ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
KTFF Ligler » K-Pet 1.Lig » 2018-2019 Sezonu Fikstür ve Puan Cetveli

K-Pet 1.Lig
Sezon 2018-2019
1. Hafta
DEĞİRMENLİK SK 2 - 3 DOĞANCI SK
MARAŞ GSK 0 - 3 YONPAŞ DUMLUPINAR TSK
HAMİTKÖY ŞHSK 2 - 2 KARŞIYAKA ASK
MORMENEKŞE GB 1 - 0 YALOVA SK
BOSTANCI BAĞCIL SK 0 - 3 OZANKÖY SK
YENİBOĞAZİÇİ DSK 0 - 0 MESARYA SK
DÜZKAYA KOSK 2 - 3 GÖÇMENKÖY İYSK
ÇANAKKALE TSK 0 - 2 AKOVA VUDA TÇB
2. Hafta
YONPAŞ DUMLUPINAR TSK 4 - 0 DEĞİRMENLİK SK
KARŞIYAKA ASK 5 - 1 MARAŞ GSK
YALOVA SK 3 - 0 HAMİTKÖY ŞHSK
OZANKÖY SK 3 - 3 MORMENEKŞE GB
MESARYA SK 2 - 3 BOSTANCI BAĞCIL SK
GÖÇMENKÖY İYSK 0 - 1 YENİBOĞAZİÇİ DSK
AKOVA VUDA TÇB 1 - 2 DÜZKAYA KOSK
DOĞANCI SK 1 - 5 ÇANAKKALE TSK
3. Hafta
DEĞİRMENLİK SK 1 - 2 KARŞIYAKA ASK
MARAŞ GSK 1 - 3 YALOVA SK
HAMİTKÖY ŞHSK 7 - 0 OZANKÖY SK
MORMENEKŞE GB 3 - 1 MESARYA SK
BOSTANCI BAĞCIL SK 1 - 2 GÖÇMENKÖY İYSK
YENİBOĞAZİÇİ DSK 1 - 4 AKOVA VUDA TÇB
DÜZKAYA KOSK 2 - 0 ÇANAKKALE TSK
YONPAŞ DUMLUPINAR TSK 7 - 2 DOĞANCI SK
4. Hafta
YALOVA SK 4 - 1 DEĞİRMENLİK SK
OZANKÖY SK 2 - 2 MARAŞ GSK
MESARYA SK 2 - 6 HAMİTKÖY ŞHSK
GÖÇMENKÖY İYSK 2 - 1 MORMENEKŞE GB
AKOVA VUDA TÇB 5 - 0 BOSTANCI BAĞCIL SK
ÇANAKKALE TSK 1 - 4 YENİBOĞAZİÇİ DSK
DOĞANCI SK 1 - 0 DÜZKAYA KOSK
KARŞIYAKA ASK 1 - 0 YONPAŞ DUMLUPINAR TSK
5. Hafta
DEĞİRMENLİK SK 0 - 3 OZANKÖY SK
MARAŞ GSK 0 - 1 MESARYA SK
HAMİTKÖY ŞHSK 3 - 1 GÖÇMENKÖY İYSK
MORMENEKŞE GB 0 - 4 AKOVA VUDA TÇB
BOSTANCI BAĞCIL SK 4 - 0 ÇANAKKALE TSK
YENİBOĞAZİÇİ DSK 1 - 2 DÜZKAYA KOSK
YONPAŞ DUMLUPINAR TSK 1 - 1 YALOVA SK
KARŞIYAKA ASK 1 - 0 DOĞANCI SK
6. Hafta
MESARYA SK 2 - 0 DEĞİRMENLİK SK
GÖÇMENKÖY İYSK 3 - 0 MARAŞ GSK
AKOVA VUDA TÇB 2 - 3 HAMİTKÖY ŞHSK
ÇANAKKALE TSK 2 - 0 MORMENEKŞE GB
DÜZKAYA KOSK 2 - 0 BOSTANCI BAĞCIL SK
