ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
Kupa » Arşiv
Kupa Şampiyonları

10 Haziran 1956: Çetinkaya TSK (Çetinkaya TSK - Doğan TB: 3-2)

19 Mayıs 1957: Çetinkaya TSK (Çetinkaya TSK - Doğan TB: 4-3)

18 Mayıs 1958: Çetinkaya TSK (Çetinkaya TSK – Yenicami AK: 2-1)

31 Mayıs 1959: Çetinkaya TSK (Çetinkaya TSK - Gençlik Gücü 6-0)

29 Mayıs 1960: Çetinkaya TSK (Çetinkaya TSK - Gençlik Gücü: 2-0)

04 Haziran 1961: Mağusa Türk Gücü (Mağusa Türk Gücü – Yenicami AK: 2-1)

03 Haziran 1962: Yenicami AK (Yenicami AK - Baf Ülkü Yurdu: 5-2)

02 Haziran 1963: Çetinkaya TSK (Çetinkaya TSK - K.Kaymaklı TSK: 3-0)

15 Haziran 1969: Çetinkaya TSK (Çetinkaya TSK – Yenicami AK: 3-1)

31 Mayıs 1970: Çetinkaya TSK (Çetinkaya TSK – Yenicami AK: 2-0)

16 Mayıs 1971: Gönyeli SK (Gönyeli SK - Gençlik Gücü: 2-0)

28 Mayıs 1972: Lefke TSK (Lefke TSK – Baf Ülkü Yurdu: 4-0)

26 Mayıs 1973: Yenicami AK (Yenicami AK – Gönyeli SK: 4-1)

02 Haziran 1974: Yenicami AK (Yenicami AK - Gönyeli SK: 1-0)

19 Haziran 1976: Çetinkaya TSK (Çetinkaya TSK – Baf Ülkü Yurdu: 3-1)

01 Haziran 1977: Mağusa Türk Gücü (Mağusa Türk Gücü – Gönyeli SK: 3-0)

14 Mayıs 1978: Doğan TB (Doğan Türk Birliği – Yenicami AK: 3-0 hükmen)

09 Haziran 1979: Mağusa Türk Gücü (Mağusa Türk Gücü – Gönyeli SK: 2-0)

28 Mayıs 1980: K.Kaymaklı TSK (K.Kaymaklı TSK – Mağusa Türk Gücü: 1-0)

06-14 Haziran 1981: Gençlik Gücü SK (Yenicami AK – Gençlik Gücü SK: 1-4, 0-1)

30 Mayıs-06 Haziran 1982: Türk Ocağı Limasol (TOL - K.Kaymaklı TSK:1-0, 1-2)

11-18 Haziran 1983: Mağusa Türk Gücü (MTG – Gönyeli SK: 3-0, 1-2)

19-26 Mayıs 1984: Türk Ocağı Limasol (TOL – Gönyeli SK: 0-0, 2-0)

01-08 Haziran 1985: Gönyeli SK (Gönyeli SK - Doğan Türk Birliği: 1-2, 2-0)

31 Mayıs-7 Haziran 1986: K.Kaymaklı TSK (MTG - K.Kaymaklı TSK: 1-1, 0-1)

02-09 Mayıs 1987: Mağusa Türk Gücü (Mağusa Türk Gücü – Yalova SK: 3-3, 2-0)

18-25 Haziran 1988: K.Kaymaklı TSK (K.Kaymaklı TSK - DTB: 2-0, 1-2)

Federasyon Kupası

21-27 Mayıs 1989: Yenicami AK (Yenicami AK – Doğan Türk Birliği: 0-0, 3-2)

