ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
Disiplin Kurulu Kararları - 13.12.2017 13/12/2017
Disiplin Kurulu Kararları - 13.12.2017

DİSİPLİN KURULU KARARLARI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08-11 ARALIK 2017  TARİHLERİNDE OYNANAN K-PET SÜPER LİG, K-PET BİRİNCİ LİG, U21VE U17 LİGLERİ İLE İLGİLİ OLARAK DİSİPLİN KURULU'NA İNTİKAL ETTİRİLEN MÜSABAKA İSİM LİSTELERİ, HAKEM, GÖZLEMCİ VE SAHA KOMİSERLERİ RAPORLARI IŞIĞINDA ALINAN KARARLAR AŞAĞIDA BELİRTİLDİĞİ GİBİDİR

 

  1. 12/12/2017 tarihinde yapılan toplantıda Girne Halk Evi S.K’nün Kurulumuza yapmış olduğu başvuru değerlendirilip inceleme yapıldıktan sonra 10/12/2017 tarihinde Bostancı Yakup Özorun stadında oynanan Bostancı Bağcıl S.K. – Girne Halk Evi U21 Bölgesel Lig Batı grubu müsabakasında U21 Bölgesel 1.lig statüsünün 9.maddesinin ( c) fıkrasına aykırı davranışta bulunarak ihlalde bulunduğu tespit edilen Bostancı Bağcıl S.K.’ne DT 46/10 uyarınca 750.-TL para cezası verilmesine oybirliğiyle karar verilmiştir.

 

KIRMIZI KARTLAR

Kulüp

Lisans No

Adı – Soyadı

Verilen Ceza

Kırmızı Kart Nedeni

Dis. Tal.

K-Pet Süper Lig

 

 

 

 

 

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ - OZANKÖY SK

 

 

 

 

 

OZANKÖY SK

108490

MEHMET GÜL

1 Maç

Çift sarı kart nedeniyle ihraç

88/4

109168

ALPAY EMİNOĞLU

1 Maç

Çift sarı kart nedeniyle ihraç

88/4

TÜRK OCAĞI LİMASOL - YENİ BOĞAZİÇİ DSK

 

 

 

 

 

YENİ BOĞAZİÇİ DSK

113762

ISRAEL DESIRE TETY

3 Maç

Şiddetli Hareket

43/2

U21 Süper Lig

 

 

 

 

 

LEFKE TSK - MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK

 

 

 

 

 

LEFKE TSK

113060

OĞUZ SONAN DAVUTOĞLU

2 Maç

Kişilik Haklarına Saldırı, Hakaret, Küfür,Tehdit veya Tükürme fiili

41/1(a) 

K-Pet 1.Lig

 

 

 

 

 

BOSTANCI BAĞCIL SK - DOĞANCI SK

 

 

 

 

 

BOSTANCI BAĞCIL SK

113175

ANDREAS FOTIOU

1 Maç

Çift sarı kart nedeniyle ihraç

88/4

GİRNE HALK EVİ - MORMENEKŞE GB

 

 

 

 

 

GİRNE HALK EVİ

104406

SALAHİ GÜNEY

1 Maç

Çift sarı kart nedeniyle ihraç

88/4

U21 Bölgesel Lig Batı Grubu

 

 

 

 

 

BOSTANCI BAĞCIL SK - GİRNE HALK EVİ

 

 

 

 

 

GİRNE HALK EVİ

113098

ABDULLAH FIRAT

2 Maç

Hakeme Onu Kırıcı, Sportmenliğe Aykırı Söz ve Davranış

35/1(a)

113104

HASAN TOPAL

1 Maç

Çift sarı kart nedeniyle ihraç

88/4

LAPTA TBSK - DÜZKAYA KOSK

 

 

 

 

 

LAPTA TBSK

111499

TUĞBERK KARATAŞ

1 Maç

Çift sarı kart nedeniyle ihraç

88/4

U21 Bölgesel Lig Doğu Grubu

 

 

 

 

 

DİPKARPAZ TÜRK SK - ESENTEPE KKSK

 

 

 

 

 

DİPKARPAZ TÜRK SK

109675

DEVRİM ERDOĞAN

3 Maç

Şiddetli Hareket

43/2

ESENTEPE KKSK

111594

KÜRŞAT ÇİL

3 Maç

Şiddetli Hareket

43/2

MORMENEKŞE GB - DUMLUPINAR TSK

 

 

 

 

 

DUMLUPINAR TSK

109382

MEHMET ERGÜN ÇEKİÇ

3 Maç

Şiddetli Hareket

43/2

MORMENEKŞE GB

101925

SABRİ ÇİFTÇİOĞLU

1 Maç

Çift sarı kart nedeniyle ihraç

88/4

109829

MUSTAFA ZORBA

3 Maç

Çift sarı karttan sonra Hakem, KTFF veya mensublarının Kişilik Haklarına Saldırı, Hakaret, Küfür ve Tehdit

