ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
KTFF Ligler » K-Pet Süper Lig » 2019-2020 Gol Krallığı
GOL KRALLIĞI
Sezon

JOHN EBUKA OKOYE
Yenicami AK
27
EBIMOBOWEI PETER
Mağusa Türk Gücü
22
EVANONYA KOSSI ADETU
Baf Ülkü Yurdu
16
EMMANUEL MBAH
Merit Alsancak Yeşilova
16
SERGE ABAKA
Yenicami AK
15
DINOPETER JUDE AIRAODION
Mağusa Türk Gücü
12
REMZİ BETMEZOĞLU
Türk Ocağı Limasol
12
ONYEKACHI OKAFOR
Küçük Kaymaklı TSK
12
BILL OSMAN BEYZA
Merit Alsancak Yeşilova
12
KASIM TAĞMAN
Lefke TSK
12
ISMAEL KONE
Cihangir GSK
12
JOHN OKOLI
Göçmenköy İYSK
10
BILLY MICHAEL
Doğan Türk Birliği
10
MEHMET ALTIN
Yenicami AK
10
JONATHAN WESTON
Doğan Türk Birliği
9
MUSA ŞANLIER
Cihangir GSK
9
AKSEL KAPTANOĞLU
Girne Halk Evi
8
DEBOLA OGUNSEYE
Binatlı YSK
8
BADARA NABY SYLLA
Gönyeli SK
8
OSITA OBIEKWE
Küçük Kaymaklı TSK
8
MUSTAFA YAŞINSES
Çetinkaya TSK
8
FELIX OBADA
Gönyeli SK
7
UĞUR NACİ GÖK
Mağusa Türk Gücü
7
MOSES IBUKUN AKINADE
Binatlı YSK
7
ADEOLA LANRE RUNSEWE
Baf Ülkü Yurdu
7
BURAK KOÇAR
Merit Alsancak Yeşilova
6
YILMAZ ŞİPAL
Lefke TSK
6
ÖZGÜR ONGUN
Yonpaş Dumlupınar TSK
6
ESİN SONAY
Girne Halk Evi
6
ARİF UYSAL
Mağusa Türk Gücü
6
HASAN CELİL EVREN
Yenicami AK
6
HASAN AKKUYU
Hamitköy ŞHSK
6
HASCAN KIRMAZ
Yenicami AK
5
YASİN KURT
Mağusa Türk Gücü
5
ÜNAL KAYA
Mağusa Türk Gücü
5
ŞENOL ŞÖFÖR
Mağusa Türk Gücü
5
ERAY OSMAN HALİL
Gönyeli SK
5
ESOSA IROGUE
Lefke TSK
5
YASİN DOĞAN
Merit Alsancak Yeşilova
5
YANKI AKTÜL
Baf Ülkü Yurdu
5
CEVDET GÜRSEL ALICI
Baf Ülkü Yurdu
4
AHMET HATAY
Göçmenköy İYSK
4
BEHNAM HABIBI
Binatlı YSK
4
ERIC AGYEI
Cihangir GSK
4
DONATUS JOSEPH EDAFE
Cihangir GSK
4
MEHMET GÖKTAŞ
Yenicami AK
4
RAİF SELDEN
Gönyeli SK
4
YAĞIŞ GENÇAY
Gönyeli SK
4
SELİM SAYGI
Doğan Türk Birliği
4
RASAQ AKANNI ADEGBITE
Doğan Türk Birliği
3
SABRİ SELDEN
Gönyeli SK
3
RİFAT HACIARİFOĞLU
Küçük Kaymaklı TSK
3
BARKIN ÖZAŞIK
Küçük Kaymaklı TSK
3
HAKAN KARACAOĞLU
Çetinkaya TSK
3
JAMES AKPAMA OBONGHA
Çetinkaya TSK
3
KENAN OSHAN
Doğan Türk Birliği
3
ADİL YALÇIN UÇAR
Mağusa Türk Gücü
3
OCRAN IDAN
Türk Ocağı Limasol
3
OHA JESUTEKEVWE
Türk Ocağı Limasol
3
ALİ AVCISOYU
Türk Ocağı Limasol
3
PRINCE BOATENG
Gençlik Gücü TSK
3
TALAT DAĞER
Düzkaya KOSK
3
DRISSA KEITA
Düzkaya KOSK
3
MEHMET NEŞE
Binatlı YSK
3
IKECHUKWU OKORIE
Lefke TSK
3
MUAMMER TİP
Binatlı YSK
3
MEMDUH SARIOĞLU
Merit Alsancak Yeşilova
3
MUSTAFA SALK
Merit Alsancak Yeşilova
2
VAKKAS KAYNARCA
Merit Alsancak Yeşilova
2
QUINCY OSEI
Merit Alsancak Yeşilova
2
İLYAS NİYAZİ
Merit Alsancak Yeşilova
2
KADİR ÇETİNKAYA
Göçmenköy İYSK
2
KENNETH NGWOKE
Göçmenköy İYSK
2
ÖMER ENGİN GÜL
Göçmenköy İYSK
2
