ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
Süper Lig Şampiyonları

1955-1956: Doğan Türk Birliği (18 puan - 6 takım)

1956-1957: Doğan Türk Birliği (21 puan - 7 takım)

1957-1958: Çetinkaya (24 puan - 7 takım) puan kayıpsız

1958-1959: Doğan Türk Birliği (21 puan - 8 takım)

1959-1960: Çetinkaya (22 puan - 8 takım)

1960-1961: Çetinkaya (23 puan - 8 takım)

1961-1962: Çetinkaya (25 puan - 9 takım)

1962-63: Küçük Kaymaklı (29 puan - 10 takımlı ilk sezon)

1963-1964 sezonu tamamlanamadı

1964-65, 1965-66, 1966-67, 1967-68 sezonları oynanmadı

1968-1969: Mağusa Türk Gücü (28 puan) (10 takım)

1969-1970: Çetinkaya (32 puan) (10 takım) yenilgisiz

1970-1971: Yenicami (26 puan) (10 takım)

1971-1972: Gönyeli (26 puan) (10 takım)

1972-1973: Yenicami (28 puan) (10 takım) yenilgisiz

1973-1974: Yenicami (26 puan) (10 takım)

1974-1975 sezonu oynanmadı

1975-1976: Yenicami (36 puan - 12 takımlı ilk sezon)

1976-1977 Mağusa Türk Gücü (35 puan) (12 takım)

1977-1978: Gönyeli (37 puan) (12 takım) yenilgisiz

1978-1979: Mağusa Türk Gücü (34 puan) (12 takım)

1979-1980: Mağusa Türk Gücü (33 puan) (12 takım)

1980-1981: Gönyeli (30 puan) (12 takım)

1981-1982: Mağusa Türk Gücü (31 puan) (12 takım)

1982-1983: Mağusa Türk Gücü (36 puan) (12 takım)

1983-1984: Yenicami (28 puan) (12 takım)

1984-1985: Küçük Kaymaklı (31 puan) (12 takım)

1985-1986: Küçük Kaymaklı (34 puan) (12 takım)

1986-1987: Baf Ülkü Yurdu (33 puan) (12 takım)

1987-1988: Baf Ülkü Yurdu (35 puan) (12 takım)

1988-1989: Baf Ülkü Yurdu (31 puan) (12 takım)

1989-1990: Baf Ülkü Yurdu (43 puan) (12 takım)

1990-1991: Doğan Türk Birliği (47 puan) (12 takım)

1991-1992: Doğan Türk Birliği (51 puan) (12 takım)

1992-1993: Gönyeli (44 puan) (12 takım)

1993-1994: Doğan Türk Birliği (51 puan) (12 takım)

1994-1995: Gönyeli (53 puan) (12 takım)

1995-1996: Akıncılar (49 puan) (12 takım)

1996-1997: Çetinkaya (59 puan) (12 takım)

1997-1998: Çetinkaya (65 puan) (14 takımlı ilk sezon)

1998-1999: Gönyeli (71 puan) (14 takım)

1999-2000: Çetinkaya (55 puan) (14 takım)

2000-2001: Gönyeli (50 puan) (14 takım)

2001-2002: Çetinkaya (61puan) (14 takım)

2002-2003: Binatlı (45 puan) (12 takım)

2003-2004: Çetinkaya (62 puan) (10 takım 3 devre)

2004-2005: Çetinkaya (56 puan) (14 takım)

2005-2006: Mağusa Türk Gücü (58 puan) (14 takım)

2006-2007: Çetinkaya (52 puan) (14 takım)

2007-2008: Gönyeli (70 puan) (14 takım) yenilgisiz

2008-2009: Gönyeli (56 puan) (14 takım)

2009-2010: Doğan Türk Birliği (61 puan) (14 takım)

2010-2011: Küçük Kaymaklı (65 puan) (14 takım)

2011-2012: Çetinkaya (61 puan) (14 takım)

2012-2013: Çetinkaya (67 puan) (14 takım)

2013-2014: Yenicami AK (63 puan) (14 takım)

2014-2015: Yenicami AK (68 puan) (14 takım)

2015-2016: Mağusa Türk Gücü (50 puan) (14 takım)

2016-2017: Yenicami AK (72 puan) (16 takım)

2017-2018: Yenicami AK (61 puan) (16 takım)

(*) 1989-1990 sezonundan itibaren galibiyete 3 puan.

(**) En üst düzey lig, 2001-2002, 2002-2003, 2003-2004, 2011-2012 ve 2012-2013 sezonlarında Süper Lig adıyla oynandı.