10 Ekim 1990: Türk Ocağı Limasol (Doğan Türk Birliği - Türk Ocağı Limasol: 0-1)

15 Haziran 1991: Çetinkaya TSK (Çetinkaya TSK - K.Kaymaklı TSK: 2-0)

10 Mayıs 1992: Çetinkaya TSK (Çetinkaya TSK – Binatlı YSK: 4-1)

08 Mayıs 1993: Çetinkaya TSK (Çetinkaya TSK - Gençlik Gücü SK: 3-2)

16 Nisan 1994: Yalova SK (Yalova SK – Gaziveren SK: 1-0)

16 Nisan 1995: Gönyeli SK (Gönyeli SK - Girne Halk Evi: 6-0)

13 Nisan 1996: Çetinkaya TSK (Çetinkaya TSK – Akıncılar SK: 4-0)

17 Mayıs 1997: K.Kaymaklı TSK (K.Kaymaklı TSK – Gönyeli SK: 3-0)

02 Mayıs 1998: Gönyeli SK (Gönyeli SK – Çetinkaya TSK: 3-1)

22 Mayıs 1999: Çetinkaya TSK (Çetinkaya TSK – Gönyeli SK: 4-2)

29 Nisan 2000: Gönyeli SK (Gönyeli SK – Esentepe KKSK: 5-2)

28 Nisan 2001: Çetinkaya TSK (Çetinkaya TSK - K.Kaymaklı TSK: 4-1)

25 Mayıs 2002: K.Kaymaklı TSK (K.Kaymaklı TSK – Gönyeli SK: 3-2)

18 Mayıs 2003: Yenicami (Yenicami AK – Mağusa Türk Gücü: 2-1)

29 Mayıs 2004: K.Kaymaklı (K.Kaymaklı TSK – Yenicami AK: 2-1)

01 Ekim 2005: Binatlı YSK (Binatlı YSK – Gönyeli SK: 2-1)

10 Haziran 2006: Çetinkaya TSK (Çetinkaya TSK – Ozanköy SK: 4-0)

09 Mayıs 2007: Türk Ocağı Limasol (Türk Ocağı Limasol – Tatlısu HOSK: 4-0)

26 Mart 2008: Gönyeli SK (Gönyeli SK – Esentepe KKSK: 5-1)

17 Mayıs 2009: Gönyeli SK (Gönyeli SK - K.Kaymaklı TSK: 3-0)

14 Nisan 2010: Gönyeli SK (Gönyeli SK-B.Bağcıl SK: 3-1)

20 Nisan 2011: Çetinkaya TSK (Hükmen) (Çetinkaya TSK-Lefke TSK: 3-0)

KIBRIS KUPASI adıyla oynanmaya başlanmıştır.

27 Nisan 2012: Doğan Türk Birliği (Doğan Türk Birliği-Küçük Kaymaklı TSK: 6-4)

3 Mayıs 2013: Yenicami Ağdelen Kulübü (Yenicami AK-Mağusa Türk Gücü: 2-0)

25 Nisan 2014: Lefke Türk Spor Kulübü (Yenicami AK-Lefke TSK: 1-3)

03 Mayıs 2015: Yenicami Ağdelen Kulübü (Yenicami AK-Mormenekşe GB: 4-2)

07 Mayıs 2016: Küçük Kaymaklı Türk Spor Kulübü (Küçük Kaymaklı TSK-Yenicami AK: 6-5)

12 Mayıs 2017: Türk Ocağı Limasol (Türk Ocağı Limasol-Yalova SK: 1-0)


Kupayı Kazanan Takımlar:

Çetinkaya Türk Spor Kulübü: 17 kez

Gönyeli Spor Kulübü: 8 kez

Küçük Kaymaklı Türk Spor Kulübü: 7 kez

Yenicami Ağdelen Kulübü: 7 kez

Mağusa Türk Gücü: 5 kez

Türk Ocağı Limasol Spor Kulübü: 5 kez

Lefke Türk Spor Kulübü: 2 kez

Doğan Türk Birliği: 2 kez

Gençlik Gücü Spor Kulübü: 1 kez

Yalova Spor Kulübü: 1 kez

Binatlı Yılmaz Spor Kulübü: 1 kez

Site İçi Arama
Fikstürler
Puan Cetvelleri