DOĞANCI SK 1 - 0 YENİBOĞAZİÇİ DSK
OZANKÖY SK 2 - 1 YONPAŞ DUMLUPINAR TSK
YALOVA SK 1 - 0 KARŞIYAKA ASK
7. Hafta
DEĞİRMENLİK SK 0 - 1 GÖÇMENKÖY İYSK
MARAŞ GSK 2 - 6 AKOVA VUDA TÇB
HAMİTKÖY ŞHSK 3 - 0 ÇANAKKALE TSK
MORMENEKŞE GB 3 - 2 DÜZKAYA KOSK
BOSTANCI BAĞCIL SK 1 - 2 YENİBOĞAZİÇİ DSK
YONPAŞ DUMLUPINAR TSK 2 - 3 MESARYA SK
KARŞIYAKA ASK 2 - 2 OZANKÖY SK
YALOVA SK 1 - 1 DOĞANCI SK
8. Hafta
AKOVA VUDA TÇB 4 - 1 DEĞİRMENLİK SK
ÇANAKKALE TSK 2 - 1 MARAŞ GSK
DÜZKAYA KOSK 4 - 1 HAMİTKÖY ŞHSK
YENİBOĞAZİÇİ DSK 0 - 4 MORMENEKŞE GB
DOĞANCI SK 0 - 0 BOSTANCI BAĞCIL SK
GÖÇMENKÖY İYSK 3 - 0 YONPAŞ DUMLUPINAR TSK
MESARYA SK 1 - 1 KARŞIYAKA ASK
OZANKÖY SK 3 - 0 YALOVA SK
9. Hafta
DEĞİRMENLİK SK 1 - 3 ÇANAKKALE TSK
MARAŞ GSK 1 - 0 DÜZKAYA KOSK
HAMİTKÖY ŞHSK 1 - 1 YENİBOĞAZİÇİ DSK
MORMENEKŞE GB 1 - 2 BOSTANCI BAĞCIL SK
YONPAŞ DUMLUPINAR TSK 2 - 2 AKOVA VUDA TÇB
KARŞIYAKA ASK 0 - 1 GÖÇMENKÖY İYSK
YALOVA SK 1 - 1 MESARYA SK
OZANKÖY SK 0 - 1 DOĞANCI SK
10. Hafta
DÜZKAYA KOSK 3 - 1 DEĞİRMENLİK SK
YENİBOĞAZİÇİ DSK 1 - 4 MARAŞ GSK
BOSTANCI BAĞCIL SK 2 - 3 HAMİTKÖY ŞHSK
DOĞANCI SK 3 - 0 MORMENEKŞE GB
ÇANAKKALE TSK 2 - 1 YONPAŞ DUMLUPINAR TSK
AKOVA VUDA TÇB 2 - 2 KARŞIYAKA ASK
GÖÇMENKÖY İYSK 2 - 4 YALOVA SK
MESARYA SK 1 - 4 OZANKÖY SK
11. Hafta
DEĞİRMENLİK SK 1 - 5 YENİBOĞAZİÇİ DSK
MARAŞ GSK 2 - 6 BOSTANCI BAĞCIL SK
HAMİTKÖY ŞHSK 4 - 1 MORMENEKŞE GB
YONPAŞ DUMLUPINAR TSK 0 - 2 DÜZKAYA KOSK
KARŞIYAKA ASK 4 - 2 ÇANAKKALE TSK
YALOVA SK 1 - 0 AKOVA VUDA TÇB
OZANKÖY SK 0 - 2 GÖÇMENKÖY İYSK
MESARYA SK 4 - 0 DOĞANCI SK
12. Hafta
BOSTANCI BAĞCIL SK 3 - 0 DEĞİRMENLİK SK
MORMENEKŞE GB 4 - 0 MARAŞ GSK
DOĞANCI SK 0 - 2 HAMİTKÖY ŞHSK
YENİBOĞAZİÇİ DSK 0 - 1 YONPAŞ DUMLUPINAR TSK
DÜZKAYA KOSK 2 - 1 KARŞIYAKA ASK
ÇANAKKALE TSK 0 - 1 YALOVA SK
AKOVA VUDA TÇB 3 - 0 OZANKÖY SK
