ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
K-Pet Liglerinde 15. Haftanın Programı 25/12/2017



K-Pet Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
28.12.2017
18:00
LEFKOŞA ATATÜRK STADI YENİCAMİ AK 4 - 0
Detaylar
TÜRK OCAĞI LİMASOL (H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) HAKAN ÜNAL
(Y) ENVER KALKIN
(D) HAKAN MUHTAROĞLU
29.12.2017
18:00
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 1 - 1
Detaylar
GAÜ ÇETİNKAYA TSK (H) MEHMET SEZENER
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(Y) OZAN KEL
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY
29.12.2017
18:00
GAZİMAĞUSA DR. FAZIL KÜÇÜK STADI YENİ BOĞAZİÇİ DSK 2 - 2
Detaylar
BAF ÜLKÜ YURDU (H) MEHMET MALEK
(Y) FERHAT TUNA
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(D) HASAN ERİŞ
29.12.2017
18:00
ÜNER BERKALP STADYUMU BİNATLI YSK 3 - 1
Detaylar
L. GENÇLER BİRLİĞİ SK (H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) CEMAL SAKALLI
(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
(D) HAKAN MUHTAROĞLU
30.12.2017
14:00
LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN RUSO STADI KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 0 - 1
Detaylar
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK (H) TURGAY MİSK
(Y) OLGUN CANİK
(Y) SERTAN ALKIN
(D) MEHMET SEZENER
30.12.2017
14:00
OZANKÖY MUSTAFA ÖZKAYIM STADI OZANKÖY SK 0 - 1
Detaylar
LEFKE TSK (H) FEHİM DAYI
(Y) ALİ KARAHASAN
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) UTKU HAMAMCIOĞLU
30.12.2017
14:00
LEFKOŞA ATATÜRK STADI YALOVA SK 2 - 3
Detaylar
MAĞUSA TÜRK GÜCÜ (H) TİMUR ERCAN BODİ
(Y) DOĞAN ELMALI
(Y) ALİ ORÇAN
(D) SERHAN ŞİMŞEK
30.12.2017
14:00
CİHANGİR STADI CİHANGİR GSK 5 - 0
Detaylar
GENÇLİK GÜCÜ TSK (H) KEREM ERAN
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(Y) YUSUF BAKAR
(D) MEHMET MALEK


K-Pet 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
30.12.2017
14:00
ESENTEPE ERDAL BARUT STADI ESENTEPE KKSK 0 - 0
Detaylar
DOĞANCI SK (H) OZAN KEL
(Y) ZEKAİ TÖRE
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(D) EREN ERDOĞAN
30.12.2017
14:00
MORMENEKŞE CEMAL BALSES STADI MORMENEKŞE GB 1 - 0
Detaylar
KAYA MEHMETÇİK TÇB (H) HASAN ERİŞ
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) İSMAİL EGELİ
(D) HAKAN ÜNAL
30.12.2017
14:00
LAPTA ŞHT. ŞEVKET KADİR STADI LAPTA TBSK 0 - 1
Detaylar
BOSTANCI BAĞCIL SK (H) SERKAN DURMAZ
(Y) KAAN KODAY
(Y) HAKAN GÖK
(D) MURAT İZCİ
30.12.2017
14:00
ÇANAKKALE MUHARREM DÖVEÇ STADI ÇANAKKALE TSK 3 - 0
Detaylar
DEĞİRMENLİK SK (H) EVREN KARADEMİR
(Y) NECMİ BULUT
(Y) CAFER BAYRAKTAR
(D) CEMAL SAKALLI
30.12.2017
14:00
GÖNYELİ STADI (SENTETİK) GÖNYELİ SK 2 - 1
Detaylar
GİRNE HALK EVİ (H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(D) HÜSEYİN ÖZAŞIK
30.12.2017
14:00
GÖRNEÇ ÜÇ ŞEHİTLER STADI (SENTETİK) GÖRNEÇ KSK 2 - 3
Detaylar
MARAŞ GSK (H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) EMİNE YARKIN
(Y) ÖMER DOĞRU
(D) AHMET ÖZKURTULUŞ
30.12.2017
14:00
GAZİMAĞUSA DR. FAZIL KÜÇÜK STADI DUMLUPINAR TSK 3 - 3
Detaylar
AKOVA VUDA T.Ç.B. (H) OSMAN KÜÇÜK
(Y) ALİ AKÇINAR
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) TAŞAR KARLANKUŞ