Kulüplerin Şampiyonluk Sayıları

1) Çetinkaya Türk Spor Kulübü: 14 kez (Üçü Süper Lig)

2) Gönyeli Türk Spor Kulübü: 9 kez

3) Yenicami Ağdelen Kulübü: 9 kez

4) Mağusa Türk Gücü: 8 kez

5) Doğan Türk Birliği: 7 kez

6) Baf Ülkü Yurdu: 4 kez

7) Küçük Kaymaklı Türk Spor Kulübü: 4 kez

8) Akıncılar Gençlik Kulübü: 1 kez

9) Binatlı Yılmaz Spor Kulübü: 1 kez (Süper Lig)

Birinci Lig Şampiyonları

1955-1956: Yenicami

1956-1957: Yeşilada

1957-1958: Türk Ocağı

1958-1959: Küçük Kaymaklı

1959-1960: Sönmezspor

1960-1961: Baf Ülkü Yurdu

1961-1962: Lefke

1962-1963: Gönyeli

1963-1964 sezonu tamamlanamadı

1964-65, 1965-66, 1966-67, 1967-68 sezonları oynanmadı

1968-1969: Gönyeli

1969-1970: Gençlik Gücü

1970-1971: Yalova

1971-1972: Lefke

1972-1973: Yalova

1973-1974: Beyarmudu

1974-1975 sezonu oynanmadı

1975-1976: Küçük Kaymaklı

1976-1977: Yalova

1977-1978: Beyarmudu

1978-1979: Dumlupınar

1979-1980: Yalova

1980-1981: Gençler Birliği

1981-1982: Ortaköy

1982-1983: Yenicami

1983-1984: Binatlı

1984-1985: Alsancak Yeşilova

1985-1986: Doğan Türk Birliği

1986-1987: Yalova

1987-1988: Vadili

1988-1989: Yenicami

1989-1990: Lefke

1990-1991: Gençlik Gücü

1991-1992: Gençler Birliği

1992-1993: Akıncılar

1993-1994: Mağusa Türk Gücü

1994-1995: Lefke

1995-1996: Binatlı

1996-1997: Türk Ocağı

1997-1998: Doğan Türk Birliği

1998-1999: Baf Ülkü Yurdu

1999-2000: Gençlik Gücü

2000-2001: Baf Ülkü Yurdu

2001-2002: (2.derece lig 1.Lig) Lapta

2002-2003: (2.derece lig 1.Lig) Gençler Birliği

2003-2004: (2.derece lig 1.Lig) Lapta

2004-2005: Girne Halk Evi

2005-2006: Bostancı Bağcıl

2006-2007: Ozanköy

2007-2008: Binatlı

2008-2009: Doğan Türk Birliği

2009-2010: Düzkaya

2010-2011: Yenicami

2011-2012: Gençlik Gücü

2012-2013: Yeni Boğaziçi

2013-2014: Gönyeli SK

2014-2015: Türk Ocağı Limasol SK

2015-2016: Dumlupınar TSK

2016-2017: Merit Alsancak Yeşilova SK

2017-2018: Gönyeli SK

İkinci Lig Şampiyonları

1969-1970: Düzkaya (Kırmızı Grup: Düzkaya, Beyaz Grup: Dumlupınar)

1970-1971: Binatlı (Kırmızı Grup: Binatlı, Beyaz Grup: Akıncılar)

1971-1972: İnönü

1972-1973: Akıncılar

1973-1974: Tatlısu

1974-1975 sezonu oynanmadı

1975-1976: Boğaziçi

1976-1977: Vadili

1977-1978: Gaziveren

1978-1979: Yeniboğaziçi

1979-1980: Serdarlı

1980-1981: Vadili

1981-1982: Ağırdağ

1982-1983: İnönü

1983-1984: Beyarmudu

1984-1985: Ergazi

1985-1986: Ağırdağ

1986-1987: Pile

1987-1988: Akıncılar

1988-1989: Gaziveren

1989-1990: Yeniboğaziçi

1990-1991: Düzkaya

1991-1992: Ergazi

1992-1993: Dumlupınar

1993-1994: Alsancak Yeşilova

1994-1995: Yıldırım

1995-1996: Beyarmudu

1996-1997: Düzkaya

1997-1998: Esentepe

1998-1999: Bostancı Bağcıl

1999-2000: Gaziköy

2000-2001: Hamitköy

2001-2002: (3.derece lig 2.Lig) Ozanköy

2002-2003: (3.derece lig 2.Lig) Tatlısu

2003-2004: (3.derece lig 2.Lig) Göçmenköy

2004-2005: Cihangir

2005-2006: Çanakkale (Doğu), Değirmenlik (Batı)

2006-2007: Dumlupınar

2007-2008: Lefke

2008-2009: Değirmenlik (Doğu), Yalova (Batı)

2009-2010: Dumlupınar (Doğu), Göçmenköy (Batı)

2010-2011: Mormenekşe (Doğu), Hamitköy (Batı)

2011-2012: Vadili TÇB (Doğu), Yalova SK (Batı)

2012-2013: Akıncılar (Doğu), Baf Ülkü Yurdu (Batı)

2013-2014: Geçitkale GSK

2014-2015: Girne Halk Evi SK

2015-2016: Tatlısu HOSK