ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
Kadınlar Ligi, BTM Ligi ve Play Out Maç Programları 21/05/2018



K-Pet Süper Lig Play-Out

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
23.05.2018
17:00
GAZİMAĞUSA DR. FAZIL KÜÇÜK STADI MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 1 - 2
Detaylar
L. GENÇLER BİRLİĞİ SK (H) ALİ ÖZER
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) FERHAT TUNA
(D) HAKAN ÜNAL
23.05.2018
17:00
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI GENÇLİK GÜCÜ TSK 2 - 3
Detaylar
YALOVA SK (H) TURGAY MİSK
(Y) HAKAN GÖK
(Y) ZEKAİ TÖRE
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY


KKTCELL Kadınlar Ligi A Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
26.05.2018
17:00
MARAŞ STADI (SENTETİK) MAĞUSA SPOR AKADEMİSİ (KADIN) 4 - 2
Detaylar
GEÇİTKALE GSK (KADIN) (H) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) MAZLUM KARABOĞA
(Y) DOĞAN YILDIZ


KKTCELL Kadınlar Ligi B Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler


BTM 2. LİGİ 1.GRUP

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
26.05.2018
17:00
AKOVA ERAY VUDALI STADI 1461 İSKELE TRABZON S.K. 1 - 1
Detaylar
YARKÖY SK (H) HAKAN ÜNAL
(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(D) İSMAİL EGELİ
27.05.2018
17:00
BOĞAZİÇİ İBRAHIM GADIR STADI BOĞAZİÇİ SK 1 - 0
Detaylar
KARADENİZ 61 SK (H) İSMAİL EGELİ
(Y) MAZLUM KARABOĞA
(Y) DOĞAN YILDIZ
(D) BURAK MANDIRALI


BTM 2. LİGİ 2.GRUP

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
27.05.2018
17:00
MARAŞ STADI (SENTETİK) BAF CANBULAT SK 2 - 2
Detaylar
ÇAYÖNÜ SK (H) OLGUN CANİK
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(D) HAKAN ÜNAL
27.05.2018
17:00
BEYARMUDU SAHASI GÜVERCİNLİK İYSK 0 - 2
Detaylar
TUZLA AB SK (H) AHMET ÖZKURTULUŞ
(Y) HÜSEYİN BAZ
(Y) İRFAN ALICI
(D) EREN ZEKİ UÇAR


BTM 2. LİGİ 3.GRUP

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
26.05.2018
17:00
PİLE AYDAN KARAHAN STADI PİLE TSK 4 - 1
Detaylar
İNCİRLİ SK (H) CEMAL SARI
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) BURAK MANDIRALI
(D) KAAN KODAY
26.05.2018
17:00
TÜRKMENKÖY MEHMET ALİ TOKER STADI TÜRKMENKÖY AYDIN S.K. 1 - 0
Detaylar
KIRIKKALE SK (H) RECEP YAMUK
(Y) BERK BAĞRIKARA
(Y) YUSUF BAKAR
(D) FATİH BARDAKÇIOĞLU


BTM 2. LİGİ 4.GRUP

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
27.05.2018
17:00
HASPOLAT SAHASI HASPOLAT SK 0 - 5
Detaylar
BALIKESİR SK (H) LATİF ERİŞMEN
(Y) EMİNE YARKIN
(Y) AHMET GENÇ
(D) FATİH BARDAKÇIOĞLU
27.05.2018
17:00
CİHANGİR STADI GÜLGÜN SÜT DÜZOVA SK 2 - 0
Detaylar
DİLEKKAYA SK (H) OZAN KEL
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) MESUT BOZLAR
(D) SAMİ ÖZENTÜRK


BTM 2. LİGİ 5.GRUP

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
26.05.2018
17:00
PINARBAŞI SAHASI PINARBAŞI ÇSK 1 - 2
Detaylar
DİKMENGÜCÜ SK (H) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(D) OZAN KEL
26.05.2018
17:00
ALAYKÖY SAHASI ALAYKÖY SK 3 - 1
Detaylar
DAĞYOLU-ŞİRİNEVLER SK (H) ABDULLAH GENÇ
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(D) BURAK GÖNÜLALAN


BTM 2. LİGİ 6.GRUP

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
27.05.2018
17:00
ZÜMRÜTKÖY SAHASI ZÜMRÜTKÖY SK 8 - 0
Detaylar
KALKANLI SK (H) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(D) FERHAT TUNA
27.05.2018
17:00
BOSTANCI BAĞCIL STADI GAYRETKÖY GAZİ SK 4 - 2
Detaylar
SADRAZAMKÖY SK (H) EREN ERDOĞAN
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
(D) MUSTAFA TORUN
Site İçi Arama