ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
K-Pet Liglerinde 14. Haftanın Maç Sonuçları 18/12/2017



K-Pet Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
22.12.2017
18:00
LEFKOŞA ATATÜRK STADI GAÜ ÇETİNKAYA TSK 3 - 1
Detaylar
KÜÇÜK KAYMAKLI TSK (H) MEHMET MALEK
(Y) ALİ AKÇINAR
(Y) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(D) HAKAN MUHTAROĞLU
22.12.2017
18:00
LEFKE 16 AĞUSTOS STADI LEFKE TSK 1 - 2
Detaylar
DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK (H) TURGAY MİSK
(Y) HAKAN GÖK
(Y) ZEKAİ TÖRE
(D) OSMAN KÜÇÜK
23.12.2017
14:00
İSKELE CUMHURİYET STADI L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 0 - 1
Detaylar
YENİ BOĞAZİÇİ DSK (H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(D) SERHAN ŞİMŞEK
23.12.2017
14:00
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI TÜRK OCAĞI LİMASOL 0 - 1
Detaylar
YALOVA SK (H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) MERT ERCAN BULUT
(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU
(D) MEHMET SEZENER
23.12.2017
14:00
CİHANGİR STADI CİHANGİR GSK 1 - 2
Detaylar
YENİCAMİ AK (H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) ÖMER DOĞRU
(D) KEREM ERAN
24.12.2017
14:00
LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN RUSO STADI GENÇLİK GÜCÜ TSK 1 - 0
Detaylar
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK (H) SERKAN DURMAZ
(Y) KAAN KODAY
(Y) OZAN KEL
(D) UTKU HAMAMCIOĞLU
24.12.2017
14:00
ÜNER BERKALP STADYUMU BAF ÜLKÜ YURDU 1 - 1
Detaylar
OZANKÖY SK (H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) NECMİ BULUT
(D) EVREN KARADEMİR
24.12.2017
14:00
GAZİMAĞUSA CANBULAT STADI MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 2 - 2
Detaylar
BİNATLI YSK (H) ALİ ÖZER
(Y) EMİNE YARKIN
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(D) FEHİM DAYI


K-Pet 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
23.12.2017
14:00
MEHMETÇİK STADI KAYA MEHMETÇİK TÇB 0 - 3
Detaylar
ESENTEPE KKSK (H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(Y) OLGUN CANİK
(D) HÜSEYİN EYYÜPLER
23.12.2017
14:00
HAMİTKÖY ESAT ERDOĞMUŞ STADI HAMİTKÖY ŞHSK 1 - 0
Detaylar
GÖNYELİ SK (H) FEHİM DAYI
(Y) OZAN KEL
(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
(D) EMRE ÖZTAŞLI
23.12.2017
14:00
MARAŞ STADI (SENTETİK) MARAŞ GSK 0 - 0
Detaylar
GÖÇMENKÖY İYSK (H) TİMUR ERCAN BODİ
(Y) DOĞAN ELMALI
(Y) ENVER KALKIN
(D) MEHMET MALEK
23.12.2017
14:00
GAZİMAĞUSA DR. FAZIL KÜÇÜK STADI DUMLUPINAR TSK 7 - 2
Detaylar
GÖRNEÇ KSK (H) EVREN KARADEMİR
(Y) HAKAN ÜNAL
(Y) İSMAİL EGELİ
(D) SERKAN DURMAZ
24.12.2017
14:00
AKOVA ERAY VUDALI STADI AKOVA VUDA T.Ç.B. 3 - 2
Detaylar
DOĞANCI SK (H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) ALİ ORÇAN
(Y) EREN ERDOĞAN
(D) MEHMET SEZENER
24.12.2017
14:00
BOSTANCI BAĞCIL STADI BOSTANCI BAĞCIL SK 3 - 0
Detaylar
MORMENEKŞE GB (H) HAKAN MUHTAROĞLU
(Y) ALİ KARAHASAN
(Y) CEMAL SAKALLI
(D) KEREM ERAN
24.12.2017
14:00
DEĞİRMENLİK SADIK CEMİL STADI (SENTETİK) DEĞİRMENLİK SK 3 - 1
Detaylar
LAPTA TBSK (H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY
24.12.2017
14:00
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI GİRNE HALK EVİ 2 - 0
Detaylar
ÇANAKKALE TSK (H) OSMAN KÜÇÜK
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) SERTAN ALKIN
(D) OSMAN ÖZPAŞA


