ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
Tahsin Mertekçi Kıbrıs Kupası 1. Tur Sonuçları 15/01/2018



TAHSİN MERTEKÇİ Kıbrıs Kupası

Tarih Stat 1. Takım Skor 2. Takım Hakemler
19.01.2018
18:00
GAZİMAĞUSA DR. FAZIL KÜÇÜK STADI MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 4 - 0
Detaylar
LAPTA TBSK (H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) KAAN KODAY
(Y) İSMAİL EGELİ
(D) HASAN ERİŞ
20.01.2018
14:00
LEFKOŞA ATATÜRK STADI YENİCAMİ AK 6 - 0
Detaylar
DOĞANCI SK (H) EVREN KARADEMİR
(Y) ENVER KALKIN
(Y) MEHMET ÖZKAN
(D) OZAN KEL
20.01.2018
14:00
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI GİRNE HALK EVİ 0 - 0
Detaylar
(Pen. 4-5)
OZANKÖY SK (H) MEHMET MALEK
(Y) EMİNE YARKIN
(Y) YUSUF BAKAR
(D) MEHMET SEZENER
20.01.2018
14:00
LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN RUSO STADI GÖÇMENKÖY İYSK 1 - 5
Detaylar
KÜÇÜK KAYMAKLI TSK (H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) ALİ AKÇINAR
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) HÜSEYİN ÖZKAN
20.01.2018
14:00
MORMENEKŞE CEMAL BALSES STADI MORMENEKŞE GB 0 - 2
Detaylar
TÜRK OCAĞI LİMASOL (H) ALİ ÖZER
(Y) ÖMER KÖSE
(Y) ALİ ORÇAN
(D) RECEP YAMUK
20.01.2018
14:00
ÇANAKKALE MUHARREM DÖVEÇ STADI ÇANAKKALE TSK 1 - 3
Detaylar
BAF ÜLKÜ YURDU (H) FEHİM DAYI
(Y) İSMAİL EGELİ
(Y) ALİ KARAHASAN
(D) ÖMER DOĞRU
20.01.2018
14:00
LEFKE 16 AĞUSTOS STADI LEFKE TSK 5 - 2
Detaylar
BOSTANCI BAĞCIL SK (H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) CEMAL SAKALLI
(Y) AHMET GENÇ
(D) ENES PEKER
20.01.2018
14:00
AKOVA ERAY VUDALI STADI AKOVA VUDA T.Ç.B. 1 - 3
Detaylar
YALOVA SK (H) SERKAN DURMAZ
(Y) CEMAL SARI
(Y) SAMİ ÖZENTÜRK
(D) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
20.01.2018
14:00
GÖRNEÇ ÜÇ ŞEHİTLER STADI (SENTETİK) GÖRNEÇ KSK 1 - 2
Detaylar
DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK (H) TURGAY MİSK
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) İRFAN ALICI
(D) HAKAN ÜNAL
20.01.2018
14:00
ESENTEPE ERDAL BARUT STADI ESENTEPE KKSK 0 - 2
Detaylar
CİHANGİR GSK (H) HASAN ERİŞ
(Y) OLGUN CANİK
(Y) FERHAT TUNA
(D) TİMUR ERCAN BODİ
20.01.2018
14:00
GÖNYELİ STADI (SENTETİK) GÖNYELİ SK 1 - 3
Detaylar
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK (H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(D) SERDAR GÜRPINAR
20.01.2018
14:00
MEHMETÇİK STADI KAYA MEHMETÇİK TÇB 0 - 2
Detaylar
L. GENÇLER BİRLİĞİ SK (H) OSMAN KÜÇÜK
(Y) HACI AHMET ÖZER
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
(D) SERKAN BAŞKAYA
20.01.2018
14:00
DEĞİRMENLİK SADIK CEMİL STADI (SENTETİK) GENÇLİK GÜCÜ TSK 2 - 3
Detaylar
HAMİTKÖY ŞHSK (H) HAKAN MUHTAROĞLU
(Y) MURAT İZCİ
(Y) HÜSEYİN BAZ
(D) EMRE ÖZTAŞLI
20.01.2018
18:00
GAZİMAĞUSA DR. FAZIL KÜÇÜK STADI YENİ BOĞAZİÇİ DSK 2 - 3
Detaylar
DUMLUPINAR TSK (H) KEREM ERAN
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(D) HÜSEYİN EYYÜPLER
20.01.2018
14:00
ÜNER BERKALP STADYUMU BİNATLI YSK 7 - 0
Detaylar
DEĞİRMENLİK SK (H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) CAFER BAYRAKTAR
(Y) ABDULLAH GENÇ
(D) EREN ZEKİ UÇAR
21.01.2018
14:00
LEFKOŞA ATATÜRK STADI GAÜ ÇETİNKAYA TSK 7 - 3
Detaylar
MARAŞ GSK (H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) HAKAN GÖK
(Y) LATİF ERİŞMEN
(D) EMRE ÖZTAŞLI
Site İçi Arama