GÖÇMENKÖY İYSK 1 - 1 MESARYA SK
13. Hafta
DEĞİRMENLİK SK 4 - 2 MORMENEKŞE GB
MARAŞ GSK 3 - 1 HAMİTKÖY ŞHSK
YONPAŞ DUMLUPINAR TSK 3 - 0 BOSTANCI BAĞCIL SK
KARŞIYAKA ASK 2 - 2 YENİBOĞAZİÇİ DSK
YALOVA SK 0 - 0 DÜZKAYA KOSK
OZANKÖY SK 3 - 0 ÇANAKKALE TSK
MESARYA SK 2 - 3 AKOVA VUDA TÇB
GÖÇMENKÖY İYSK 2 - 1 DOĞANCI SK
14. Hafta
HAMİTKÖY ŞHSK 1 - 1 DEĞİRMENLİK SK
DOĞANCI SK 0 - 1 MARAŞ GSK
MORMENEKŞE GB 1 - 2 YONPAŞ DUMLUPINAR TSK
BOSTANCI BAĞCIL SK 4 - 1 KARŞIYAKA ASK
YENİBOĞAZİÇİ DSK 1 - 0 YALOVA SK
DÜZKAYA KOSK 0 - 1 OZANKÖY SK
ÇANAKKALE TSK 1 - 3 MESARYA SK
AKOVA VUDA TÇB 4 - 1 GÖÇMENKÖY İYSK
15. Hafta
DEĞİRMENLİK SK 3 - 2 MARAŞ GSK
YONPAŞ DUMLUPINAR TSK 2 - 3 HAMİTKÖY ŞHSK
KARŞIYAKA ASK 1 - 0 MORMENEKŞE GB
YALOVA SK 1 - 0 BOSTANCI BAĞCIL SK
OZANKÖY SK 1 - 0 YENİBOĞAZİÇİ DSK
MESARYA SK 2 - 0 DÜZKAYA KOSK
GÖÇMENKÖY İYSK 9 - 0 ÇANAKKALE TSK
AKOVA VUDA TÇB 1 - 1 DOĞANCI SK
16. Hafta
MESARYA SK 4 - 3 YENİBOĞAZİÇİ DSK
KARŞIYAKA ASK 4 - 0 HAMİTKÖY ŞHSK
GÖÇMENKÖY İYSK 3 - 2 DÜZKAYA KOSK
OZANKÖY SK 2 - 1 BOSTANCI BAĞCIL SK
YALOVA SK 3 - 2 MORMENEKŞE GB
AKOVA VUDA TÇB 3 - 3 ÇANAKKALE TSK
DOĞANCI SK 4 - 2 DEĞİRMENLİK SK
YONPAŞ DUMLUPINAR TSK 1 - 0 MARAŞ GSK
17. Hafta
MORMENEKŞE GB 1 - 4 OZANKÖY SK
HAMİTKÖY ŞHSK 2 - 2 YALOVA SK
YENİBOĞAZİÇİ DSK 0 - 2 GÖÇMENKÖY İYSK
DÜZKAYA KOSK 1 - 1 AKOVA VUDA TÇB
MARAŞ GSK 3 - 1 KARŞIYAKA ASK
ÇANAKKALE TSK 2 - 1 DOĞANCI SK
BOSTANCI BAĞCIL SK 1 - 1 MESARYA SK
DEĞİRMENLİK SK 2 - 2 YONPAŞ DUMLUPINAR TSK
18. Hafta
AKOVA VUDA TÇB 2 - 0 YENİBOĞAZİÇİ DSK
OZANKÖY SK 3 - 1 HAMİTKÖY ŞHSK
ÇANAKKALE TSK 0 - 1 DÜZKAYA KOSK
GÖÇMENKÖY İYSK 3 - 1 BOSTANCI BAĞCIL SK
MESARYA SK 2 - 2 MORMENEKŞE GB
KARŞIYAKA ASK 1 - 1 DEĞİRMENLİK SK
YALOVA SK 1 - 0 MARAŞ GSK
DOĞANCI SK 4 - 4 YONPAŞ DUMLUPINAR TSK
19. Hafta
MARAŞ GSK 1 - 1 OZANKÖY SK