U21 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
23.12.2017
11:30
LEFKOŞA ATİLLA TOPALOĞLU STADI GAÜ ÇETİNKAYA TSK 0 - 3
Detaylar
KÜÇÜK KAYMAKLI TSK (H) ABDULLAH GENÇ
(Y) MEHMET ÖZKAN
(Y) HASAN CUŞKUN
23.12.2017
11:30
LEFKE 16 AĞUSTOS STADI LEFKE TSK 2 - 5
Detaylar
DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK (H) TAŞAR KARLANKUŞ
(Y) EREN ZEKİ UÇAR
(Y) AHMET GENÇ
23.12.2017
11:30
İSKELE CUMHURİYET STADI L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 2 - 0
Detaylar
YENİ BOĞAZİÇİ DSK (H) LATİF ERİŞMEN
(Y) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
23.12.2017
11:30
KARAOĞLANOĞLU ORHAN DURAL STADI TÜRK OCAĞI LİMASOL 3 - 2
Detaylar
YALOVA SK (H) EREN ERDOĞAN
(Y) İRFAN ALICI
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
23.12.2017
11:30
CİHANGİR STADI CİHANGİR GSK 1 - 0
Detaylar
YENİCAMİ AK (H) BURAK MANDIRALI
(Y) SERKAN BAŞKAYA
(Y) DOĞAN YILDIZ
24.12.2017
11:30
LEFKOŞA ATİLLA TOPALOĞLU STADI GENÇLİK GÜCÜ TSK 2 - 1
Detaylar
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK (H) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) SERDAR GÜRPINAR
24.12.2017
11:30
GÜZELYURT BAF ÜLKÜ YURDU ANT. SAHASI BAF ÜLKÜ YURDU 5 - 2
Detaylar
OZANKÖY SK (H) CAFER BAYRAKTAR
(Y) HÜSEYİN BAZ
(Y) ÖZGÜR CEM TAŞDEMİR
24.12.2017
11:30
GAZİMAĞUSA CANBULAT STADI MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 2 - 2
Detaylar
BİNATLI YSK (H) İSMAİL EGELİ
(Y) HACI AHMET ÖZER
(Y) MEHMET SUNGUR


U21 Bölgesel Lig Doğu Grubu

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
23.12.2017
14:30
DİPKARPAZ SAHASI DİPKARPAZ TÜRK SK 4 - 1
Detaylar
ÇANAKKALE TSK (H) CEMAL SARI
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) ALİ EREN ORÇAN
23.12.2017
11:30
GAZİMAĞUSA DR. FAZIL KÜÇÜK STADI DUMLUPINAR TSK 3 - 1
Detaylar
AKOVA VUDA T.Ç.B. (H) RECEP YAMUK
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
24.12.2017
11:30
DEĞİRMENLİK SADIK CEMİL STADI (SENTETİK) DEĞİRMENLİK SK 0 - 3
Detaylar
MARAŞ GSK (H) MURAT İZCİ
(Y) CEMRE MALEK
(Y) RÜYA SAKALLI
24.12.2017
14:30
GÖRNEÇ ÜÇ ŞEHİTLER STADI (SENTETİK) GÖRNEÇ KSK 1 - 3
Detaylar
KAYA MEHMETÇİK TÇB (H) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) SERKAN BAŞKAYA
(Y) MAZLUM KARABOĞA
24.12.2017
14:30
TURUNÇLU HASAN BARDAKKO STADI MESARYA SK 2 - 4
Detaylar
ESENTEPE KKSK (H) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) CEMAL SARI
(Y) HALİL ÖZKAN KOLBUDAK


U21 Bölgesel Lig Batı Grubu

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler


KTFF U17 Ligi

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
24.12.2017
10:00
ORTAKÖY SAHASI YENİCAMİ AK 7 - 0
Detaylar
GENÇLİK GÜCÜ TSK (H) ÖMER KÖSE
(Y) İRFAN ALICI
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
24.12.2017
14:00
LEFKOŞA ATİLLA TOPALOĞLU STADI GAÜ ÇETİNKAYA TSK 10 - 0
Detaylar
CİHANGİR GSK (H) AHMET GENÇ
(Y) ABDULLAH GENÇ
(Y) BERK BAĞRIKARA
24.12.2017
11:00
LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN RUSO STADI KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 1 - 2
Detaylar
TÜRK OCAĞI LİMASOL (H) MESUT BOZLAR
(Y) LATİF ERİŞMEN
(Y) ÇAĞRI İLKOĞLU
Site İçi Arama