ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
Disiplin Kurulu Kararları 09.11.2018 09/11/2018
Disiplin Kurulu Kararları  09.11.2018

02-05 Kasım 2018  tarihlerinde oynanan K-Pet Süper Lig, K-Pet Birinci Lig, U21ve U17 ligleri ile ilgili olarak Disiplin Kurulu'na intikal ettirilen müsabaka isim listeleri, hakem, gözlemci ve saha komiserleri raporları ışığında alınan kararlar aşağıda belirtildiği gibidir:

KIRMIZI KART CEZALILARI

KULÜP

FUTBOLCU

CEZA

LEFKE TSK

YILMAZ ŞİPAL

2 MAÇ

GENÇLİK GÜCÜ TSK

ÖZGÜR ÖRENCİK

1 MAÇ

GÖNYELİ SK

DİYAR AVAĞ

3 MAÇ

KÜÇÜK KAYMAKLI TSK

AHMET AYDOĞDU

2 MAÇ

L.GENÇLER BİRLİĞİ SK

MUSTAFA BAYDOĞAN

3 MAÇ

L.GENÇLER BİRLİĞİ SK

MEHMET BARAN HANGÜN

2 MAÇ

DEĞİRMENLİK SK

AHMET DUYAR

1 MAÇ

HAMİTKÖY ŞHSK

MUHAMMET SAVAŞÇI

2 MAÇ

KARŞIYAKA ASK

HÜSEYİN KONYALIOĞLU

1 MAÇ

DOĞANCI SK

SEMİH ÇAĞLAR

3 MAÇ

YALOVA SK

MAHMUT İNECİ

1 MAÇ

YENİBOĞAZİÇİ DSK

NAZMİ SAVAŞ

2 MAÇ

GÖÇMENKÖY İYSK

MUSTAFA ÖZBEK

1 MAÇ

ÇANAKKALE TSK

HASAN ÇAĞAKAN ÇAKA

2 MAÇ

MESARYA SK

MEHMET YARDIMCI

1 MAÇ

CİHANGİR GSK

TOLGA DEPRELİ

3 MAÇ

DÖRTYOL SK

GÖRKEM TAŞ

3 MAÇ

MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK

ABDULLAH ÇOMUNOĞLU

2 MAÇ

MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK

ALİ YUSUF YAVUZ

1 MAÇ

YILMAZKÖY SK

AHMET SAMİ KARAKAŞ

2 MAÇ

 

4 SARI KART SEBEBİYLE 1 MAÇ CEZALI FUTBOLCULAR

KULÜP

FUTBOLCU

BİNATLI YSK

AHMET ULUHAN

BİNATLI YSK

ABDULLAH UMUT

GENÇLİK GÜCÜ TSK

TAYFUN DOĞAN

GÖNYELİ SK

CHARLES TEIKO FOLLEY

YENİCAMİ AK

ÜNAL KAYA

L. GENÇLER BİRLİĞİ SK

MURAT DELİBAŞ

AKOVA VUDA TÇB

UMUT GÖKTAŞ

AKOVA VUDA TÇB

İRFAN BOŞNAK

DOĞANCI SK

ERSEN ERSMERARSLAN

DÜZKAYA KOSK

OKAN KİBAR

YALOVA SK

GÖKHAN TİTİZ

MESARYA SK

ÜNER HUMMALOĞLU

ÇANAKKALE TSK

ÖMER KOTBAŞ

MARAŞ GSK

MUZAFFER YAZICI

KARŞIYAKA ASK

ENVER EREN ÇAĞLAYAN

DÖRTYOL SK

ARDA BAYRAM

 

 

KULÜP

ANTRENÖR/YÖNETİCİ/PERSONEL

CEZA

HAMİTKÖY ŞHSK

TEYSİR TARAZİ

1MAÇ

KARŞIYAKA ASK

SEREDAR ERSÖNMEZER

1 MAÇ

OZANKÖY SK

RIZA ERSEVEN

1 MAÇ

ÇETİNKAYA TSK

CEMAL PAŞA

1 MAÇ

 

KTFF DİSİPLİN KURULU KARARLARI

1. 04/11/2018 tarihinde Esentepe Erdal Barut stadında oynanan Esentepe K.K.S.K.- Mağusa Türk Gücü K Pet Süper Lig müsabakasında yaşanan olaylar neticesinde Kurulumuza sevk edilen hususlar hakkında incelenen raporlar ve Esentepe K.K.S.K tarafından gönderilen belgeler ışığında;

a) Esentepe K.K.S.K.’ne taraftarlarının ve futbolcularının neden olduğu saha olaylarından dolayı DT52/1 B ve F maddelerinin ihlalinden dolayı 52/4 uyarınca 1,000.-TL para cezası verilmesine oybirliğiyle,

 

b) Esentepe K.K.S.K. futbolcuları 112196 lisans numaralı Fatih Karal ve 112185 lisans numaralı Batuhan Güneş’e yaşanan saha olaylarının başlamasına sebebiyet verdikleri de dikkate alınarak DT 44/1’in ihlalinden dolayı DT 44/1 (a) uyarınca 12’şer resmi müsabakadan men cezası verilmesine oybirliğiyle karar verilmiştir.

 

2. 04/11/2018 tarihinde Karaoğlanoğlu Orhan Dural stadında oynanan Türk Ocağı Limasol – Binatlı Y.S.K. KTFF U17 ligi A Grubu müsabakasında rakip takım oyuncusuna saldırıda bulunduğu ve keza kendi takım arkadaşını da darp ettiği gerekçesiyle oyundan ihraç edildiği raporlardan tespit edilen Binatlı Y.S.K. futbolcusu 113260 lisans numaralı Elmaz Ellidört’e DT 44/1’in ihlalinden dolayı DT 44/1 (a) uyarınca 6 resmi müsabakadan men cezası verilmesine oybirliğiyle karar karar verilmiştir.

Bilgi ve gereği rica olunur.                        

 

Ahmet MAHİREL

Başkan    

 

*Not: Alınan diğer kararlar ve verilen cezalar aşağıdaki klasördedir. 

 

 

 

 


Dosyalar :
Disiplin Kurulu Kararları 09.11.2018
Diğer Haberler :
Disiplin Kurulu Kararları - 21.06.2019
BTM Ligi Kurulu Kararları - 18.06.2019
Disiplin Kurulu Kararları - 17.06.2019
Disiplin Kurulu Kararları - 31.05.2019
Disiplin Kurulu Kararları - 31.05.2019
Site İçi Arama

KTFF Kurullar
Yönetim Kurulu
Merkez Hakem Kurulu
Tahkim Kurulu
Disiplin Kurulu
Bölge Terfi Müsabakaları (BTM) Ligi Kurulu
Etik Kurulu
Uyuşmazlık Çözüm Kurulu
Eğitim-Üst Kurulu
Sağlık Kurulu