DEĞİRMENLİK SK 1 - 0 YALOVA SK
MORMENEKŞE GB 0 - 2 GÖÇMENKÖY İYSK
YENİBOĞAZİÇİ DSK 0 - 2 ÇANAKKALE TSK
BOSTANCI BAĞCIL SK 2 - 0 AKOVA VUDA TÇB
YONPAŞ DUMLUPINAR TSK 1 - 1 KARŞIYAKA ASK
DÜZKAYA KOSK 3 - 1 DOĞANCI SK
HAMİTKÖY ŞHSK 2 - 1 MESARYA SK
20. Hafta
DÜZKAYA KOSK 5 - 0 YENİBOĞAZİÇİ DSK
GÖÇMENKÖY İYSK 0 - 4 HAMİTKÖY ŞHSK
ÇANAKKALE TSK 1 - 5 BOSTANCI BAĞCIL SK
AKOVA VUDA TÇB 1 - 1 MORMENEKŞE GB
OZANKÖY SK 1 - 0 DEĞİRMENLİK SK
MESARYA SK 1 - 3 MARAŞ GSK
DOĞANCI SK 3 - 1 KARŞIYAKA ASK
YALOVA SK 1 - 1 YONPAŞ DUMLUPINAR TSK
21. Hafta
BOSTANCI BAĞCIL SK 0 - 1 DÜZKAYA KOSK
YONPAŞ DUMLUPINAR TSK 0 - 0 OZANKÖY SK
KARŞIYAKA ASK 0 - 0 YALOVA SK
MARAŞ GSK 0 - 1 GÖÇMENKÖY İYSK
MORMENEKŞE GB 1 - 1 ÇANAKKALE TSK
HAMİTKÖY ŞHSK 0 - 0 AKOVA VUDA TÇB
YENİBOĞAZİÇİ DSK 3 - 1 DOĞANCI SK
DEĞİRMENLİK SK 3 - 2 MESARYA SK
22. Hafta
ÇANAKKALE TSK 0 - 3 HAMİTKÖY ŞHSK
YENİBOĞAZİÇİ DSK 0 - 0 BOSTANCI BAĞCIL SK
DOĞANCI SK 1 - 1 YALOVA SK
DÜZKAYA KOSK 4 - 1 MORMENEKŞE GB
GÖÇMENKÖY İYSK 2 - 0 DEĞİRMENLİK SK
AKOVA VUDA TÇB 0 - 0 MARAŞ GSK
OZANKÖY SK 3 - 3 KARŞIYAKA ASK
MESARYA SK 4 - 3 YONPAŞ DUMLUPINAR TSK
23. Hafta
MORMENEKŞE GB 1 - 0 YENİBOĞAZİÇİ DSK
HAMİTKÖY ŞHSK 1 - 2 DÜZKAYA KOSK
YALOVA SK 0 - 0 OZANKÖY SK
YONPAŞ DUMLUPINAR TSK 1 - 1 GÖÇMENKÖY İYSK
MARAŞ GSK 4 - 1 ÇANAKKALE TSK
DEĞİRMENLİK SK 1 - 5 AKOVA VUDA TÇB
BOSTANCI BAĞCIL SK 1 - 0 DOĞANCI SK
KARŞIYAKA ASK 0 - 3 MESARYA SK
24. Hafta
YENİBOĞAZİÇİ DSK 0 - 2 HAMİTKÖY ŞHSK
DOĞANCI SK 2 - 3 OZANKÖY SK
MESARYA SK 4 - 1 YALOVA SK
BOSTANCI BAĞCIL SK 3 - 2 MORMENEKŞE GB
ÇANAKKALE TSK 0 - 3 DEĞİRMENLİK SK
DÜZKAYA KOSK 3 - 0 MARAŞ GSK
GÖÇMENKÖY İYSK 1 - 0 KARŞIYAKA ASK
AKOVA VUDA TÇB 1 - 1 YONPAŞ DUMLUPINAR TSK
25. Hafta
MARAŞ GSK 3 - 2 YENİBOĞAZİÇİ DSK
DEĞİRMENLİK SK 0 - 2 DÜZKAYA KOSK
HAMİTKÖY ŞHSK 2 - 2 BOSTANCI BAĞCIL SK
