) ZEKAİ TÖRE
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(D) HASAN ERİŞ
03.12.2017
14:00
ÇANAKKALE MUHARREM DÖVEÇ STADI ÇANAKKALE TSK 1 - 3
Detaylar
DUMLUPINAR TSK (H) SERDAR BİLGİMER
(Y) ALİ AKÇINAR
(Y) KAAN KODAY
(D) HÜSEYİN EYYÜPLER


U21 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
02.12.2017
11:30
ALSANCAK MUSTAFA HİDAYET ÇAĞLAR STADI MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 2 - 6
Detaylar
BAF ÜLKÜ YURDU (H) İSMAİL EGELİ
(Y) ÇAĞRI İLKOĞLU
(Y) ALİ EREN ORÇAN
02.12.2017
11:30
LEFKOŞA ATİLLA TOPALOĞLU STADI GAÜ ÇETİNKAYA TSK 9 - 0
Detaylar
LEFKE TSK (H) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) HASAN CUŞKUN
02.12.2017
11:30
OZANKÖY MUSTAFA ÖZKAYIM STADI OZANKÖY SK 0 - 1
Detaylar
TÜRK OCAĞI LİMASOL (H) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) HALİL ÖZKAN KOLBUDAK
02.12.2017
11:30
YENİ BOĞAZİÇİ OSMAN E. MEHMET STADI YENİ BOĞAZİÇİ DSK 1 - 3
Detaylar
CİHANGİR GSK (H) HACI AHMET ÖZER
(Y) ÖMER KÖSE
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
03.12.2017
11:30
LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN RUSO STADI KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 0 - 0
Detaylar
L. GENÇLER BİRLİĞİ SK (H) MEHMET ÖZKAN
(Y) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
03.12.2017
11:30
KARAOĞLANOĞLU ORHAN DURAL STADI DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 2 - 0
Detaylar
MAĞUSA TÜRK GÜCÜ (H) EREN ERDOĞAN
(Y) ENES PEKER
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
03.12.2017
11:30
GÜZELYURT BİNATLI ANT. SAHASI BİNATLI YSK 0 - 7
Detaylar
YENİCAMİ AK (H) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(Y) AHMET GENÇ
(Y) HASAN CUŞKUN
03.12.2017
11:30
BOSTANCI FİKRİ KARAYEL STADI YALOVA SK 1 - 3
Detaylar
GENÇLİK GÜCÜ TSK (H) MESUT BOZLAR
(Y) LATİF ERİŞMEN
(Y) RÜYA SAKALLI


U21 Bölgesel Lig Doğu Grubu

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
02.12.2017
14:30
GAZİMAĞUSA CANBULAT STADI DUMLUPINAR TSK 5 - 0
Detaylar
MESARYA SK (H) LATİF ERİŞMEN
(Y) MEHMET ÖZKAN
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
02.12.2017
11:00
MEHMETÇİK STADI KAYA MEHMETÇİK TÇB 1 - 2
Detaylar
MARAŞ GSK (H) BURAK MANDIRALI
(Y) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) MAZLUM KARABOĞA
03.12.2017
14:30
BALIKESİR STADI (SENTETİK) GAZİKÖY SK 4 - 4
Detaylar
GÖRNEÇ KSK (H) CAFER BAYRAKTAR
(Y) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) ÇAĞRI İLKOĞLU
03.12.2017
14:30
AKOVA ERAY VUDALI STADI AKOVA VUDA T.Ç.B. 1 - 2
Detaylar
DİPKARPAZ TÜRK SK (H) ÖMER KÖSE
(Y) HACI AHMET ÖZER
(Y) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
03.12.2017
11:00
ESENTEPE ERDAL BARUT STADI ESENTEPE KKSK 3 - 0
Detaylar
DEĞİRMENLİK SK (H) TAŞAR KARLANKUŞ
(Y) MURAT İZCİ
(Y) ÖZGÜR CEM TAŞDEMİR
03.12.2017
11:00
ÇANAKKALE MUHARREM DÖVEÇ STADI ÇANAKKALE TSK 2 - 3
Detaylar
MORMENEKŞE GB (H) ABDULLAH GENÇ
(Y) İRFAN ALICI
(Y) TAYYAR ALPDAĞ


U21 Bölgesel Lig Batı Grubu

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
02.12.2017
14:30
KARAOĞLANOĞLU ORHAN DURAL STADI GİRNE HALK EVİ 2 - 1
Detaylar
DENİZLİ SK (H) EREN ZEKİ UÇAR
(Y) EREN ERDOĞAN
(Y) SERDAR GÜRPINAR
02.12.2017
11:00
GÖNYELİ STADI (SENTETİK) GÖNYELİ SK 2 - 0
Detaylar
GÖÇMENKÖY İYSK (H) AHMET GENÇ
(Y) ABDULLAH GENÇ
(Y) BERK BAĞRIKARA
03.12.2017
11:00
KARŞIYAKA ERGİN CEMAL ŞAHDUR SAHASI KARŞIYAKA ASK 1 - 1
Detaylar
DOĞANCI SK (H) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
03.12.2017
11:00
HAMİTKÖY ESAT ERDOĞMUŞ STADI HAMİTKÖY ŞHSK 3 - 2
Detaylar
LAPTA TBSK (H) BURAK MANDIRALI
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(Y) HALİL ÖZKAN KOLBUDAK
03.12.2017
14:30
ÇATALKÖY NİHAT BAĞCIER STADI DÜZKAYA KOSK 4 - 2
Detaylar
BOSTANCI BAĞCIL SK (H) İSMAİL EGELİ
(Y) MAZLUM KARABOĞA
(Y) DOĞAN YILDIZ


KTFF U17 Ligi

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
02.12.2017
14:30
LEFKOŞA ATİLLA TOPALOĞLU STADI YENİCAMİ AK 1 - 0
Detaylar
GAÜ ÇETİNKAYA TSK (H) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) HASAN CUŞKUN
03.12.2017
10:00
LEFKOŞA ATİLLA TOPALOĞLU STADI GENÇLİK GÜCÜ TSK 0 - 3
Detaylar
TÜRK OCAĞI LİMASOL (H) HÜSEYİN BAZ
(Y) EREN ZEKİ UÇAR
(Y) ŞAMİL BOZKURT SAFİ
03.12.2017
09:45
KARAOĞLANOĞLU ORHAN DURAL STADI DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 3 - 5
Detaylar
CİHANGİR GSK (H) ENES PEKER
(Y) EREN ERDOĞAN
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
Site İçi Arama