SEMİH ÜNALDI
Lefke TSK
2
SERKAN KARAOĞLAN
Binatlı YSK
2
BERKEM KORBAY
Binatlı YSK
2
BEKİR YILDIZ
Düzkaya KOSK
2
NYANGUILA KALONJI
Gençlik Gücü TSK
2
AZİZ ÖZSAKALLI
Bostancı Bağcıl SK
2
JUSTİCE AMENYAGLO
Bostancı Bağcıl SK
2
ALİ ÖZTÜRK
Cihangir GSK
2
NURETTİN GECEKUŞU
Cihangir GSK
2
LEVAN INGOROKVA
Türk Ocağı Limasol
2
HALİL UÇAR
Mağusa Türk Gücü
2
HASAN ULUKÖK
Yenicami AK
2
AMINU MOHAMMED IBRAHIM
Yenicami AK
2
HÜSEYİN SADIKLAR
Yenicami AK
2
MUSTAFA ÇELİK
Hamitköy ŞHSK
2
CEYLAN TANERİ
Çetinkaya TSK
2
TOYKAN HACET
Çetinkaya TSK
2
BAHADIR GÖÇBEN
Küçük Kaymaklı TSK
2
YUSUF ÖZBAHAR
Küçük Kaymaklı TSK
2
TANER BİNGÖLLÜ
Küçük Kaymaklı TSK
2
KAHRAMAN DÖNMEZ
Gönyeli SK
2
ADENIYI ALLEN ASSOGBA
Çetinkaya TSK
2
AHMET SÖNMEZ
Doğan Türk Birliği
2
SERHAN ÖNET
Doğan Türk Birliği
2
SERCAN DEMİRMAN
Doğan Türk Birliği
1
ALİ SAVAŞAN
Doğan Türk Birliği
1
MEHMET BARKINAY
Gönyeli SK
1
TUFAN GENÇAY
Gönyeli SK
1
ŞAHİN ŞEKER
Esentepe KKSK
1
AGİT ALTAN
Hamitköy ŞHSK
1
MICHAEL MAHMUT ÇAYIRCI
Hamitköy ŞHSK
1
EMRE NAZİK
Küçük Kaymaklı TSK
1
SALİH SAY
Girne Halk Evi
1
DOĞUKAN DEMİRMAN
Çetinkaya TSK
1
TANER ATEŞ
Hamitköy ŞHSK
1
FIRAT ERSALAN
Yenicami AK
1
TANSEL EKİNGEN
Yenicami AK
1
MEHMET GÜRLÜ
Mağusa Türk Gücü
1
MEHMET EROL
Mağusa Türk Gücü
1
NEVZAT DURAN
Mağusa Türk Gücü
1
HERVE AMANI
Mağusa Türk Gücü
1
DOĞUKAN ALTUNTAŞ
Türk Ocağı Limasol
1
İLKER İNCELER
Türk Ocağı Limasol
1
SÜLEYMAN AKSAÇ
Gönyeli SK
1
ALİ ÖZBAHAR
Türk Ocağı Limasol
1
DENİZ KURTAY
Türk Ocağı Limasol
1
İBRAHİM HALİL KARADAL
Türk Ocağı Limasol
1
BİLAL CEYLAN
Türk Ocağı Limasol
1
HÜSEYİN HÜRBEN
Cihangir GSK
1
ZİHNİ TEMELCİ
Cihangir GSK
1
ÜMİTCAN BABAHAN
Gençlik Gücü TSK
1
TAYFUN DOĞAN
Gençlik Gücü TSK
1
ERDOĞ BARKINAY
Gençlik Gücü TSK
1
RAİF DENKTAŞ PEHLİVAN
Gençlik Gücü TSK
1
ERİN ULUÇLAR
Gençlik Gücü TSK
1
YUNUS KALAYCI
Düzkaya KOSK
1
SALİH ZENCİRKIRAN
Düzkaya KOSK
1
AHMET CAN TEMEL
Düzkaya KOSK
1
HÜSEYİN TÜRCAN
Düzkaya KOSK
1
AUGUSTIN GILLES BINYA
Düzkaya KOSK
1
HASAN YANAROĞLU
Düzkaya KOSK
1
AHMET KARAL
Düzkaya KOSK
1
MUSTAFA SÜZGEN
Binatlı YSK
1
KEMAL VARAN
Binatlı YSK
1
CENKAY YARIŞAN
Binatlı YSK
1
BAYRAM ÖZGÜM
Binatlı YSK
1
ABDULLAH UMUT
Binatlı YSK
1
ERKAN NEVAL ESENGÜL
L. Gençler Birliği SK
1
ERDOĞAN MURAT
L. Gençler Birliği SK
1
ARDAHAN ORBAY
Dikmen Gücü SK
1
ARMSTRONG CHIGOUE CHIDI
Lefke TSK
1
TURGUT KAÇAR
Yonpaş Dumlupınar TSK
1
EMİN ATABEK
Merit Alsancak Yeşilova
1
ATANDA OGUNGBE
Baf Ülkü Yurdu
1
KEMAL UÇANER
Göçmenköy İYSK
1
MUSTAFA VARDİ
Merit Alsancak Yeşilova
1
Site İçi Arama
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması

Statüler
Statüler için Tıklayınız