U21 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
30.12.2017
11:30
LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN RUSO STADI KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 4 - 0
Detaylar
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK (H) AHMET GENÇ
(Y) İRFAN ALICI
(Y) BERK BAĞRIKARA
30.12.2017
11:30
KARAOĞLANOĞLU ORHAN DURAL STADI DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 2 - 0
Detaylar
GAÜ ÇETİNKAYA TSK (H) CEMAL SARI
(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) ALİ EREN ORÇAN
30.12.2017
11:30
OZANKÖY MUSTAFA ÖZKAYIM STADI OZANKÖY SK 6 - 1
Detaylar
LEFKE TSK (H) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) ÖMER KÖSE
30.12.2017
14:00
YENİ BOĞAZİÇİ OSMAN E. MEHMET STADI YENİ BOĞAZİÇİ DSK 1 - 4
Detaylar
BAF ÜLKÜ YURDU (H) HACI AHMET ÖZER
(Y) BURAK MANDIRALI
(Y) MEHMET SUNGUR
30.12.2017
11:30
GÜZELYURT BİNATLI ANT. SAHASI BİNATLI YSK 2 - 6
Detaylar
L. GENÇLER BİRLİĞİ SK (H) EREN ZEKİ UÇAR
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
30.12.2017
11:30
BOSTANCI FİKRİ KARAYEL STADI YALOVA SK 3 - 1
Detaylar
MAĞUSA TÜRK GÜCÜ (H) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) HASAN CUŞKUN
(Y) CEMRE MALEK
30.12.2017
14:00
LEFKOŞA ATİLLA TOPALOĞLU STADI YENİCAMİ AK 2 - 0
Detaylar
TÜRK OCAĞI LİMASOL (H) MEHMET ÖZKAN
(Y) ÇAĞRI İLKOĞLU
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
30.12.2017
11:30
CİHANGİR STADI CİHANGİR GSK 0 - 1
Detaylar
GENÇLİK GÜCÜ TSK (H) RECEP YAMUK
(Y) HÜSEYİN BAZ
(Y) ÖZGÜR CEM TAŞDEMİR


U21 Bölgesel Lig Doğu Grubu

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
30.12.2017
11:00
ESENTEPE ERDAL BARUT STADI ESENTEPE KKSK 0 - 0
Detaylar
DUMLUPINAR TSK (H) EREN ERDOĞAN
(Y) ZEKAİ TÖRE
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
30.12.2017
14:00
MEHMETÇİK STADI KAYA MEHMETÇİK TÇB 2 - 4
Detaylar
MESARYA SK (H) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) DOĞAN YILDIZ
(Y) RÜYA SAKALLI
30.12.2017
11:00
ÇANAKKALE MUHARREM DÖVEÇ STADI ÇANAKKALE TSK 4 - 0
Detaylar
GÖRNEÇ KSK (H) TAŞAR KARLANKUŞ
(Y) CAFER BAYRAKTAR
(Y) NECMİ BULUT
30.12.2017
14:00
MARAŞ STADI (SENTETİK) MARAŞ GSK 4 - 2
Detaylar
DİPKARPAZ TÜRK SK (H) SERKAN BAŞKAYA
(Y) LATİF ERİŞMEN
(Y) MAZLUM KARABOĞA
30.12.2017
11:00
MORMENEKŞE CEMAL BALSES STADI MORMENEKŞE GB 5 - 1
Detaylar
DEĞİRMENLİK SK (H) LATİF ERİŞMEN
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) İSMAİL EGELİ


KTFF U17 Ligi

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
30.12.2017
14:00
KARAOĞLANOĞLU ORHAN DURAL STADI DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 1 - 6
Detaylar
YENİCAMİ AK (H) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) CEMAL SARI
(Y) ALİ EREN ORÇAN
30.12.2017
14:00
GİRNE PIA BELLA SAHASI TÜRK OCAĞI LİMASOL 1 - 6
Detaylar
GAÜ ÇETİNKAYA TSK (H) ÖMER KÖSE
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
Site İçi Arama