88/4 + 41/1(a)

 

KTFF U17 Ligi

 

 

 

 

 

CİHANGİR GSK - KÜÇÜK KAYMAKLI TSK

 

 

 

 

 

CİHANGİR GSK

111404

HALİL İBRAHİM SİVRİ

3 Maç

Şiddetli Hareket

43/2

KÜÇÜK KAYMAKLI TSK

112677

SOYER AKBAŞ

3 Maç

Şiddetli Hareket

43/2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YÖNETİCİ, ANTRENÖR VE KULÜP PERSONELİ CEZALARI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kulüp

Lisans No

Adı – Soyadı

Verilen Ceza

Ceza Nedeni

Dis. Tal.

K-Pet Süper Lig

 

 

 

 

 

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ OZANKÖY SK

 

 

 

 

 

OZANKÖY SK

3684

SELÇUK ERGENLİ

3 Maç

Saha içerinden veya Saha dışından KTFF veya mensuplarının kişilik haklarına saldırı, hakaret, küfür ve tehdit

41/1 (b) 

U21 Bölgesel Lig Batı Grubu

 

 

 

 

 

LAPTA TBSK DÜZKAYA KOSK

 

 

 

 

 

LAPTA TBSK

3470

KORAY OZANSOY

1 Maç

 Yöneticilerin İtiraz Ve Teknik Alan İhlali

35/1(ç)

KTFF U17 Ligi

 

 

 

 

 

CİHANGİR GSK KÜÇÜK KAYMAKLI TSK

 

 

 

 

 

KÜÇÜK KAYMAKLI TSK

1747

MUSTAFA  ÖZPOLİLİ

1 Maç

Teknik Direktör ve/veya Antrenörlerin İtiraz ve Teknik alan ihlali

35/1(ç)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 SARI KART NEDENİYLE 1 MAÇ CEZALI OLAN FUTBOLCULAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lisans No

Adı - Soyadı

Kulübü

101086

GARİP CAN KARAKUŞ

LEFKE TSK

101433

MEHMET ALKAN BAHÇE

DOĞANCI SK

101529

TAYFUN DOĞAN

GENÇLİK GÜCÜ TSK

101584

HÜSEYİN AYTAÇ KARAVEZİRLER

CİHANGİR GSK

103761

EMEK KIRILMAZ

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK

105931

KORAY KELEŞ

AKOVA VUDA T.Ç.B.

109439

YUNUS  ILGAZ

LEFKE TSK

109825

EKREM ZABİTLER

ÇANAKKALE TSK

109938

HAZAR HİÇKORKMAZ

GÖÇMENKÖY İYSK

110588

VOLKAN SÖNMEZ

DİPKARPAZ TÜRK SK

110774

HASAN  KURT

ÇANAKKALE TSK

111342

ALİ RÜŞLÜ

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK

111369

MERT ALİ DEMİR

MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK

111405

HÜSEYİN YEŞİL

CİHANGİR GSK

111979

OSMAN  VELİ

CİHANGİR GSK

112496

MURAT DELİBAŞ

L. GENÇLER BİRLİĞİ SK

112509

MEHMET DÖNMEZ

GÖNYELİ SK

112659

HÜSEYİN KETKANLI

TÜRK OCAĞI LİMASOL

 

 

 

AÇIKLAMA: Disiplin Kurulu Kararları genelgesinde aldıkları cezaların içeriğinde Disiplin Talimatının 93. Maddesi de bulunan kişilerin dikkatine

 

MADDE 93 - SOYUNMA ODASI ve YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI

(1) Soyunma odası ve yedek kulübesine giriş yasağı cezası ile cezalandırılan kişiler müsabaka öncesinde, müsabaka esnasında, devre arasında ve müsabakanın tamamlanmasını müteakip 15 dakika içerisinde soyunma odalarında, koridorlarında, saha içerisinde ve yedek kulübesinde bulunamazlar, bu süreçte futbolculara talimat veremezler ve yedek kulübesiyle doğrudan veya dolaylı bir şekilde iletişim kuramazlar.


Disiplin Kurulu Kararları - 12.12.2017
Diğer Haberler :
Disiplin Kurulu Kararları 26.06.2018
Disiplin Kurulu Kararları 21.06.2018
Disiplin Kurulu Kararları-18.06,2018
Disiplin Kurulu Kararları-14.06,2018
Disiplin Kurulu Kararları - 12.06.2018
Site İçi Arama

KTFF Kurullar
Yönetim Kurulu
Merkez Hakem Kurulu
Tahkim Kurulu
Disiplin Kurulu
Bölge Terfi Müsabakaları (BTM) Ligi Kurulu
Etik Kurulu
Uyuşmazlık Çözüm Kurulu
Eğitim-Üst Kurulu
Sağlık Kurulu