YALOVA SK 0 - 2 GÖÇMENKÖY İYSK
YONPAŞ DUMLUPINAR TSK 6 - 0 ÇANAKKALE TSK
KARŞIYAKA ASK 2 - 1 AKOVA VUDA TÇB
MORMENEKŞE GB 2 - 1 DOĞANCI SK
OZANKÖY SK 4 - 4 MESARYA SK
26. Hafta
MORMENEKŞE GB 2 - 0 HAMİTKÖY ŞHSK
GÖÇMENKÖY İYSK 1 - 2 OZANKÖY SK
AKOVA VUDA TÇB 4 - 1 YALOVA SK
YENİBOĞAZİÇİ DSK 1 - 0 DEĞİRMENLİK SK
BOSTANCI BAĞCIL SK 2 - 2 MARAŞ GSK
ÇANAKKALE TSK 1 - 0 KARŞIYAKA ASK
DOĞANCI SK 1 - 6 MESARYA SK
DÜZKAYA KOSK 1 - 0 YONPAŞ DUMLUPINAR TSK
27. Hafta
YONPAŞ DUMLUPINAR TSK 4 - 1 YENİBOĞAZİÇİ DSK
KARŞIYAKA ASK 0 - 1 DÜZKAYA KOSK
DEĞİRMENLİK SK 3 - 1 BOSTANCI BAĞCIL SK
MARAŞ GSK 3 - 0 MORMENEKŞE GB
MESARYA SK 2 - 3 GÖÇMENKÖY İYSK
YALOVA SK 0 - 0 ÇANAKKALE TSK
OZANKÖY SK 1 - 0 AKOVA VUDA TÇB
HAMİTKÖY ŞHSK 2 - 2 DOĞANCI SK
28. Hafta
ÇANAKKALE TSK - OZANKÖY SK
DÜZKAYA KOSK - YALOVA SK
DOĞANCI SK - GÖÇMENKÖY İYSK
MORMENEKŞE GB - DEĞİRMENLİK SK
HAMİTKÖY ŞHSK - MARAŞ GSK
YENİBOĞAZİÇİ DSK - KARŞIYAKA ASK
AKOVA VUDA TÇB - MESARYA SK
BOSTANCI BAĞCIL SK - YONPAŞ DUMLUPINAR TSK
29. Hafta
YALOVA SK - YENİBOĞAZİÇİ DSK
DEĞİRMENLİK SK - HAMİTKÖY ŞHSK
OZANKÖY SK - DÜZKAYA KOSK
KARŞIYAKA ASK - BOSTANCI BAĞCIL SK
YONPAŞ DUMLUPINAR TSK - MORMENEKŞE GB
MESARYA SK - ÇANAKKALE TSK
GÖÇMENKÖY İYSK - AKOVA VUDA TÇB
MARAŞ GSK - DOĞANCI SK
30. Hafta
YENİBOĞAZİÇİ DSK - OZANKÖY SK
BOSTANCI BAĞCIL SK - YALOVA SK
ÇANAKKALE TSK - GÖÇMENKÖY İYSK
DOĞANCI SK - AKOVA VUDA TÇB
MARAŞ GSK - DEĞİRMENLİK SK
MORMENEKŞE GB - KARŞIYAKA ASK
DÜZKAYA KOSK - MESARYA SK
HAMİTKÖY ŞHSK - YONPAŞ DUMLUPINAR TSK
Site İçi Arama
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması
Statüler
Süper Lig Statüsü
1. Lig Statüsü
2. Lig Statüsü
KTFF Süper Kupa Statüsü
Kıbrıs Kupası Statüsü
A2 Ligleri Statüsü
BTM Ligi Statüsü
U15 Ligi Statüsü
KTFF Plaj Futbol Statüsü